pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Częściowo masz rację.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
A z czyjej winy jest ten błąd,jak nie twojej?Ktoś ci pisze te komentarze.
0
Nie jest już piłkarzem tej klasy co kiedyś,ale stosuje pressing,ma technikę,dobry rezerwowy,a ze słabszymi nawet na pierwszy skład.
0
Nigdy bym go nie postawił na równi z Neymarem np,pomimo że bardziej lubię Pedro,ale Sandro jeszcze niewiele pokazał.
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Po co mi zawodówka jak jestem w liceum?I piszę się mówi,a nie moi.
2
Chyba nie tylko gole i asysty,a także kluczowe podania.
0
Komentarz usunięty
2
Niektórzy chcą by strzelał w meczach w których nie gra.
0
Możesz też napisać,że Munir nie jest od niego gorszy,bo Sandro to poziom Munira.
1
Sandro haha
Zagrał dobrze też w kilku meczach ligi,w reprezentacji też miał swój moment,był ważny gol z przewrotki w lidze i asysta w finale lm.Na rezerwowego wystarczy.
1
Nasz niezapomniany Miki.
1
Dobrzy piłkarze,ale jakoś ich rozwój zahamował.Na dzień dzisiejszy to nie poziom Barcy.
4
Chyba niewiele meczy widziałeś w tamtym sezonie.Początek sezonu tragiczny,a potem się poprawił i zapewniał przyzwoity poziom.
3
Jeszcze Adama Traore jest dużym talentem.
0
Dlaczego Real to za wysokie progi,a Juve nie?To Juventus prawie tryplet zdobył.
0
Głos rozsądku nareszcie.
1
Takich rzeczy nie załatwia się na boisku.
0
Ja wspomniałem o tym,że obydwaj powinni dostać czerwone.
1
Tak to jest normalne,też bym tak zrobił.
0
Mając Benzeme i Ronaldo tego nie zrobią,ale Morata jest wart ok.30 mln,dodatkowo pozbawił Real finału i być może(wątpię) obrony tytułu.
0
Kilka słów tylko,ale cenię umiejętności Alena.
0
Moim zdaniem niepotrzebnie Jamesa albo Bale'a kupili.Jeden piłkarz za dużo.
0
Aha,teraz już wszystko jasne.Benzema może zrobić karierę w Pl.
0
Myślę,że w Barcelonie jego wrzutki za dużo nie wniosą,może jak zagra na lewej obronie pogra to Suarez raz coś strzeli po jego podaniu,ale nic więcej.
2
Nie wiem za bardzo co tu pisze,ale Benzeme uważam za bardzo dobrego napastnika,potrafi strzelić i podać,byłby dużym wzmocnieniem dla kanonierow.
0
Aha,to super że mu się podobało.Będzie świetnym graczem w niedalekiej przyszłości.