pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Piłkarze?
0
Wszystko jest na sprzedaż,to kwestia ceny.
0
Kurde,cenię Pedro ale gdzie mu do Edena?
0
Sprzedaż za 190 mln jest dobra,ale Hazard nie jest lepszy od Neymara,podobny poziom.
0
Myślę,że to bardzo dobry pomysł,gdyby rzeczywiście 190 mln zapłacili.
0
To ile Barca by dostała przy 190 mln?
1
190 mln to kwota nie do odrzucenia,jedynie Messi jest wart więcej,ale jak każdy ma swoją cenę.
0
Wszystkie wielkie kluby.
0
Interesuje mnie piłka.
0
Materla też jest dobry,każdy może raz przegrać,ksw to silna federacja,może liczy się tylko w Europie,ale być jedną z lepszych federacji w Europie i mieć jednego z lepszych zawodników na kontynencie to dużo znaczy.
0
0
Mamed oczywiście też nie?
0
Bo z ciebie nawet śmiać się nie warto.
0
Ale wyciągnął Liverpool z kryzysu,jaki jest to nie wiem;)
0
Jest wielu polaków,którzy wspaniale walczą,ale co ty o tym wiesz?
0
Fakt,nie interesuje się Liverpoolem.
0
Tylko ty nie umiesz pisać,a nie pół strony.
0
Nie,ale fajnie gracie xd
0
Skończ swój spam,nie wiesz to nie pisz.
1
Polskie MMA jest na wysokim poziomie.
0
Przed sezonem na Chelsea stawiałem.Teraz już sam nie wiem.Rosną szanse United.
2
Zapewne nie jeden.
0
Napisałem obiektywnie,bez sympatii:-).
0
To po co o Messim wspominasz?
0
Nareszcie coś po polsku,szkoda że tylko w internecie.
0
Dlaczego egoistycznego?
0
Hit Premier League!
0
Przytocz komentarz w którym sprzedałem Messiego,kłamiesz i się pogrążasz.
0
Arsenal jest tworem?Oni nie wydają masy pieniędzy.