pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
To ile będzie? 6:1? 7:2?
0
0
Niektórzy już tu pisali,właśnie tak jak Real rok temu.To jest niemożliwe by rok po tryplecie wygrać jeszcze raz to samo i dołożyć dodatkowe 3 trofea.
0
Wiem,ale tym razem była szansa(nie wierzyłem w to) na zdobycie dwóch.Jeden w 2015 roku,a drugi w sezonie 2015/16.
0
Wiesz dobrze o co mu chodzi.
0
Ale sekstet ucieka.
0
Nie ruszą do szalonego ataku,ale nie będą autobusu stawiać.Oni dobrze grają do przodu,a jeden strzelony przez nich gol i Barca musi trafić 6.
0
Sam Messi tego nie wygra,nie przy stanie 0:4,cała drużyna musi zagrać perfekcjnie i jeszcze Baskowie muszą pomóc.
0
Bilbao to nie chłopiec do bicia.
0
Tak,ale Barca wtedy była bardziej stabilna i w lepszej formie,ale dziś też nie można odbierać im całkowicie szans.
0
Przez dwa lata to chyba zbyt mało czasu,ale myślę że tak 4 lata i w drugiej lidze mogą grać.
0
Ile jest?
1
To takie genialne zagranie Lucho wystawić eksperymentalny skład w pierwszym meczu,żeby byli wypoczeci na rewanż i zrobili remontade:-)
0
Powrót z czwartej ligi do ekstraklasy jest możliwy jak w Widzewie by się pojawiły pieniądze.
0
Stawiam na 2:1 w rewanżu,remontada możliwa ale mało prawdopodobna.
0
O pierwszej lepszej(teraz najlepszej na świecie).Nie jestem kibicem Barcelony tylko piłki nożnej.
0
Nie,winna jest słaba forma piłkarzy,błędy trenera i brak dwóch podstawowych piłkarzy,ale wygrana Bartomeu nic dobrego nie wróży i przyniesie konsekwencje w przyszłości.
0
Niech lepiej na ligę się szykuje,chyba że zdrowy i w formie.
Masz taki sam avatar jak destro.Kto to jest w tym avatarze?
0
Powinien na Bravo postawić.
0
60%?Chyba 20 z Neymarem,a 15 bez niego.Oni nie przegrali 0:1,ani 4:5 tylko 0:4.
0
Witajcie kochani!Miałem bana i nie miałem okazji pisać co myślę o 2 ostatnich meczach.
Po pierwsze gratuluję zdobycia superpucharu europy,Pedro pokazał że jest w stanie pomóc w tym sezonie,chyba że odejdzie za 30 mln.
Wczorajszy mecz to absolutne zwycięstwo Bilbao.Baskowie byli o klasę lepsi.Podczas obydwóch meczy,zwłaszcza wczoraj dało się zauważyć błędy Luisa Enrique.W pierwszym meczu Messi i Pedro uratowali sytuację,z Atleticiem nic już nie pomogło.Dlaczego Lucho stawia na Ter Stegena jak Bravo jest lepszym bramkarzem?Dlaczego tak ustawia linię obrony?Zawiedli też piłkarze.Wczoraj cała obrona źle,Alves przy 3 golach winny,Bartra za wolny,Roberto stracił piłkę przy drugim golu,atak też się nie popisał Messi i Suarez zawiedli,ale jeden gorszy mecz każdemu może się zdarzyć.W rewanżu może wygrają,ale nie tak wysoko.Wątpię żeby na 0 z tyłu zagrali,rewanż na Bilbao chyba dopiero w lidze będą mogli wziąść.
0
Jestem kibicem piłkarskim i dlatego tu piszę.
0
Szkoda,że rzadko tu piszesz o sporcie,tylko o innych.
0
Może czasem pisałem głupstwa,ale ze mną przynajmniej idzie o piłce pisać,a on tylko o mojej szkole itp.Dzieciak lub troll.
0
Odpadł z Fa Cup to były wielkie pretensje,a jak go wygrywa to nic nie znaczący puchar.3 miejsce w drugiej najlepszej lidze świata,wygrany puchar i Fa Cup to dobre wyniki,a budżet ma mniejszy niż Chelsea i City.
0
Jego poziom jest niski,ale twój jeszcze dużo niższy,Van Gaal jest dobrym trenerem,ale jest kilku lepszych od niego,ja uważam,że dobrze zrobił sprzedając Di Marię,zwłaszcza że przyszedł Depay,Bastian to dalej klasowy piłkarz,ale każdy może mieć inne zdanie,Van Gaal też popełnia błędy jak każdy trener i kibice mają prawo o nich pisać.
0
To jest ta stacja,gdzie szukają komentatora?