pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Doping na CN pojawi sie wtedy kiedy BN beda mogli wchodzic
0
Szkoda ze niektore dzieci tutaj nie moga zrozumiec ze nie bedziemy wygrywac kazdego meczu po 5-0
0
Czyli wiesz jak zakonczy sie mecz i nie bedziesz go ogladal ?
0
Co ten sedzia wyprawia ?!?!!!!
0
Cos niesamowitego :) Ale super zachowanie Alexisa
0
Brawo sedzia ! Czerwona kartka w 100 % zasluzona
0
0
Nie rozumiem jak mozna tak wyzywac trenera swojej druzyny ;/ Ale takie rzeczy tylko na rm.pl
0
Interes zycia realu to byla sprzedaz Ozila :)
0
W tym meczu realowi brakowalo Muñiza :D
0
Koniec !! Brawo Atletico !!
0
Nie no jakie szczescie o0 Vamos Atletico wytrzymac !!
0
Siema wszystkim :) Nie ogladalem pierwszej polowy real-Atletico mozecie powiedziec jak tam wygladaja derby ?
0
Messi alez brama !!!!!
0
To Boixos Nois moga wchodzic na stadion ?
0
Po takiej grze ? haHAHAHHAHAHHA :D Ja to sie boje sedziow jak z wami bedziemy grac :D
0
0
Boli mnie ze Elche stracilo w taki sposob pkt a chociaz dzisiaj byli zdecydowanie lepsi -.- No coz zycie ale w sobote Atletico ukarze real
0
Co nie zmienia faktu ze bedzie caly czas za plecami Leo :)
0
– Oglądam film komediowy na Canal+ Liga. Zawsze dobrze się ogląda coś takiego o tej porze nocy – skomentował piłkarz Barcelony Gerard Piqué mecz Realu Madryt z Elche, nawiązując zapewne do kontrowersyjnego sędziowania.
0
Taka gra jaka prezentuje real to moze zapomniec o sukcesach ! No moze jesli pomoze sedzia ;) Atletico ukarze real i sprawiedliwosci stanie sie zadosc !
0
Atletico w sobote po raz kolejny pokaze kto rzadzi w madrycie
0
hala ufea !! Brawo panie sedzia haha
0
Hahah przeciez karnego nei powinno byc !!!
0
Elcheee GOOOOOOOL :D
0
Ja wchodze na rm.pl bo lubie sie posmiac :)
0
Haha przeciez real powinien grac teraz w 10 :D
0
Wazne ze Elche nie boi sie realu :)
0
Neymar strzelil swoja pierwsza bramke w Barcie Realowi Sociedad jak Rivaldo i Romario kurde to cos oznacza ;)
0
Hahaha