0

Przepraszam,nie rozumiem.Umiejętności każdy widzi jakie mają,ale zawsze jest dyskusja kto lepszy.

4

Też macie dzisiaj kłopot z dodawaniem komentarzy?Już nie wiem co robić...

0

Ter Stegenowi też nie odbieram,ale gdzie mu do Neuera?Nie wybroni tyle co Neuer,a jeszcze zepsuje kilka razy więcej.W tej chwili Neuer jest wyraźnie lepszy nawet od Bravo,który jest wyraźnie lepszy niż Ter.

0

Robi,ale raz na kilkanaście meczy,a nie w ponad połowie.

0

Jak ma to liczy.

2

I na Fcbarca.com

0

Robert Lewandowski-piłkarz z playstation.

0

Komentarz usunięty

0

Dlaczego myślisz,że nie lubi Lewego?

0

Bo był bardzo dobry.

0

Ibra,wciąż mimo lat jest w czwórce.

0

Mecz życia to z Realem,drugie miejsce za 5:2 w finale pucharu niemiec i 3 gole,a za ten mecz trzecie miejsce.

0

Chciałby ktoś Lewego w Barcelonie?

0

Oby Borussia pozostała w grze do samego końca.

0

W zeszłym sezonie Borussia była 6 dopiero.

0

No dobrze,ja się z tym nie zgadzam,ale przynajmniej potrafisz uzasadnić swoje zdanie.

0

Masz rację,on i jako defensywny i ofensywny daje radę.

0

Ręka na mundialu,symulowane karne,3 ugryzienia to dużo na jednego gracza.

0

Najlepszym zawodnikiem jest,ale Enrique powinien zmienić wykonawcę karnych.

0

Na pewno tak,z drugiej strony wtedy drużyna była po słabym sezonie,z nowym trenerem,Ivan i Luis wchodzili do składu.Każdy sezon jest trudny.

0

Nie czytałem komentarzy na dole,mogło tak być.

0

1.Masz rację,warto strzelić w pierwszej połowie bo gdyby stracili w drugiej bramkę to może być różnie.
2.Przekonany nie jestem,ale wróci Pique,Bravo i to dużo pomoże.
3.Skąd wiesz,,że Messi najlepiej wykonuje?

0

"Na tym etapie poprzednich rozgrywek chcieliście mnie zabić".Z tego co pamiętam początek miał bardzo dobry i był chwalony,w lidze po 4 kolejkach mieli 12 ptk,a w lm wygrali pierwszy mecz.Kryzys przyszedł później i trwał do porażki z RSSS.

1

Liga europejska to siódme miejsce.

0

Suarez ostatnio się poprawił,ale kiedyś się tak samo zachowywał.

1

Bardzo dobra decyzja,ale punkty poszły do Chelsea i nic tego nie zmieni.

2

Też bym się tego obawiał.

0

Dobre to było;) Krótko kibicuje jak nie pamięta.

1

Skoro Messi najlepiej strzela karne,to znaczy że nikt nie potrafi.

1

Nie,on nie pasuje do Barcelony i nie pogodzi się z rolą rezerwowego.Suareza ze składu chyba nie wygryzie,a Barca go nie sprzeda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?