pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest w wielu klubach,a w Realu najbardziej.Brakuje jeszcze żeby wrócili do odpadania w 1/8 ligi mistrzów.
0
To nie była odpowiedź do twojego komentarza.Wspomniałem coś o tobie?
0
Trzeba znać angielski...
0
Tak naprawdę;).
0
Jak co sezon?
2010/11-pk
2011/12-mistrzostwo
2013/14-lm,pk
2014/15-superpuchar europy,kmś
Coś wygrywają,trypletu nie wygrają w tym sezonie to nie jest gotowa drużyna.Jedno trofeum mogą wygrać,tylko jakie?
0
Perez od lat się ośmiesza w transferach,a te okienko to szczyt jego możliwości(albo nie?).
0
Trzeba rewolucji!
0
Teraz tego nie robię,to po szkole też nie będę.
0
Lepszy kolos.
2
Jeszcze będzie z niego kawał dobrego gracza,pytanie tylko czy w Barcelonie czy wejdzie na aż taki poziom.
0
Wątpię by Rooneya posadził na ławce.
0
Z pracą trudno,ale nie będę się martwić.
0
Z przeprowadzonych to Di Maria w Psg i Vidal w Bayernie największymi hitami.
0
Studia o wiele lepsze.
0
De Gea,takiego czegoś jeszcze nie było.
3
To samo mnie czeka po szkole.
0
Wy to macie fajnie,a ja do szkoły muszę jutro iść...
1
W końcu la liga stała się ciekawsza.Teraz jest już nie tylko najlepsza,ale może się stać tak ciekawa jak Premier League.
0
Dobrze,że się nie sprzedał.Pieniędzy mu nie zabraknie,a udało mu się zostać jedną z legend Dortmundu.
0
Perez,Bartomeu,Rosell podajcie sobie ręce,jesteście na tym samym poziomie.
0
Jasne,Real w grupie nigdy nie odpada,z pierwszego miejsca wyjdą.Schody zaczną się w 1/8.
0
Jakieś może mieć,ale nie powinni.
44
Ale trole są w tym United,takie jaja sobie z Realu zrobić.To nie przypadek pokazali Realowi,że nie może sobie kupić każdego,a De Gei że mają gdzieś jego zachcianki.Teraz będzie zmiennikiem Romero.Myślałem,że transfery Neymara i Suareza to był cyrk,ale De Gea przebija wszystko.buhahaha
1
Kto to jest?
0
Chciałbym takiej 1/8.
0
Real awansuje bez kłopotów,gorzej z United ale też dadzą radę.
0
Żeby ukryć kim jesteś,ale nie udało się.I możesz mieć bana na jakimś koncie,dlatego masz trzy i zawsze możesz pisać.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty