3

Argentyna zdecydowanie jest lepsza! Do boju Argentyno!!

0

0

Juz nie moge sie doczekac az Puyol bedzie wreczal puchar Messiemu :)

6

Dzisiaj Argentyna wygra i wspomnicie moje slowa ;)

2

Ja to sobie wyobrazam jak to Puyol bedzie wreczal puchar Messiemu po finale :)

0

1

1

Przyda sie taki rezerwowy :)

1

Lucho pokazuje kto tu rzadzi i bardzo dobrze !

0

Ja to nie chce wiedziec co bedzie sie dzialo po meczu :D

5

Szkoda ze tak sie mecz potoczyl bo liczylem na jakies emocje ;/

0

No coz to Argentyna bedzie musiala pyknac Niemcow w finale :)

0

Cos niesamowitego ...

1

Jejuu ja nie moge uwierzyc w to co sie dzieje :D Juz nie moge sie doczekac az oficjalnie Suarez zawita :)

2

Neymar z Messim tez mial sie klocic ...

3

Juz sie pojawiaja koszulki Barcy na ktorych jest nazwisko Suarez ;)

3

Ja nie rozumiem dlaczego tak wielu osobom przeszkadza ze tak niesamowity pilkarz ma przejsc do naszego klubu ..

1

Tak tak skreslajmy zawodnika po jednym slabym meczu

0

Wygodniejszym przeciwnikiem dla Argentyny zdecydowanie bedzie Holandia

1

On to chyba specjalnie tak mowi :D

1

Vamos Argentyna !!!!

0

Napewno beda odwolania i zobaczymy co przyszlosc pokaze

25

Tyle po sezonie bylo gadania o rewolucji i jak ta rewolucja sie dzieje w klubie to jest zle ! ja was ludzie nie moge zrozumiec ...

0

Skad wiesz ze nie bedzie skompletowana obrona ?

5

Skad wy wgl wiecie na ile Barca moze sobie pozwolic z wydawaniem pieniedzy ? Jesli zarzad mowi ze starczy na obroncow to znaczy ze starczy...

1

Mam nadzieje ze w najblizszym sezonie Liverpool poradzi sobie bez Suareza i jak zwykle bede mocno trzymal kciuki za nich w lidze i LM (do czasu meczu z Barca ;) ) Barca-Liverpool !

12

No coz po tej aferze z ugryzieniem i sam Luis chce odejsc ze swojego klubu to Barca chce na tym skorzystac i wyciagnac Luisa z Liverpoolu za jak najmniejsza kwote :)

0

Spokojnie te 90 mln to tylko wylacznie spekulacje mediow

0

Oj to chyba dlugo bys nie po kibicowala ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?