pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszę się,że zacząłes ćwiczyć pisanie z polskimi znakami.
0
W zeszłym sezonie jeszcze przed startem ligi pisałem o procentowych szansach.
0
Widzę dużą różnice,pisanie z błędami jest niezgodne z regulaminem,a brak znajomości angielskiego nie.
1
Arsenal jest lepszym klubem,ale trudne jest obstawienie wyniku w Premier League przy starciu dwóch silnych drużyn.
0
Analiza sytuacji wystarcza.
2
Szanse na mistrzostwo hiszpanii:Barca 45%,Real 35%,Atletico 10%,Sewilla 5%,Valencia 3%,inne drużyny 2%.Jednym słowem będzie ciężko i ciekawie,ale faworytem ligi jest Barca.Zgadzam się ze słowami Enrique.
0
Pisałem żeby nie grać w lotto.
0
Są tacy,ale większość kibiców Barcy stara się oglądać mecze swojego klubu.
0
Mógłbym grać bez spełniania warunków.
0
Za 120 mln by dobrze zrobili sprzedając 30-letniego Ronaldo.Mogliby wtedy wykorzystać całą linię pomocy,a kupić by musieli jakiegoś skrzydłowego z topu(Hazard najlepiej) i może jakąś typową 9-tke.
0
Dwóch genialnych piłkarzy.
0
Nie polecam gry w lotka.
0
Nie każdy,ale ktoś z czołówki na pewno by był chętny.Nie ma o czym mówić,moim zdaniem to plotki z tym transferem za 190 mln.
0
Tak w 3 lata 190 mln akurat,ale nawet gdyby...za 190 mln kupią 3 bardzo dobrych piłkarzy i za ich koszulki też zgarną wielkie pieniądze.
0
Gdyby liczyła się dla mnie kasa kibicowalbym Chelsea lub Psg.
0
Źle wykorzystali te pieniądze,nie poprowadzili dobrze polityki transferowej. Jest różnica między 80 mln,a 190.Za 80 bym Neymara nie sprzedał,nie teraz.
0
Nie chcę go sprzedać,to wielki piłkarz,ale za 190 mln to mogliby kupić każdego.
0
Wiem,ale pieniądze można zainwestowac w rozwój klubu i jego wartości.United nie da 190 mln.
0
Krzywda by jej się tam nie działa,miałaby dobrze.
0
Za 150?Nie opłaca się.Za 300 dopiero.
0
Taka jest prawda.
0
Komentarz usunięty
0
Wybitny piłkarz,ale są oferty nie do odrzucenia.
0
Uważam,że powinien zostać w Barcelonie,ale nie jak ktoś daje 190 mln.
0
Gdyby odrzucili taką ofertę byliby głupcami.To plotki.
0
Też miałem ten problem.
0
Nawet polskich znaków nie piszesz,a prezydent Komorowski po angielsku też nie potrafił.
0
Alexis grał w pierwszym składzie Barcy.
1
Żegnaj legendo.Barca wiele traci bez takich skrzydłowych jak Pedro i Alexis.
1
Ty musisz cały polski,to też trudne.