0

Częściowo masz rację.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

A z czyjej winy jest ten błąd,jak nie twojej?Ktoś ci pisze te komentarze.

0

Nie jest już piłkarzem tej klasy co kiedyś,ale stosuje pressing,ma technikę,dobry rezerwowy,a ze słabszymi nawet na pierwszy skład.

0

Nigdy bym go nie postawił na równi z Neymarem np,pomimo że bardziej lubię Pedro,ale Sandro jeszcze niewiele pokazał.

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Po co mi zawodówka jak jestem w liceum?I piszę się mówi,a nie moi.

2

Chyba nie tylko gole i asysty,a także kluczowe podania.

0

Komentarz usunięty

2

Niektórzy chcą by strzelał w meczach w których nie gra.

0

Możesz też napisać,że Munir nie jest od niego gorszy,bo Sandro to poziom Munira.

1

Sandro haha
Zagrał dobrze też w kilku meczach ligi,w reprezentacji też miał swój moment,był ważny gol z przewrotki w lidze i asysta w finale lm.Na rezerwowego wystarczy.

1

Nasz niezapomniany Miki.

1

Dobrzy piłkarze,ale jakoś ich rozwój zahamował.Na dzień dzisiejszy to nie poziom Barcy.

4

Chyba niewiele meczy widziałeś w tamtym sezonie.Początek sezonu tragiczny,a potem się poprawił i zapewniał przyzwoity poziom.

3

Jeszcze Adama Traore jest dużym talentem.

0

Dlaczego Real to za wysokie progi,a Juve nie?To Juventus prawie tryplet zdobył.

0

Głos rozsądku nareszcie.

1

Takich rzeczy nie załatwia się na boisku.

0

Ja wspomniałem o tym,że obydwaj powinni dostać czerwone.

1

Tak to jest normalne,też bym tak zrobił.

0

Mając Benzeme i Ronaldo tego nie zrobią,ale Morata jest wart ok.30 mln,dodatkowo pozbawił Real finału i być może(wątpię) obrony tytułu.

0

Kilka słów tylko,ale cenię umiejętności Alena.

0

Moim zdaniem niepotrzebnie Jamesa albo Bale'a kupili.Jeden piłkarz za dużo.

0

Aha,teraz już wszystko jasne.Benzema może zrobić karierę w Pl.

0

Myślę,że w Barcelonie jego wrzutki za dużo nie wniosą,może jak zagra na lewej obronie pogra to Suarez raz coś strzeli po jego podaniu,ale nic więcej.

2

Nie wiem za bardzo co tu pisze,ale Benzeme uważam za bardzo dobrego napastnika,potrafi strzelić i podać,byłby dużym wzmocnieniem dla kanonierow.

0

Aha,to super że mu się podobało.Będzie świetnym graczem w niedalekiej przyszłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?