0

Gruzja nie jest słaba,pokazywali to z Polską,ale czegoś im brakowało,dzisiaj mieli już wszystko.

0

Przyszły trener Barcy.

0

Będzie 1/4?

0

Hazard i Neymar są na podobnym poziomie,ja nie jestem zdziwiony.

0

Jest tu ktoś kto będzie dzisiaj kibicować Niemcom?Chyba wszyscy za Polską,ale ktoś może mieć inne zdanie.Ja wspieram biało-czerwonych.

0

Nie będzie 1/4 finału bo są 24 zespoły i będą dwie fazy grupowe.Tak słyszałem.

0

Nie można z takim nastawieniem wyjść na mecz,walka idzie o zwycięstwo,awans i pierwsze miejsce w grupie.

0

17.10.2012 chyba.

0

Jakie mecze dla Was ciekawsze i ważniejsze Barcelony czy takie jak dzisiaj?

0

Sprzed trzech lat.

0

Nie mogę pamiętać,bo mam kilkanaście lat.
Według mnie 1:0 Niemcy,ale wierzę że Polska zagra perfekcjnie i będzie inny wynik.

0

Najlepsza scena!Tylko nie będzie dogrywki ani karnych z Niemcami:-(

1

To prawdziwy mistrz,od lat najlepszy.

0

Jaki wynik stawiacie w meczu Polska-Niemcy?Ja myślę,że będzie 0:1,ale nie odbieram szans Polsce.

0

To mnie bardziej przekonuje.

0

Milik na skrzydle?Nie!On musi z Lewandowskim parę napastników tworzyć.

1

2:2.

0

Bierze ze mnie przykład;-)

0

Kilkadziesiąt tysięcy?Wybrałem tych często i mądrze piszących.

0

Przepraszam jak o kimś z czołówki zapomniałem,bo wiem że o kimś nie pamiętałem.

0

A ja na którym;)?

0

Dziękuję,nazwajem daliśmy się do piątki.

0

Przekonałes mnie,Łukasz do 11-tki.

0

To Jędrzejczyk na lewą.

0

Jak może to powinien grać.

1

Trudno wybrać tak po kolei,ale dla mnie top to:pedroroddrriguues,pax,don,ty,destro,Stinger.Kolejność przypadkowa.Co o tym myślicie?

0

Mój skład na Niemcy:Szczęsny,obrona:Wawrzyniak,Glik,Szukała,?
Pomoc:Rybus,Jodlowiec,Krychowiak,Peszko
Atak:Lewandowski,Milik.

0

Borek dobry,ale nie Hajto.

0

Bilans 4-1 jest dobry moim zdaniem.

1

1/4 finału mundialu mieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?