0

Napisałem gdzieś,że nawet częściowo nie rozumiem?Jak chcesz krytykować to konstruktywnie.

0

Normalnie na 3,a w liceum mam 2.Czy to jest dla ciebie aż tak ważne?

0

Dobra mój błąd.Leczy chorobę.

0

Daruj sobie takie komentarze.Albo odpowiadasz albo nie.

0

Mój typ na jutro 2:1 Barca,obrona zbyt słaba na czyste konto ale już po 4 gole nie będą tracić,a z przodu ktoś strzeli 2 bramki.Jaki wasz typ?

0

Nie,leczy kontuzję ale na Malage będzie prawdopodobnie gotowy.

0

Suarez nie wykonuje karnych.

1

Nie wiem,z jednej strony mieszkamy w Polsce i wiele osób kibicuje jakiejś drużynie z okolicy,a nawet jak nie to czasem z ciekawości obejrzy tą ligę,a z drugiej jest też bardzo wielu fanów Barcy,Realu,Premier League i te osoby często nie oglądają polskiej ekstraklasy.

0

Nie wiem czy w Polsce więcej ludzi interesuje się polską ligą czy zagranicznymi.

2

Największa legenda tego klubu obok Gampera.

0

Co?Barca jest faworytem i dobrze,że Enrique to przyznał.

0

Jest to najlepsza strona piłkarska w Polsce i najwięcej komentarzy się pojawia,dlatego wybrałem tą stronę.

0

Dokładnie o to mi chodzi.

0

Przynajmniej Enrique nie udaje,że Barca nie jest faworytem ligi.

0

Poważne:-)Takie dla prawdziwych polaków.

0

Sam Messi nic nie wygra Z TROFEÓW,pojedyncze mecze tak,ale to nie wystarczy do wygrania jakiegokolwiek pucharu.Rozumiesz?

0

Będzie z niego bardzo dobry piłkarz.

0

Dlaczego De Gea nie gra jak jest jeszcze w Manchesterze?Romero to był dobry zakup.Śmieje się z ich tegorocznego okna transferowego,ale Depay i Romero to świetne ruchy.

0

Książe ostatnio złapał formę.

0

Odpowiedzi Mariusza lepsze;d

0

Mecze jest w stanie wygrać sam,ale na przestrzeni całego sezonu potrzebna jest drużyna.

0

Właśnie o to mi chodziło jak krytykowałem drogie transfery.

0

Fajny mem haha:-).

0

Próbuje polecić tamten komentarz,a nie idzie,jakiś problem jest.Już mnie to denerwuje.

0

Do Interu Mediolan,podobnie jak Martin Montoya,dobre transfery zrobili w tym okienku,mają szansę na top 3 w lidze.

0

Jest w Barcelonie dużo dobrych piłkarzy,a zawsze można kogoś kupić,ale spokojnie Manchester United chce kupić wszystkich,a nic z tego nie wychodzi.

0

Nie zamierzam oglądać.Nie ma w tv to trudno.

1

Teraz powinien grać w pierwszym składzie,szczególnie gdy nie ma Neya.

0

Real był lepszy w sezonie 13/14,a w 14/15 Barca.Wszystko się zmienia.

0

Sam Messi nic nie wygra,cała drużyna musi wejść na najwyższy poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?