pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przynajmniej jest z czego sie posmiac :D
1
To jest kwestia czasu,kiedy Barca strzeli pierwsza bramke :)
1
Alexis magia!!
1
,,Di María: Nie wiem jak długo Cristiano wytrzyma w Realu'' To ladnie w tym realu sie dzieje :D
1
real z taka lawka nic nie osiagnie w tym sezonie
12
Mamy juz jeden bardzo trudny wyjazd z glowy i najawazniejsze ze wywozimy z niego 3pkt
3
I teraz widac jak duzo Ronaldo brakuje do bycia najlepszym
0
Media mowia jednym glosem ze Alonso odejdzie do Bayernu.Ciekawe...
0
Moze tak byc jak piszesz,ale nie zmienia to faktu ze trzeba go wspierac bo to zawodnik,ktory bedzie walczyl na boisku za naasze barwy i po za tym Thiago Silva i David Luis rowniez grali w Brazylii i zobacz ktos dal im szanse i teraz sa najlepsi :)
1
Teraz jest naszym zawodnikiem i trzeba go wspierac!Powodzenia Douglas!
0
No to pieknie ,,krolewscy'' traktuja swoich zawodnikow...
0
Ale dlaczego wy juz placzecie ze beznadzejny sklad?Przeciez to dopiero PRZEWIDYWANA wyjsciowa 11 przez prase....
0
Moze najpierw zobaczmy go w akcji,a potem oceniajmy czy ten transfer byl udany
0
Ten zakaz zbytnio nam teraz nie zaszkodzi
0
Brawo Atleti !!!
0
Strasznie dziurawa jest obrona realu
1
I dlaczego smiejecie sie z Alvesa? Wrzutka byla dobra tylko Neymar zostal zablokowany
0
Jak maja sie przylaczyc jak sami turysci sa,ktorzy nie znaja hymnu
7
Tutaj transmisja zaczyna sie od 19 http://www.esport3.cat/directe/Trofeu-Joan-Gamper-FC-Barcelona---Club-Leon-FC/49410
1
I jak tam kibice realu stali z dopingiem?Podobno cala Warszawa miala ich slyszec :D
0
Jakie to zalosne jak jakies osoby pisza ze sa pijane ;/ Chwalisz sie tym,czy tylko udajesz?
3
Decyzja jest jak najbardziej dobra! Kara jakas musi byc i to powinno Suareza nauczyc zeby wiecej nie gryzl i najwazniesze ze bedzie trenowal z druzyna :)
0
Dobra wiadomosc! Najwazniejsze to ze moze trenowac z druzyna
1
Ja na jutro mam przygotowany popcorn bo jak zwykle na rm.pl bedzie z czego sie smiac :)
0
I gitara,koniec z problemami z obrona :)
0
Czyli Suarez nie powinien przychodzic do nas bo jest za stary?
0
Lepsze to niz nic i zeby Mascherano gral na SO,dlatego jestem zadowolony ze przyjdzie :)
0
Ciekawy jestem jakie reakcje sa wsrod zawodnikow Celticu,osobiscie nie mialbym ochoty wychodzic w nastepnej rundzie
0
uefa=MAFIA
1
Od kiedy Luis jest egoista?