0

Cieszę się,że zacząłes ćwiczyć pisanie z polskimi znakami.

0

W zeszłym sezonie jeszcze przed startem ligi pisałem o procentowych szansach.

0

Widzę dużą różnice,pisanie z błędami jest niezgodne z regulaminem,a brak znajomości angielskiego nie.

1

Arsenal jest lepszym klubem,ale trudne jest obstawienie wyniku w Premier League przy starciu dwóch silnych drużyn.

0

Analiza sytuacji wystarcza.

2

Szanse na mistrzostwo hiszpanii:Barca 45%,Real 35%,Atletico 10%,Sewilla 5%,Valencia 3%,inne drużyny 2%.Jednym słowem będzie ciężko i ciekawie,ale faworytem ligi jest Barca.Zgadzam się ze słowami Enrique.

0

Pisałem żeby nie grać w lotto.

0

Są tacy,ale większość kibiców Barcy stara się oglądać mecze swojego klubu.

0

Mógłbym grać bez spełniania warunków.

0

Za 120 mln by dobrze zrobili sprzedając 30-letniego Ronaldo.Mogliby wtedy wykorzystać całą linię pomocy,a kupić by musieli jakiegoś skrzydłowego z topu(Hazard najlepiej) i może jakąś typową 9-tke.

0

Dwóch genialnych piłkarzy.

0

Nie polecam gry w lotka.

0

Nie każdy,ale ktoś z czołówki na pewno by był chętny.Nie ma o czym mówić,moim zdaniem to plotki z tym transferem za 190 mln.

0

Tak w 3 lata 190 mln akurat,ale nawet gdyby...za 190 mln kupią 3 bardzo dobrych piłkarzy i za ich koszulki też zgarną wielkie pieniądze.

0

Gdyby liczyła się dla mnie kasa kibicowalbym Chelsea lub Psg.

0

Źle wykorzystali te pieniądze,nie poprowadzili dobrze polityki transferowej. Jest różnica między 80 mln,a 190.Za 80 bym Neymara nie sprzedał,nie teraz.

0

Nie chcę go sprzedać,to wielki piłkarz,ale za 190 mln to mogliby kupić każdego.

0

Wiem,ale pieniądze można zainwestowac w rozwój klubu i jego wartości.United nie da 190 mln.

0

Krzywda by jej się tam nie działa,miałaby dobrze.

0

Za 150?Nie opłaca się.Za 300 dopiero.

0

Taka jest prawda.

0

Komentarz usunięty

0

Wybitny piłkarz,ale są oferty nie do odrzucenia.

0

Uważam,że powinien zostać w Barcelonie,ale nie jak ktoś daje 190 mln.

0

Gdyby odrzucili taką ofertę byliby głupcami.To plotki.

0

Też miałem ten problem.

0

Nawet polskich znaków nie piszesz,a prezydent Komorowski po angielsku też nie potrafił.

0

Alexis grał w pierwszym składzie Barcy.

1

Żegnaj legendo.Barca wiele traci bez takich skrzydłowych jak Pedro i Alexis.

1

Ty musisz cały polski,to też trudne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?