pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A skad wiadomo ze to ktos z Boixos Nois probowal trafic moneta w Pique?
0
Alez piekna bramka !! Walczyc Atletico Walczyc!!!!
0
Hahahahah widzieliscie co zrobil pepe ? Hahahahhaha
0
Strona rm.pl jest smieszniejsza niz kwejk ;)
0
Ludzie troche wiary w nasza druzyne! I prosze was nie robmy tutaj drugiej strony RM.PL w ktorej po kazdym przegranym meczu wywalaja pol skladu ;)
0
Nie ma jak to wierzyc w swoja druzyne ...
0
Boixos Nois zapowiedzieli obecnosc na tym meczu
0
Guti! guti! Maricon! Maricoon!!
0
Fernandinho bedzie gral od 1 min
0
Vamos Barcelona!!!Vamos Campeon!!!
0
Aleeeeez bramaaaa !!!!
0
1-0 !!!! :D
0
Cieszy to ze w druzynie panuje taka super atmosfera :)
0
LEOOOOO MEEEESIII!!!!!!!!!
0
MAMY ZŁOTO !!!!
0
Stoch rekord skoczni !!! :D
0
A zaraz zaczyna sie final pucharu krola w kosza ! Vamos Barca !!!
0
Ajajaj City juz moglo przegrywac 0-2
0
Po prostu niech zaczna wpuszczac Boixos Nois i bedzie dobrze ;)
0
Ze moze tyle razy dostal pilke ? :D
0
real nic nie ma do powiedzenia
0
A tam to ze od czasu do czasu pojawia sie jakies przyspiewki np obrazajace real madryt nic sie wielkiego nie stanie ;)Camp Nou potrzebuje Boixos Nois
0
A czego sie dziwicie ze momentami jest cicho? Co prawda organizuje sie nie duza grupa za bramka i cos tam spiewaja ale wiekszosc na stadionie to turysci ;/ Bedzie caly czas cicho dopoki BOIXOS NOIS nie beda mogli wchodzic na stadion
0
No i bardzo fajny sklad :)
0
Mozna nie lubic Ronaldo ale jednak w tym roku zasluzyl na ZP
0
Bo zapewne jeden wrocil nie dawno po kontuzji a drugi mial jakies problemy zdrowotne ...
0
Zaraz dzieci beda plakac dlaczego nie ma Messiego i Neymara w podstawowej 11
0
Nie wierzylem w Boga poki go nie zobaczylem ;)
0
MEEEESII MEEEESSI MEEEEESSSIIIIII !!!!!!!!!!!!
0
Aaaaaaaaaj juz myslalem ze strzelil :D