pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wiem jak wy,ale ja uważam,że dzieci piłkarzy nie powinni być socio klubu z tylko dlatego że ojcowie tam grają.Jak skończą jakiś wiek i będą chcieli to dopiero wtedy powinni sami zdecydować czy chcą być socio.
0
Borussia prowadzi 1:0.
2
Ciekawe co na to Jose Mourinho.
0
Przyszły trener Barcy?
3
Pedro jest wielki,jego szanse na pierwszy skład w Chelsea rosną.
0
A który by był lepszy?
Messi-Suarez-Munir?
0
Fajny by był taki harem jak w serialu tvp.
0
Gdyby kupili Neymara i Ronaldo tak jak marzą to mieliby najlepszy atak świata
Neymar-Rooney-Ronaldo,albo Neymar-Ronaldo-Depay.Ale to tylko marzenia Manchesteru.
0
Śmiało Van Gaal powiedz,że go chcecie.Wy wszystkich chcecie kupić.
0
Są lepsi,ale United niszczył Moyes.
0
Bartomeu idzie tą drogą.
0
W Manchesterze rządzi United.
0
Liverpool,Arsenal,ale nie City.Za Chelsea też nie jestem.
0
To kto od dzisiaj jest w Premier League za Chelsea?
0
Wygrają,Pedro strzeli gola.
0
Tak,ale ja nie kibicuje Barcelonie.Chętnie obejrzałbym wasze mecze ale jak nie ma w telewizji to rezygnuję.
2
Na +4,trzy to średnie drużyny dostają,ale na pięć jest zbyt słaba ławka i obrona w słabej formie.
0
Komentarz usunięty
0
Jakby mi bardzo zależało to bym obejrzał,ale ja tylko w tv oglądam.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Ja nigdy nie miałem La Liga w telewizji to jestem przyzwyczajony.Po prostu kolejny sezon bez oglądania hiszpańskiej piłki.
0
Komentarz usunięty
0
To nie sarkazm.Wszyscy obrońcy grają teraz słabo,więc ciężko wybrać najlepszych.
0
Alexisa,ale wiem że to niemożliwe dlatego nikogo bym nie kupował,chyba że by dobra okazja była.
0
Najlepszy możliwy skład.Brawo Lucho!
0
Kolejna rzecz,która ich łączy.
1
Trzech świetnych trenerów było w jednym klubie,dwóch jako piłkarze jeden jako asystent trenera,a teraz każdy w innym klubie,innej lidze i każdy wygrywa.
1
Nie poznałem ich na tym zdjęciu.
0
Jest jakieś gorsze niż Onet?