0

Było już pisane.Dziwnie wyszło.

0

Dokładnie,on wszystkich obraża,a sam by mógł opanować pisownię.

0

Pierwszoplanowych nie grali,ale byli ważni dla tej drużyny,uzupełniali inne gwiazdy,grali w reprezentacji.

0

Nawet gdyby wierzyć w to,że masz 20 lat to też nie pamiętasz debiutu Xaviego.Jak ty chcesz porównywać Xaviego,Inieste do Roberto,Sandro,Munira to już nie ma o czym mówić.A piszę tu bo mogę.

1

Też go proponowałem i Piszczka też,ale Alves wrócił do formy w zeszłym sezonie.

1

Real się wyłożył w lidze,a Barce omijały kontuzje.Skąd wiesz,że będzie powtórka?A jeszcze na ławce był Pedro i Xavi.

0

Pique:Gdyby za takie coś były czerwone kartki to co mecz 7 piłkarzy by wyleciało z boiska.Śmieszne te ich wypowiedzi ale chcą się spodobać kibicom i mediom.

0

Młodych to mają tylko na średnim poziomie.Trzeba im dawać szansę rozwoju,a jak kogoś kupić to by już mógł grać,a nie dopiero się rozwijać.

0

Sandro i Munir to ten sam poziom.

0

Pique jest zawieszony.

1

Dobra w sprawie Pedro się nie zgodzimy tak do końca.

0

Gdzie im do Pedro...bronię Munira,ale to nie jest piłkarz na ten poziom,podobnie Sandro.

0

Gdyby się zatrzymał na poziomie z 2011 to by było dobrze,on się cofnął.Ale i tak potrafił pomóc drużynie a teraz jest dobra oferta to go sprzedali.

0

Lewemu życzę mistrzostwa europy,Vidalowi by godnie zastąpił Alvesa,a Boltowi zdrowia jedynie bo tych złotych medali to już za dużo ma.-:)

0

Dobranoc,dopiero o 22?

0

Na tryplet to bym się w sierpniu nie nastawial.

0

Pedro też ma ich sporo,w 9 minut 3 gole,gole w dwóch SE,pierwszy piłkarz który strzelił we wszystkich 6 rozgrywkach.Geniusz:)

0

Też się dziwię,że Chelsea wybrał

0

Człowiek rekord.

0

Jak myślicie Pedro będzie więcej grać w Chelsea?

0

Dobre to było haha
Mourinho trenerem dobrym jest na pewno,ale śmiać mi się chce.

1

Ostatnio jak czytałem jego komentarze to pisało konto usunięte.Jak to w końcu jest?

2

A niektórzy ciągle na niego narzekali chociaż nawet w słabych sezonach potrafił jakąś ważną bramkę strzelić a co dopiero w najlepszych sezonach.

1

O golach w SE,półfinałach i finałach lm,finale pk,kmś wiedziałem,ale nie miałem pojęcia że aż tyle goli Realowi strzelił.Brawo Pedro!

0

Ostatni raz 2 polskie kluby grały w Europie w sezonie 2011/12,Wisła nawet z dobrym skutkiem.

9

Dobra decyzja.

0

Można już pisać o 2 polskich drużynach w Europie czy za wcześnie?Zaliczki mają dobre.

0

Wreszcie taki bardzo solidny mecz Lecha i rewanż to dopełnienie formalności.

1

Do Turana 7,w końcu Suarez to środkowy napastnik.

0

Trochę tak,ale przynajmniej w lidze europy grają prawie co rok,a czasami nawet z grupy ktoś wyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?