pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trochę komentarzy na rm.pl i troll z fioletowej?Messi jest w tym roku najlepszy i złota piłka nie ma nic do rzeczy.Zp to tylko układy i marketing.
4
Gimnazjalny każdy zdaje po przystąpieniu.
5
Złota piłka nic nie warta,tylko każdy na klubowego kolegę głosuje.Ten który wygrywa zp nie musi być najlepszy na świecie.
0
Zatrzymał się Sobiech w pewnym miejscu,ale oby wrócił na właściwie tory.Nieczęsto strzela się 4 bramki w jednym spotkaniu.
0
Też pozdrawiam,uczeń liceum.
0
Nie śpię;).
1
Sewilla też jest klubem z którego warto brać przykład w transferach.
0
W Barcelonie też różowo nie jest,ale budżet pozwala na gwiazdy,Real ma budżet a to im i tak nie pomaga:-).
1
W Atletico każdy napastnik się sprawdza,to samo będzie z Martinezem.A ten atak wygląda imponująco.
1
Świetne transfery Barcy i Realu?Barca Vidal i Turan to dobre zakupy,ale też nie jakieś genialne,ban utrudnił sprawę.Real?De Gea taki dobry?
0
Każdy klub w Hiszpanii powinien uczyć się od Atletico jak robić transfery.
0
Jest świetny,ale z Hazardem?
4
Mundo szuka sensacji.Barcelone wspierali sędziowie w 1/2 lm 2009,2011,Realowi często pomagają w lidze,obydwa kluby korzystały z pomocy sędziów świadomej lub przypadkowej.Czasami jest odwrotnie i sędzia szkodzi tak jest w piłce.
0
Chciałbym.
0
W pierwszej reprezentacji ma małe szanse na grę,to dobrze że gra w u-21.
2
Deulofeu może być bardzo dobry,w u-21 błyszczy.
0
Też bym chciał,tylko mało takich piłkarzy.
3
W finale,wcześniej jeszcze z City piękny gol.
0
Komentarz usunięty
0
W sezonie więcej strzelił.I gole w finałach.Do tego asysty...
0
Że rekonkwiste zrobili chrześcijanie w 8 wieku,może nie znam się na tym za bardzo...
0
Nie jest drugim Messim,ale pierwszy sezon w Realu,głównie wiosnę miał bardzo dobrą.
0
Na podstawie ich postawy piłkarskiej.
0
Myślałem że już zdrowy.
0
Nie,lekcje obowiązkowe,na inne bym nie chodził.
0
Ja jestem obiektywny,jestem sam fanem Alexisa,miał poprzedni sezon lepszy niż Bale ale Gareth w latach 2012-14 pokazywał się z bardzo dobrej strony i nie można go skreślić.
0
Sugeruje,że w gimnazjum wiele osób ma lekcję do 16 to nic dziwnego.
0
Dwaj światowej klasy gracze.
0
Jak nie widzisz różnicy pomiędzy napisaniem słabszy od Ronaldo a słaby to nie czytasz ze zrozumieniem.
0
Ja nie miałem takiego szczęścia w gimnazjum,trzeba było siedzieć długo na lekcjach i się uczyć.