pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gruzja nie jest słaba,pokazywali to z Polską,ale czegoś im brakowało,dzisiaj mieli już wszystko.
0
Przyszły trener Barcy.
0
Będzie 1/4?
0
Hazard i Neymar są na podobnym poziomie,ja nie jestem zdziwiony.
0
Jest tu ktoś kto będzie dzisiaj kibicować Niemcom?Chyba wszyscy za Polską,ale ktoś może mieć inne zdanie.Ja wspieram biało-czerwonych.
0
Nie będzie 1/4 finału bo są 24 zespoły i będą dwie fazy grupowe.Tak słyszałem.
0
Nie można z takim nastawieniem wyjść na mecz,walka idzie o zwycięstwo,awans i pierwsze miejsce w grupie.
0
17.10.2012 chyba.
0
Jakie mecze dla Was ciekawsze i ważniejsze Barcelony czy takie jak dzisiaj?
0
Sprzed trzech lat.
0
Nie mogę pamiętać,bo mam kilkanaście lat.
Według mnie 1:0 Niemcy,ale wierzę że Polska zagra perfekcjnie i będzie inny wynik.
0
Najlepsza scena!Tylko nie będzie dogrywki ani karnych z Niemcami:-(
1
To prawdziwy mistrz,od lat najlepszy.
0
Jaki wynik stawiacie w meczu Polska-Niemcy?Ja myślę,że będzie 0:1,ale nie odbieram szans Polsce.
0
To mnie bardziej przekonuje.
0
Milik na skrzydle?Nie!On musi z Lewandowskim parę napastników tworzyć.
1
2:2.
0
Bierze ze mnie przykład;-)
0
Kilkadziesiąt tysięcy?Wybrałem tych często i mądrze piszących.
0
Przepraszam jak o kimś z czołówki zapomniałem,bo wiem że o kimś nie pamiętałem.
0
A ja na którym;)?
0
Dziękuję,nazwajem daliśmy się do piątki.
0
Przekonałes mnie,Łukasz do 11-tki.
0
To Jędrzejczyk na lewą.
0
Jak może to powinien grać.
1
Trudno wybrać tak po kolei,ale dla mnie top to:pedroroddrriguues,pax,don,ty,destro,Stinger.Kolejność przypadkowa.Co o tym myślicie?
0
Mój skład na Niemcy:Szczęsny,obrona:Wawrzyniak,Glik,Szukała,?
Pomoc:Rybus,Jodlowiec,Krychowiak,Peszko
Atak:Lewandowski,Milik.
0
Borek dobry,ale nie Hajto.
0
Bilans 4-1 jest dobry moim zdaniem.
1
1/4 finału mundialu mieli.