pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Argentyna zdecydowanie jest lepsza! Do boju Argentyno!!
0
https://www.facebook.com/photo.php?v=516158445178987&set=vb.445493435578822&type=2&theater Swietny filmik! Do Boju Argentyno!!
0
Juz nie moge sie doczekac az Puyol bedzie wreczal puchar Messiemu :)
6
Dzisiaj Argentyna wygra i wspomnicie moje slowa ;)
2
Ja to sobie wyobrazam jak to Puyol bedzie wreczal puchar Messiemu po finale :)
0
1
1
Przyda sie taki rezerwowy :)
1
Lucho pokazuje kto tu rzadzi i bardzo dobrze !
0
Ja to nie chce wiedziec co bedzie sie dzialo po meczu :D
5
Szkoda ze tak sie mecz potoczyl bo liczylem na jakies emocje ;/
0
No coz to Argentyna bedzie musiala pyknac Niemcow w finale :)
0
Cos niesamowitego ...
1
Jejuu ja nie moge uwierzyc w to co sie dzieje :D Juz nie moge sie doczekac az oficjalnie Suarez zawita :)
2
Neymar z Messim tez mial sie klocic ...
2
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=884137268281623&set=a.444915388870482.121554.443080359053985&type=1&theater Czyzby nie dlugo oficjalnie Suarez w Barcelonie ;)
3
Juz sie pojawiaja koszulki Barcy na ktorych jest nazwisko Suarez ;)
3
Ja nie rozumiem dlaczego tak wielu osobom przeszkadza ze tak niesamowity pilkarz ma przejsc do naszego klubu ..
1
Tak tak skreslajmy zawodnika po jednym slabym meczu
0
Wygodniejszym przeciwnikiem dla Argentyny zdecydowanie bedzie Holandia
1
On to chyba specjalnie tak mowi :D
1
Vamos Argentyna !!!!
0
Napewno beda odwolania i zobaczymy co przyszlosc pokaze
25
Tyle po sezonie bylo gadania o rewolucji i jak ta rewolucja sie dzieje w klubie to jest zle ! ja was ludzie nie moge zrozumiec ...
0
Skad wiesz ze nie bedzie skompletowana obrona ?
5
Skad wy wgl wiecie na ile Barca moze sobie pozwolic z wydawaniem pieniedzy ? Jesli zarzad mowi ze starczy na obroncow to znaczy ze starczy...
1
Mam nadzieje ze w najblizszym sezonie Liverpool poradzi sobie bez Suareza i jak zwykle bede mocno trzymal kciuki za nich w lidze i LM (do czasu meczu z Barca ;) ) Barca-Liverpool !
12
No coz po tej aferze z ugryzieniem i sam Luis chce odejsc ze swojego klubu to Barca chce na tym skorzystac i wyciagnac Luisa z Liverpoolu za jak najmniejsza kwote :)
0
Spokojnie te 90 mln to tylko wylacznie spekulacje mediow
0
Oj to chyba dlugo bys nie po kibicowala ;)