pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałem gdzieś,że nawet częściowo nie rozumiem?Jak chcesz krytykować to konstruktywnie.
0
Normalnie na 3,a w liceum mam 2.Czy to jest dla ciebie aż tak ważne?
0
Dobra mój błąd.Leczy chorobę.
0
Daruj sobie takie komentarze.Albo odpowiadasz albo nie.
0
Mój typ na jutro 2:1 Barca,obrona zbyt słaba na czyste konto ale już po 4 gole nie będą tracić,a z przodu ktoś strzeli 2 bramki.Jaki wasz typ?
0
Nie,leczy kontuzję ale na Malage będzie prawdopodobnie gotowy.
0
Suarez nie wykonuje karnych.
1
Nie wiem,z jednej strony mieszkamy w Polsce i wiele osób kibicuje jakiejś drużynie z okolicy,a nawet jak nie to czasem z ciekawości obejrzy tą ligę,a z drugiej jest też bardzo wielu fanów Barcy,Realu,Premier League i te osoby często nie oglądają polskiej ekstraklasy.
0
Nie wiem czy w Polsce więcej ludzi interesuje się polską ligą czy zagranicznymi.
2
Największa legenda tego klubu obok Gampera.
0
Co?Barca jest faworytem i dobrze,że Enrique to przyznał.
0
Jest to najlepsza strona piłkarska w Polsce i najwięcej komentarzy się pojawia,dlatego wybrałem tą stronę.
0
Dokładnie o to mi chodzi.
0
Przynajmniej Enrique nie udaje,że Barca nie jest faworytem ligi.
0
Poważne:-)Takie dla prawdziwych polaków.
0
Sam Messi nic nie wygra Z TROFEÓW,pojedyncze mecze tak,ale to nie wystarczy do wygrania jakiegokolwiek pucharu.Rozumiesz?
0
Będzie z niego bardzo dobry piłkarz.
0
Dlaczego De Gea nie gra jak jest jeszcze w Manchesterze?Romero to był dobry zakup.Śmieje się z ich tegorocznego okna transferowego,ale Depay i Romero to świetne ruchy.
0
Książe ostatnio złapał formę.
0
Odpowiedzi Mariusza lepsze;d
0
Mecze jest w stanie wygrać sam,ale na przestrzeni całego sezonu potrzebna jest drużyna.
0
Właśnie o to mi chodziło jak krytykowałem drogie transfery.
0
Fajny mem haha:-).
0
Próbuje polecić tamten komentarz,a nie idzie,jakiś problem jest.Już mnie to denerwuje.
0
Do Interu Mediolan,podobnie jak Martin Montoya,dobre transfery zrobili w tym okienku,mają szansę na top 3 w lidze.
0
Jest w Barcelonie dużo dobrych piłkarzy,a zawsze można kogoś kupić,ale spokojnie Manchester United chce kupić wszystkich,a nic z tego nie wychodzi.
0
Nie zamierzam oglądać.Nie ma w tv to trudno.
1
Teraz powinien grać w pierwszym składzie,szczególnie gdy nie ma Neya.
0
Real był lepszy w sezonie 13/14,a w 14/15 Barca.Wszystko się zmienia.
0
Sam Messi nic nie wygra,cała drużyna musi wejść na najwyższy poziom.