pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie czasem El Jarek?hehe
0
Barca w dobrym stylu wygrała?
0
Nowa pozycja dla niego,ciekawe jak sobie poradzi,zawsze był skrzydłowym.
0
Jak grają?Kto ma przewagę,kto się wyróżnia?
0
Wątpię,Atletic to nie dzieci.
0
Tylko język polski!
0
Skład nie jest zły.Czy wybór Vermy właściwy nie wiem,ale może tak.
0
Skąd taki wniosek?
0
Na sts jest.
0
Po co 2 razy to samo piszesz?
0
Nie kibicuje Chelsea,ani Barcelonie.
0
Znalazłem sobie pisanie na Fcbarca.com,lepszego nie mam.
0
Mój nick zyskuje na znaczeniu.Pedro dał superpuchar europy,a teraz zalicza świetny debiut w Chelsea.
0
Nie leci.
4
Kagawa techniczny strzał i 3:0.
0
Mam za dużo wolnego czasu.Wyrażam tylko swoje zdanie.
0
Miłość mogą przekazywac,ale oficjalnie socio powinno się być dopiero po podjęciu świadomej decyzji.
P.S.Angielski mam w szkole.
0
To zupełnie coś innego,czasami jest taka konieczność,a kibicować się powinno gdy już się trochę rozumie piłkę i wie jakim klubem jest Barca.
0
Niektórzy chcą być a nie mogą,a dzieci piłkarzy są od urodzenia choć nie wyrazili takiej woli.
0
To kogo byś chciał?Masche z Mathieu?
0
Niektórych nie rozumiem,ale filmik fajny.
0
A co złego jest w mojej propozycji?
0
Można chyba,ale powinni dopiero być socio jak sami zechcą i skończa jakiś wiek.
0
Ja bym zmienił niektóre prawa klubowe.Nie są to wielkie problemy,ale warto by je zmienić.
0
Mascherano i Bartra.
0
Tak było buhahaha
0
Fajne,szkoda że nie ma polskiej wersji.
0
Ale wcale nie powinni być socio.
0
Borussia 2:0 po karnym.
0
Bravo jest lepszym piłkarzem i powinien grać w większości meczy ligi i lm.Ter Stegena czasem odgrywać.