0

Barcelona close in on Luis Suárez with £70m cash bid to Liverpool [Guardian sport]

1

Madrid Cabron Saluda El Campeon !

8

Barca mistrzem Hiszpanii !!!

1

Najlepsze jest to ze jak Messi strzeli bramke to dzieci ze strony rm.pl zaczynaja wyliczac ile to CR strzelil bramek w LM i LL :D

0

GOOOL USAAAAA :D

0

Pepe to juz dawno w kaftanie powinien siedziec

0

Nic sie nie zmienil :)

0

Ale Brazylijczycy sa nakreceni :D

0

Dlaczego sadzisz ze mamy najgorszych kibicow ?

1

Tu macie filmik co sie dzialo w drodze i przy stadionie przed meczem Barca-Atletico http://www.youtube.com/watch?feature=share&list=UUF2EyS3PrS9-ywKB5n30NSg&v=TpqrjOG-K08&app=desktop

1

To teraz smialo mozesz isc do buka i postawic grube pieniadze ;)

0

A raczej na dzisiejszy :D

0

0

Doping jak najbardziej bedzie i jeszcze jako ciekawostke napisze ze o 15 45 kibice beda sie zbierac pod hotelem Princesa Sofia i chyba dlatego ze z tamtad autokar z pilkarzami bedzie ruszal na stadion

0

Malaga prowadzi !!!

0

real ma jeszcze trudne dwa wyjazdy wiec wszystko jest mozliwe

0

real ma teraz dwa ciezkie mecze wyjazdowe i wystarczy ze chociaz raz zremisuja ! Oczywiscie my musimy wygrac wszystko ale trzeba wierzyc !

0

Szkoda ze nasze kolezanki ze strony rm.pl nie pojawialy sie tutaj gdy Barca wygrala na SB

0

Niestety Boixos Nois nie moga wchodzic na Camp Nou i dlatego jest cisza na stadionie,ale w srode zobaczysz ze Barca ma naprawde dobrych kibicow ;)

0

Jako ciekawostke na najblizszy final PK napisze ze swoja obecnosc zapowiedzieli Boixos Nois ! Doping bedzie prowadzony w sektorach 8 i 9 tu macie zdjecie https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/pb.102133209842400.-2207520000.1397400342./642547342467648/?type=3&theater i jesli ktos sie wybiera na mecz to macie jeszcze zdjecie gdzie beda zbierac sie kibice https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/pb.102133209842400.-2207520000.1397400342./651148024940913/?type=3&theater Barca O Muerte !!!

0

Jako ciekawostke na najblizszy final PK napisze ze swoja obecnosc zapowiedzieli Boixos Nois ! Doping bedzie prowadzony w sektorach 8 i 9 tu macie zdjecie https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/pb.102133209842400.-2207520000.1397400342./642547342467648/?type=3&theater i jesli ktos sie wybiera na mecz to macie jeszcze zdjecie gdzie beda zbierac sie kibice https://www.facebook.com/Bulldog1981/photos/pb.102133209842400.-2207520000.1397400342./651148024940913/?type=3&theater Barca O Muerte !!!

0

Ciekawe czy bedzie sedziowal te spotkanie

0

No prosze :)

7

Zobaczcie jak po zakonczeniu meczu kibice Barcy zachowali sie wobec Atletico https://www.facebook.com/photo.php?v=828235980538419

0

Olele Olala Ser Del Barça es el millor que hi ha!!!!

2

Borussia jest teraz mocno naladowana i wyjda na druga polowe bardzo zmotywowani i mysle ze awansuja

0

Arda Turan i Diego Costa nie trenowali rano z druzyna

0

Podobno zakaz nie wplynie na transfer Ter Stegena i Halilovica

0

Barca sie odwola i mysle ze bedzie wszystko dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?