2

Trochę komentarzy na rm.pl i troll z fioletowej?Messi jest w tym roku najlepszy i złota piłka nie ma nic do rzeczy.Zp to tylko układy i marketing.

4

Gimnazjalny każdy zdaje po przystąpieniu.

5

Złota piłka nic nie warta,tylko każdy na klubowego kolegę głosuje.Ten który wygrywa zp nie musi być najlepszy na świecie.

0

Zatrzymał się Sobiech w pewnym miejscu,ale oby wrócił na właściwie tory.Nieczęsto strzela się 4 bramki w jednym spotkaniu.

0

Też pozdrawiam,uczeń liceum.

0

Nie śpię;).

1

Sewilla też jest klubem z którego warto brać przykład w transferach.

0

W Barcelonie też różowo nie jest,ale budżet pozwala na gwiazdy,Real ma budżet a to im i tak nie pomaga:-).

1

W Atletico każdy napastnik się sprawdza,to samo będzie z Martinezem.A ten atak wygląda imponująco.

1

Świetne transfery Barcy i Realu?Barca Vidal i Turan to dobre zakupy,ale też nie jakieś genialne,ban utrudnił sprawę.Real?De Gea taki dobry?

0

Każdy klub w Hiszpanii powinien uczyć się od Atletico jak robić transfery.

0

Jest świetny,ale z Hazardem?

4

Mundo szuka sensacji.Barcelone wspierali sędziowie w 1/2 lm 2009,2011,Realowi często pomagają w lidze,obydwa kluby korzystały z pomocy sędziów świadomej lub przypadkowej.Czasami jest odwrotnie i sędzia szkodzi tak jest w piłce.

0

Chciałbym.

0

W pierwszej reprezentacji ma małe szanse na grę,to dobrze że gra w u-21.

2

Deulofeu może być bardzo dobry,w u-21 błyszczy.

0

Też bym chciał,tylko mało takich piłkarzy.

3

W finale,wcześniej jeszcze z City piękny gol.

0

Komentarz usunięty

0

W sezonie więcej strzelił.I gole w finałach.Do tego asysty...

0

Że rekonkwiste zrobili chrześcijanie w 8 wieku,może nie znam się na tym za bardzo...

0

Nie jest drugim Messim,ale pierwszy sezon w Realu,głównie wiosnę miał bardzo dobrą.

0

Na podstawie ich postawy piłkarskiej.

0

Myślałem że już zdrowy.

0

Nie,lekcje obowiązkowe,na inne bym nie chodził.

0

Ja jestem obiektywny,jestem sam fanem Alexisa,miał poprzedni sezon lepszy niż Bale ale Gareth w latach 2012-14 pokazywał się z bardzo dobrej strony i nie można go skreślić.

0

Sugeruje,że w gimnazjum wiele osób ma lekcję do 16 to nic dziwnego.

0

Dwaj światowej klasy gracze.

0

Jak nie widzisz różnicy pomiędzy napisaniem słabszy od Ronaldo a słaby to nie czytasz ze zrozumieniem.

0

Ja nie miałem takiego szczęścia w gimnazjum,trzeba było siedzieć długo na lekcjach i się uczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?