0

Komentarz usunięty

0

Piłkarze?

0

Wszystko jest na sprzedaż,to kwestia ceny.

0

Kurde,cenię Pedro ale gdzie mu do Edena?

0

Sprzedaż za 190 mln jest dobra,ale Hazard nie jest lepszy od Neymara,podobny poziom.

0

Myślę,że to bardzo dobry pomysł,gdyby rzeczywiście 190 mln zapłacili.

0

To ile Barca by dostała przy 190 mln?

1

190 mln to kwota nie do odrzucenia,jedynie Messi jest wart więcej,ale jak każdy ma swoją cenę.

0

Wszystkie wielkie kluby.

0

Interesuje mnie piłka.

0

Materla też jest dobry,każdy może raz przegrać,ksw to silna federacja,może liczy się tylko w Europie,ale być jedną z lepszych federacji w Europie i mieć jednego z lepszych zawodników na kontynencie to dużo znaczy.

0

0

Mamed oczywiście też nie?

0

Bo z ciebie nawet śmiać się nie warto.

0

Ale wyciągnął Liverpool z kryzysu,jaki jest to nie wiem;)

0

Jest wielu polaków,którzy wspaniale walczą,ale co ty o tym wiesz?

0

Fakt,nie interesuje się Liverpoolem.

0

Tylko ty nie umiesz pisać,a nie pół strony.

0

Nie,ale fajnie gracie xd

0

Skończ swój spam,nie wiesz to nie pisz.

1

Polskie MMA jest na wysokim poziomie.

0

Przed sezonem na Chelsea stawiałem.Teraz już sam nie wiem.Rosną szanse United.

2

Zapewne nie jeden.

0

Napisałem obiektywnie,bez sympatii:-).

0

To po co o Messim wspominasz?

0

Nareszcie coś po polsku,szkoda że tylko w internecie.

0

Dlaczego egoistycznego?

0

Hit Premier League!

0

Przytocz komentarz w którym sprzedałem Messiego,kłamiesz i się pogrążasz.

0

Arsenal jest tworem?Oni nie wydają masy pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?