pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrzymy na grę,a nie ryki a tak w ogóle to pisałem o męskim półfinale.
1
A to skrót od hala dzieci,teraz wszystko wiem.
1
Ogląda ktoś półfinał Us Open?
0
Kto to są właściwie HD?
1
Mnie się podoba na amatorze.
1
Mecz z Atletico zapowiada się najtrudniejszy od sezonu 2013/14,Atletico jest w gazie na początku sezonu,Barca wygrywa ale bez błysku.Na prawej obronie nie ma kogo wystawić,Messi nie trenuje,w reprze grało bardzo dużo piłkarzy,mecz na Calderon nic nie układa się tak jak powinno.Ale nie jest też tak źle,wciąż kadra jest silna drużyna po wygranym tryplecie,a Atletico chyba nie tak mocne jak w sezonie 2013/14.W tym meczu najbardziej prawdopodobny jest remis,ale może paść każdy wynik łącznie z pogromem jednej ze stron.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Tak jest,wypominałem o tym wczoraj.
0
0
Aj przepraszam,nie doczytalem do końca komentarza,jak podważasz wyższość Niemców w tym meczu to się nie znasz.Polska była dobra,a Niemcy lepsi.
0
6 punktów i jest awans pewny.
3
Nareszcie coś mądrego napisałeś,też uważam że dobry mecz,z błędami ale do Euro zdążą wyciągnąć wnioski.
0
A Polska 5,idąc tym tokiem mogło być 5:8.
0
Najlepsze mecze w eliminacjach z Niemcami zagrali.
5
Awans jest nasz!Tak będzie!
0
Jakiś błąd.
0
Jaki wynik jest dobry?2:2?Chyba nie dzisiaj taki wynik.
0
Wawrzyniaka by już skreślił.
0
Na stadionie we Frankfurcie.
0
Ten mecz był do wygrania ale obrona i brak skuteczności psują wszystko.
0
Dlaczego nie podał?
0
Obrona Polski jak w meczach z Sewilla i Bilbao.
0
Niech spróbuje w silniejszym klubie,nigdy nie jest za późno.
0
Niektórzy mają inne zdanie jak widzisz wyżej.
0
A jakieś wyniki miał bardziej znaczące w niższych klasach rozgrywkowych.
0
Bo z Giblartarem pewne punkty i Francja wita!