pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona close in on Luis Suárez with £70m cash bid to Liverpool [Guardian sport]
1
Madrid Cabron Saluda El Campeon !
8
Barca mistrzem Hiszpanii !!!
1
Najlepsze jest to ze jak Messi strzeli bramke to dzieci ze strony rm.pl zaczynaja wyliczac ile to CR strzelil bramek w LM i LL :D
0
GOOOL USAAAAA :D
0
Pepe to juz dawno w kaftanie powinien siedziec
0
Nic sie nie zmienil :)
0
Ale Brazylijczycy sa nakreceni :D
0
Dlaczego sadzisz ze mamy najgorszych kibicow ?
1
Tu macie filmik co sie dzialo w drodze i przy stadionie przed meczem Barca-Atletico http://www.youtube.com/watch?feature=share&list=UUF2EyS3PrS9-ywKB5n30NSg&v=TpqrjOG-K08&app=desktop
0
Przygotowanie na mecz idzie pelna para https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/np.31542861.100004017944601/668245063231209/?type=1
1
To teraz smialo mozesz isc do buka i postawic grube pieniadze ;)
0
A raczej na dzisiejszy :D
0
Przygotowanie na jutrzejszy mecz idzie pelna para ;) https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/a.104086279647093.6840.102133209842400/668245063231209/?type=1&theater
0
Doping jak najbardziej bedzie i jeszcze jako ciekawostke napisze ze o 15 45 kibice beda sie zbierac pod hotelem Princesa Sofia i chyba dlatego ze z tamtad autokar z pilkarzami bedzie ruszal na stadion
0
Malaga prowadzi !!!
0
real ma jeszcze trudne dwa wyjazdy wiec wszystko jest mozliwe
0
real ma teraz dwa ciezkie mecze wyjazdowe i wystarczy ze chociaz raz zremisuja ! Oczywiscie my musimy wygrac wszystko ale trzeba wierzyc !
0
Szkoda ze nasze kolezanki ze strony rm.pl nie pojawialy sie tutaj gdy Barca wygrala na SB
0
Niestety Boixos Nois nie moga wchodzic na Camp Nou i dlatego jest cisza na stadionie,ale w srode zobaczysz ze Barca ma naprawde dobrych kibicow ;)
0
Jako ciekawostke na najblizszy final PK napisze ze swoja obecnosc zapowiedzieli Boixos Nois ! Doping bedzie prowadzony w sektorach 8 i 9 tu macie zdjecie https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/pb.102133209842400.-2207520000.1397400342./642547342467648/?type=3&theater i jesli ktos sie wybiera na mecz to macie jeszcze zdjecie gdzie beda zbierac sie kibice https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/pb.102133209842400.-2207520000.1397400342./651148024940913/?type=3&theater Barca O Muerte !!!
0
Jako ciekawostke na najblizszy final PK napisze ze swoja obecnosc zapowiedzieli Boixos Nois ! Doping bedzie prowadzony w sektorach 8 i 9 tu macie zdjecie https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/pb.102133209842400.-2207520000.1397400342./642547342467648/?type=3&theater i jesli ktos sie wybiera na mecz to macie jeszcze zdjecie gdzie beda zbierac sie kibice https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/pb.102133209842400.-2207520000.1397400342./651148024940913/?type=3&theater Barca O Muerte !!!
0
Ciekawe czy bedzie sedziowal te spotkanie
0
No prosze :)
7
Zobaczcie jak po zakonczeniu meczu kibice Barcy zachowali sie wobec Atletico https://www.facebook.com/photo.php?v=828235980538419
0
Olele Olala Ser Del Barça es el millor que hi ha!!!!
2
Borussia jest teraz mocno naladowana i wyjda na druga polowe bardzo zmotywowani i mysle ze awansuja
0
Arda Turan i Diego Costa nie trenowali rano z druzyna
0
Podobno zakaz nie wplynie na transfer Ter Stegena i Halilovica
0
Barca sie odwola i mysle ze bedzie wszystko dobrze