0

2-1 Cr :D

0

Ah a to wszystko zaczelo sie od Pepe :) Zemscilo sie to za te kopniecie :)

0

Nie no piekna brameczka :D

0

ALLEEEE GOOOOOOL

0

2 czerwona dla Realu powinna byc .........

0

Pepe to idiota

0

A w tym czasie Celta wygrywa 1-0 :)

0

@adamm13
Grzecznie zapytalem a ty grzecznie mogles odpowiedziec czyz nie ? :)

0

Jak tam panowie Athletico ktos moze mi powiedziec jaki jest wynik ? :)

0

Ale Celta cisnie :D

0

@N2O
Ale my nie jestesmy kibicami Realu :)

0

Powiem wam ze Celta gra naprawde porzadnie

0

Moze sprzedajmy Meesiego bo nie strzelil hat-tricka co wy na to sezonowcy ?

0

@Daniel15
Pamietasz mecz z Sevilla ? :) Tak jak napisal T3qi nie robmy tutaj strony bialych ze po nie udanym meczu chcecie sprzedawac zawodnikow

0

Niestety ale musimy kupic jakiegos napadziora bo sam Messi nie moze tylko strzelac

0

Oj David dlaczego ty nie mozesz przejac .. ;/

0

@GuedeVeB
Nie strzelal bo Messi byl w lepszej pozycji do strzelenia bramki :)

0

Srubujemy rekord Leo :))

0

Messi gooool :)))

0

David.......

0

Hohoho David nie szalej :D

0

Ajajaja

0

Alexis wchodzi za Pedro :)

0

„Czarny, jak się masz?". Kiedy odpowiedziałem mu, że dobrze, rzucił: „No to dziś wygrywamy"-To powinien byc cytat tygodnia :D

0

@realmadrid15
A w tej bajce byly smoki ? :)

0

Iker nie wygracie LM bo my staniemy wam na drodze :)

0

Kiedy ostatnio Barca dostala karnego ? Widac ze pana Ibrahimovica boli ze Messi jest najlepszy :)

0

Zobaczcie jak sie na stronie realu burza hahaha :D

0

3 pkt sa nasze to jest najwazniejsze VISCA EL BARCA !!

0

Ale Adriano dzis gra super :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?