0

Doping na CN pojawi sie wtedy kiedy BN beda mogli wchodzic

0

Szkoda ze niektore dzieci tutaj nie moga zrozumiec ze nie bedziemy wygrywac kazdego meczu po 5-0

0

Czyli wiesz jak zakonczy sie mecz i nie bedziesz go ogladal ?

0

Co ten sedzia wyprawia ?!?!!!!

0

Cos niesamowitego :) Ale super zachowanie Alexisa

0

Brawo sedzia ! Czerwona kartka w 100 % zasluzona

0

hehe :)

0

Nie rozumiem jak mozna tak wyzywac trenera swojej druzyny ;/ Ale takie rzeczy tylko na rm.pl

0

Interes zycia realu to byla sprzedaz Ozila :)

0

W tym meczu realowi brakowalo Muñiza :D

0

Koniec !! Brawo Atletico !!

0

Nie no jakie szczescie o0 Vamos Atletico wytrzymac !!

0

Siema wszystkim :) Nie ogladalem pierwszej polowy real-Atletico mozecie powiedziec jak tam wygladaja derby ?

0

Messi alez brama !!!!!

0

To Boixos Nois moga wchodzic na stadion ?

0

Po takiej grze ? haHAHAHHAHAHHA :D Ja to sie boje sedziow jak z wami bedziemy grac :D

0

0

Boli mnie ze Elche stracilo w taki sposob pkt a chociaz dzisiaj byli zdecydowanie lepsi -.- No coz zycie ale w sobote Atletico ukarze real

0

Co nie zmienia faktu ze bedzie caly czas za plecami Leo :)

0

– Oglądam film komediowy na Canal+ Liga. Zawsze dobrze się ogląda coś takiego o tej porze nocy – skomentował piłkarz Barcelony Gerard Piqué mecz Realu Madryt z Elche, nawiązując zapewne do kontrowersyjnego sędziowania.

0

Taka gra jaka prezentuje real to moze zapomniec o sukcesach ! No moze jesli pomoze sedzia ;) Atletico ukarze real i sprawiedliwosci stanie sie zadosc !

0

Atletico w sobote po raz kolejny pokaze kto rzadzi w madrycie

0

hala ufea !! Brawo panie sedzia haha

0

Hahah przeciez karnego nei powinno byc !!!

0

Elcheee GOOOOOOOL :D

0

Ja wchodze na rm.pl bo lubie sie posmiac :)

0

Haha przeciez real powinien grac teraz w 10 :D

0

Wazne ze Elche nie boi sie realu :)

0

Neymar strzelil swoja pierwsza bramke w Barcie Realowi Sociedad jak Rivaldo i Romario kurde to cos oznacza ;)

0

Hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?