pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2-1 Cr :D
0
Ah a to wszystko zaczelo sie od Pepe :) Zemscilo sie to za te kopniecie :)
0
Nie no piekna brameczka :D
0
ALLEEEE GOOOOOOL
0
2 czerwona dla Realu powinna byc .........
0
Pepe to idiota
0
A w tym czasie Celta wygrywa 1-0 :)
0
@adamm13
Grzecznie zapytalem a ty grzecznie mogles odpowiedziec czyz nie ? :)
0
Jak tam panowie Athletico ktos moze mi powiedziec jaki jest wynik ? :)
0
Ale Celta cisnie :D
0
@N2O
Ale my nie jestesmy kibicami Realu :)
0
Powiem wam ze Celta gra naprawde porzadnie
0
Moze sprzedajmy Meesiego bo nie strzelil hat-tricka co wy na to sezonowcy ?
0
@Daniel15
Pamietasz mecz z Sevilla ? :) Tak jak napisal T3qi nie robmy tutaj strony bialych ze po nie udanym meczu chcecie sprzedawac zawodnikow
0
Niestety ale musimy kupic jakiegos napadziora bo sam Messi nie moze tylko strzelac
0
Oj David dlaczego ty nie mozesz przejac .. ;/
0
@GuedeVeB
Nie strzelal bo Messi byl w lepszej pozycji do strzelenia bramki :)
0
Srubujemy rekord Leo :))
0
Messi gooool :)))
0
David.......
0
Hohoho David nie szalej :D
0
Ajajaja
0
Alexis wchodzi za Pedro :)
0
„Czarny, jak się masz?". Kiedy odpowiedziałem mu, że dobrze, rzucił: „No to dziś wygrywamy"-To powinien byc cytat tygodnia :D
0
@realmadrid15
A w tej bajce byly smoki ? :)
0
Iker nie wygracie LM bo my staniemy wam na drodze :)
0
Kiedy ostatnio Barca dostala karnego ? Widac ze pana Ibrahimovica boli ze Messi jest najlepszy :)
0
Zobaczcie jak sie na stronie realu burza hahaha :D
0
3 pkt sa nasze to jest najwazniejsze VISCA EL BARCA !!
0
Ale Adriano dzis gra super :D