pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Doskonała gra Barcy w pierwszej połowie,wszyscy się rozumieją,podają sobie jak po sznurku,rozwiali wątpliwości co do ich formy.Inna sprawa,że Roma gra bardzo słabo.
0
Komentarz usunięty
0
Ja też nie udaję mądrego,przyznaje się do tego,że chodzę jeszcze do szkoły,ale jak krytykujesz kogoś,to sam pisz poprawnie.
0
Też w nim byłeś.Trzeba je skończyć,by iść dalej.
0
Ty nie znasz podstaw interpunkcji.
0
Każdy czasem popełnia błędy,ja nie robie ich wiele,a komentowanie to sztuka mówienia.
0
To po co teksty o gimnazjum?Mogłeś napisać "licealistów nie przyjmują".
0
Dobrze,że jesteś,to wszystko wiemy.Co oni tam prezentują?
0
Typowe dla Polsatu.
0
Wyczuwam 2:2 gole dla Barcy Suarez i Rafinha.
0
I co tu jest tak trudno pojąć?
0
Nie wiedziałem,myślałem że został w Arsenalu.
0
Pedro to piłkarz wysokiej klasy,miał asyste w ostatnim finale lm.
0
I po roku Vermaelena:-)
0
Zaskoczył mnie Enrique tym składem,ale jest ciekawy.
0
Szczęsny gra w Romie?
0
Cieszy mnie linia obrony z Vermaelenem i Bartra,a brakuje mi trochę Pedro.
1
W Romie mu nie wyszło,dziwię się,że ma takie dobre wyniki w Barcelonie.
0
Już myślałem,że Pedro się dzisiaj pokaże,a MSN zaczyna od początku.
0
Basel to naprawdę silny,uznany w Europie klub,przegrać z nimi to żaden wstyd,tylko szkoda,bo Basel ani w pierwszym,ani w drugim meczu nie gra na 100% swoich możliwości.
0
Jak już musisz mnie obrażać,to się doinformuj.Jestem w liceum.
0
Pokaż mi komentarze,w których popełniłem błędy ortograficzne.
0
Myślę,że tak,ale jest transmisja na polsat sport.
0
Jak myślicie Lech i Legia zagrają w lidze europejskiej?
0
Właśnie mam plan by wsiąść w nim udział,bo na tej stronie nabrałem wprawy w komentowaniu i teraz czas na telewizję.Też myślisz o udziale w tym castingu?
0
Kiedy mecz Real-Bayern i jaki wynik stawiacie?Ja myślę że będzie 1:0 dla Bayernu.
0
Też Was tak nudzi ten mecz Lecha?O ile z początku coś tam się działo to teraz już nic,jak nie trafią gola do szatni to chyba bez szans na awans.
0
Wrzucisz tu jakieś filmiki?
2
Podoba mi się początek meczu w wykonaniu Lecha,ale potrzeba więcej konkretów by spróbować wygrać awans.
0
Dzisiaj Pedro w pierwszym składzie,ma szansę pokazać Enrique że zasługuje na dużo szans.