3

Nie wiem jak wy,ale ja uważam,że dzieci piłkarzy nie powinni być socio klubu z tylko dlatego że ojcowie tam grają.Jak skończą jakiś wiek i będą chcieli to dopiero wtedy powinni sami zdecydować czy chcą być socio.

0

Borussia prowadzi 1:0.

2

Ciekawe co na to Jose Mourinho.

0

Przyszły trener Barcy?

3

Pedro jest wielki,jego szanse na pierwszy skład w Chelsea rosną.

0

A który by był lepszy?
Messi-Suarez-Munir?

0

Fajny by był taki harem jak w serialu tvp.

0

Gdyby kupili Neymara i Ronaldo tak jak marzą to mieliby najlepszy atak świata
Neymar-Rooney-Ronaldo,albo Neymar-Ronaldo-Depay.Ale to tylko marzenia Manchesteru.

0

Śmiało Van Gaal powiedz,że go chcecie.Wy wszystkich chcecie kupić.

0

Są lepsi,ale United niszczył Moyes.

0

Bartomeu idzie tą drogą.

0

W Manchesterze rządzi United.

0

Liverpool,Arsenal,ale nie City.Za Chelsea też nie jestem.

0

To kto od dzisiaj jest w Premier League za Chelsea?

0

Wygrają,Pedro strzeli gola.

0

Tak,ale ja nie kibicuje Barcelonie.Chętnie obejrzałbym wasze mecze ale jak nie ma w telewizji to rezygnuję.

2

Na +4,trzy to średnie drużyny dostają,ale na pięć jest zbyt słaba ławka i obrona w słabej formie.

0

Komentarz usunięty

0

Jakby mi bardzo zależało to bym obejrzał,ale ja tylko w tv oglądam.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Ja nigdy nie miałem La Liga w telewizji to jestem przyzwyczajony.Po prostu kolejny sezon bez oglądania hiszpańskiej piłki.

0

Komentarz usunięty

0

To nie sarkazm.Wszyscy obrońcy grają teraz słabo,więc ciężko wybrać najlepszych.

0

Alexisa,ale wiem że to niemożliwe dlatego nikogo bym nie kupował,chyba że by dobra okazja była.

0

Najlepszy możliwy skład.Brawo Lucho!

0

Kolejna rzecz,która ich łączy.

1

Trzech świetnych trenerów było w jednym klubie,dwóch jako piłkarze jeden jako asystent trenera,a teraz każdy w innym klubie,innej lidze i każdy wygrywa.

1

Nie poznałem ich na tym zdjęciu.

0

Jest jakieś gorsze niż Onet?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?