1

Przynajmniej jest z czego sie posmiac :D

1

To jest kwestia czasu,kiedy Barca strzeli pierwsza bramke :)

1

Alexis magia!!

1

,,Di María: Nie wiem jak długo Cristiano wytrzyma w Realu'' To ladnie w tym realu sie dzieje :D

1

real z taka lawka nic nie osiagnie w tym sezonie

12

Mamy juz jeden bardzo trudny wyjazd z glowy i najawazniejsze ze wywozimy z niego 3pkt

3

I teraz widac jak duzo Ronaldo brakuje do bycia najlepszym

0

Media mowia jednym glosem ze Alonso odejdzie do Bayernu.Ciekawe...

0

Moze tak byc jak piszesz,ale nie zmienia to faktu ze trzeba go wspierac bo to zawodnik,ktory bedzie walczyl na boisku za naasze barwy i po za tym Thiago Silva i David Luis rowniez grali w Brazylii i zobacz ktos dal im szanse i teraz sa najlepsi :)

1

Teraz jest naszym zawodnikiem i trzeba go wspierac!Powodzenia Douglas!

0

No to pieknie ,,krolewscy'' traktuja swoich zawodnikow...

0

Ale dlaczego wy juz placzecie ze beznadzejny sklad?Przeciez to dopiero PRZEWIDYWANA wyjsciowa 11 przez prase....

0

Moze najpierw zobaczmy go w akcji,a potem oceniajmy czy ten transfer byl udany

0

Ten zakaz zbytnio nam teraz nie zaszkodzi

0

Brawo Atleti !!!

0

Strasznie dziurawa jest obrona realu

1

I dlaczego smiejecie sie z Alvesa? Wrzutka byla dobra tylko Neymar zostal zablokowany

0

Jak maja sie przylaczyc jak sami turysci sa,ktorzy nie znaja hymnu

7

1

I jak tam kibice realu stali z dopingiem?Podobno cala Warszawa miala ich slyszec :D

0

Jakie to zalosne jak jakies osoby pisza ze sa pijane ;/ Chwalisz sie tym,czy tylko udajesz?

3

Decyzja jest jak najbardziej dobra! Kara jakas musi byc i to powinno Suareza nauczyc zeby wiecej nie gryzl i najwazniesze ze bedzie trenowal z druzyna :)

0

Dobra wiadomosc! Najwazniejsze to ze moze trenowac z druzyna

1

Ja na jutro mam przygotowany popcorn bo jak zwykle na rm.pl bedzie z czego sie smiac :)

0

I gitara,koniec z problemami z obrona :)

0

Czyli Suarez nie powinien przychodzic do nas bo jest za stary?

0

Lepsze to niz nic i zeby Mascherano gral na SO,dlatego jestem zadowolony ze przyjdzie :)

0

Ciekawy jestem jakie reakcje sa wsrod zawodnikow Celticu,osobiscie nie mialbym ochoty wychodzic w nastepnej rundzie

0

uefa=MAFIA

1

Od kiedy Luis jest egoista?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?