0

A nie czasem El Jarek?hehe

0

Barca w dobrym stylu wygrała?

0

Nowa pozycja dla niego,ciekawe jak sobie poradzi,zawsze był skrzydłowym.

0

Jak grają?Kto ma przewagę,kto się wyróżnia?

0

Wątpię,Atletic to nie dzieci.

0

Tylko język polski!

0

Skład nie jest zły.Czy wybór Vermy właściwy nie wiem,ale może tak.

0

Skąd taki wniosek?

0

Na sts jest.

0

Po co 2 razy to samo piszesz?

0

Nie kibicuje Chelsea,ani Barcelonie.

0

Znalazłem sobie pisanie na Fcbarca.com,lepszego nie mam.

0

Mój nick zyskuje na znaczeniu.Pedro dał superpuchar europy,a teraz zalicza świetny debiut w Chelsea.

0

Nie leci.

4

Kagawa techniczny strzał i 3:0.

0

Mam za dużo wolnego czasu.Wyrażam tylko swoje zdanie.

0

Miłość mogą przekazywac,ale oficjalnie socio powinno się być dopiero po podjęciu świadomej decyzji.
P.S.Angielski mam w szkole.

0

To zupełnie coś innego,czasami jest taka konieczność,a kibicować się powinno gdy już się trochę rozumie piłkę i wie jakim klubem jest Barca.

0

Niektórzy chcą być a nie mogą,a dzieci piłkarzy są od urodzenia choć nie wyrazili takiej woli.

0

To kogo byś chciał?Masche z Mathieu?

0

Niektórych nie rozumiem,ale filmik fajny.

0

A co złego jest w mojej propozycji?

0

Można chyba,ale powinni dopiero być socio jak sami zechcą i skończa jakiś wiek.

0

Ja bym zmienił niektóre prawa klubowe.Nie są to wielkie problemy,ale warto by je zmienić.

0

Mascherano i Bartra.

0

Tak było buhahaha

0

Fajne,szkoda że nie ma polskiej wersji.

0

Ale wcale nie powinni być socio.

0

Borussia 2:0 po karnym.

0

Bravo jest lepszym piłkarzem i powinien grać w większości meczy ligi i lm.Ter Stegena czasem odgrywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?