1

A skad wiadomo ze to ktos z Boixos Nois probowal trafic moneta w Pique?

0

Alez piekna bramka !! Walczyc Atletico Walczyc!!!!

0

Hahahahah widzieliscie co zrobil pepe ? Hahahahhaha

0

Strona rm.pl jest smieszniejsza niz kwejk ;)

0

Ludzie troche wiary w nasza druzyne! I prosze was nie robmy tutaj drugiej strony RM.PL w ktorej po kazdym przegranym meczu wywalaja pol skladu ;)

0

Nie ma jak to wierzyc w swoja druzyne ...

0

Boixos Nois zapowiedzieli obecnosc na tym meczu

0

Guti! guti! Maricon! Maricoon!!

0

Fernandinho bedzie gral od 1 min

0

Vamos Barcelona!!!Vamos Campeon!!!

0

Aleeeeez bramaaaa !!!!

0

1-0 !!!! :D

0

Cieszy to ze w druzynie panuje taka super atmosfera :)

0

LEOOOOO MEEEESIII!!!!!!!!!

0

MAMY ZŁOTO !!!!

0

Stoch rekord skoczni !!! :D

0

A zaraz zaczyna sie final pucharu krola w kosza ! Vamos Barca !!!

0

Ajajaj City juz moglo przegrywac 0-2

0

Po prostu niech zaczna wpuszczac Boixos Nois i bedzie dobrze ;)

0

Ze moze tyle razy dostal pilke ? :D

0

real nic nie ma do powiedzenia

0

A tam to ze od czasu do czasu pojawia sie jakies przyspiewki np obrazajace real madryt nic sie wielkiego nie stanie ;)Camp Nou potrzebuje Boixos Nois

0

A czego sie dziwicie ze momentami jest cicho? Co prawda organizuje sie nie duza grupa za bramka i cos tam spiewaja ale wiekszosc na stadionie to turysci ;/ Bedzie caly czas cicho dopoki BOIXOS NOIS nie beda mogli wchodzic na stadion

0

No i bardzo fajny sklad :)

0

Mozna nie lubic Ronaldo ale jednak w tym roku zasluzyl na ZP

0

Bo zapewne jeden wrocil nie dawno po kontuzji a drugi mial jakies problemy zdrowotne ...

0

Zaraz dzieci beda plakac dlaczego nie ma Messiego i Neymara w podstawowej 11

0

Nie wierzylem w Boga poki go nie zobaczylem ;)

0

MEEEESII MEEEESSI MEEEEESSSIIIIII !!!!!!!!!!!!

0

Aaaaaaaaaj juz myslalem ze strzelil :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?