pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było już pisane.Dziwnie wyszło.
0
Dokładnie,on wszystkich obraża,a sam by mógł opanować pisownię.
0
Pierwszoplanowych nie grali,ale byli ważni dla tej drużyny,uzupełniali inne gwiazdy,grali w reprezentacji.
0
Nawet gdyby wierzyć w to,że masz 20 lat to też nie pamiętasz debiutu Xaviego.Jak ty chcesz porównywać Xaviego,Inieste do Roberto,Sandro,Munira to już nie ma o czym mówić.A piszę tu bo mogę.
1
Też go proponowałem i Piszczka też,ale Alves wrócił do formy w zeszłym sezonie.
1
Real się wyłożył w lidze,a Barce omijały kontuzje.Skąd wiesz,że będzie powtórka?A jeszcze na ławce był Pedro i Xavi.
0
Pique:Gdyby za takie coś były czerwone kartki to co mecz 7 piłkarzy by wyleciało z boiska.Śmieszne te ich wypowiedzi ale chcą się spodobać kibicom i mediom.
0
Młodych to mają tylko na średnim poziomie.Trzeba im dawać szansę rozwoju,a jak kogoś kupić to by już mógł grać,a nie dopiero się rozwijać.
0
Sandro i Munir to ten sam poziom.
0
Pique jest zawieszony.
1
Dobra w sprawie Pedro się nie zgodzimy tak do końca.
0
Gdzie im do Pedro...bronię Munira,ale to nie jest piłkarz na ten poziom,podobnie Sandro.
0
Gdyby się zatrzymał na poziomie z 2011 to by było dobrze,on się cofnął.Ale i tak potrafił pomóc drużynie a teraz jest dobra oferta to go sprzedali.
0
Lewemu życzę mistrzostwa europy,Vidalowi by godnie zastąpił Alvesa,a Boltowi zdrowia jedynie bo tych złotych medali to już za dużo ma.-:)
0
Dobranoc,dopiero o 22?
0
Na tryplet to bym się w sierpniu nie nastawial.
0
Pedro też ma ich sporo,w 9 minut 3 gole,gole w dwóch SE,pierwszy piłkarz który strzelił we wszystkich 6 rozgrywkach.Geniusz:)
0
Też się dziwię,że Chelsea wybrał
0
Człowiek rekord.
0
Jak myślicie Pedro będzie więcej grać w Chelsea?
0
Dobre to było haha
Mourinho trenerem dobrym jest na pewno,ale śmiać mi się chce.
1
Ostatnio jak czytałem jego komentarze to pisało konto usunięte.Jak to w końcu jest?
2
A niektórzy ciągle na niego narzekali chociaż nawet w słabych sezonach potrafił jakąś ważną bramkę strzelić a co dopiero w najlepszych sezonach.
1
O golach w SE,półfinałach i finałach lm,finale pk,kmś wiedziałem,ale nie miałem pojęcia że aż tyle goli Realowi strzelił.Brawo Pedro!
0
Ostatni raz 2 polskie kluby grały w Europie w sezonie 2011/12,Wisła nawet z dobrym skutkiem.
9
Dobra decyzja.
0
Można już pisać o 2 polskich drużynach w Europie czy za wcześnie?Zaliczki mają dobre.
0
Wreszcie taki bardzo solidny mecz Lecha i rewanż to dopełnienie formalności.
1
Do Turana 7,w końcu Suarez to środkowy napastnik.
0
Trochę tak,ale przynajmniej w lidze europy grają prawie co rok,a czasami nawet z grupy ktoś wyjdzie.