pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to wreszcie sie doczekalismy :)
0
Jak bedziecie w Barcelonie i chcecie zobaczyc z bliska zawodnikow Barcy to idzcie, ktoregos dnia na ich trening, gdzie wjezdzaja i wyjezdzaja to, wtedy zobaczycie ich z bliska i zawsze sie ktos zatrzyma :)
0
Ten mecz bedzie nasz!
0
Wypowiedz Boixos Nois na temat ataku na kibicow PSG:
Ningú aconseguirà que repetint una mentida, s'aconsegueixi una veritat.
Ni l'ofuscació policial per incriminar-nos després d'haver prohibit la creació de la tan desitjada grada d'animació, ni la falsedat a "Prime Time" d'alguns mitjans de comunicació difamant en la seva obsessió per perjudicar a tot allò relacionaT amb el barcelonisme, farà que retrocedim un sol pas.
No tenim res a veure amb actituds o actes allunyats dels nostres principis i la darrera jornada de champions on el FC Barcelona s'enfrontava al PSG, el nostre grup no va participar en RES d'allò que se'ns pretén acusar.
La nostra postura és clara, NO MANIPULEU.
Sempre Barça, Sempre Boixos.
DICIEMBRE 2014
0
Chyba nie wszystkie ekipy w Hiszpanii lataja ze sprzetem
0
Mysle ze pod wzgledem hools w Hiszpanii sa porzadne ekipy, ktore nie oddstaja od innych ekip z europy
0
Bylem i potwierdzam ze ciapaci fani psg czesto sie napinali, ale zeby nie bylo to gardze osobami, ktore lataja ze sprzetem
0
Dlaczego niektore osoby tak najezdzaja Lucho? Skad mozecie wiedziec co sie dzieje na codzien w klubie i na treningach?
0
Od kiedy BN biega ze sprzetem?
5
Cieszynka Neymara najlepsza :)
8
penaldo z karnego to juz standart ;)
0
Stadion to nie jest teatr i wulgarne przyspiewki na stadionach byly, sa i beda
1
Bylem na tym meczu i blisko mnie siedzialo 2 starszych panow, ktorzy prawie caly czas, kiedy Casilla mial wybic pilke, albo byl odwrocony w nasza strone, to go wyzywali i teraz Ci starsi panowie maja dostac jakas kare albo nie wchodzic wgl na stadion?
0
Stadion to nie jest teatr! Po za tym bylem na tym meczu i blisko mnie siedzialo 2 starszych panow, ktorzy caly czas wyzywali Casille i oni juz maja nie wchodzic na stadion albo placic jakas kare?
0
To jest chore co sie dzieje w Hiszpanii
0
Lucho w kurtce Stone Island, kumato ;)
5
Mysle ze wszyscy do konca ogladali i wierzyli w swoja ukochana druzyne
0
Dzieki za walke Barco!! Takimi meczami wygrywa sie lige!
1
Nie ma zadnych watpliwosci ze Leo to najlepszy pilkarz w historii!! Jakie to szczescie mamy ze akurat ogladamy tak wielkiego pilkarza zarazem czlowieka i trzeba to docenic :)
0
0
Nic nie ruszy do przodu dopoki nie zostanie zmieniony zarzad
0
Dzisiaj calym sercem jestesmy za Liverpoolem!
7
Zamiast karnego dla realu to Marcelo powinien zobaczyc 2 zolta kartke
0
No no jak Elche nam sie rozegralo ;)
0
Bialo Czerwone to barwy niezwyciezone!!!!!!
0
Zamiast komentowac to lepiej ogladajcie mecz
2
Swietny sklad!Duzy plus dla Lucho ;)
0
Jesli ci chodzi o ta przyspiewke,ktora podeslales to tutaj masz w lepszej jakosci
0
Jest bardzo duza szansa ,,zlapac''jakiegos pilkarza,uwierz mi ;)
0
Hahaha Atletico juz 1-0 :D