2

Doskonała gra Barcy w pierwszej połowie,wszyscy się rozumieją,podają sobie jak po sznurku,rozwiali wątpliwości co do ich formy.Inna sprawa,że Roma gra bardzo słabo.

0

Komentarz usunięty

0

Ja też nie udaję mądrego,przyznaje się do tego,że chodzę jeszcze do szkoły,ale jak krytykujesz kogoś,to sam pisz poprawnie.

0

Też w nim byłeś.Trzeba je skończyć,by iść dalej.

0

Ty nie znasz podstaw interpunkcji.

0

Każdy czasem popełnia błędy,ja nie robie ich wiele,a komentowanie to sztuka mówienia.

0

To po co teksty o gimnazjum?Mogłeś napisać "licealistów nie przyjmują".

0

Dobrze,że jesteś,to wszystko wiemy.Co oni tam prezentują?

0

Typowe dla Polsatu.

0

Wyczuwam 2:2 gole dla Barcy Suarez i Rafinha.

0

I co tu jest tak trudno pojąć?

0

Nie wiedziałem,myślałem że został w Arsenalu.

0

Pedro to piłkarz wysokiej klasy,miał asyste w ostatnim finale lm.

0

I po roku Vermaelena:-)

0

Zaskoczył mnie Enrique tym składem,ale jest ciekawy.

0

Szczęsny gra w Romie?

0

Cieszy mnie linia obrony z Vermaelenem i Bartra,a brakuje mi trochę Pedro.

1

W Romie mu nie wyszło,dziwię się,że ma takie dobre wyniki w Barcelonie.

0

Już myślałem,że Pedro się dzisiaj pokaże,a MSN zaczyna od początku.

0

Basel to naprawdę silny,uznany w Europie klub,przegrać z nimi to żaden wstyd,tylko szkoda,bo Basel ani w pierwszym,ani w drugim meczu nie gra na 100% swoich możliwości.

0

Jak już musisz mnie obrażać,to się doinformuj.Jestem w liceum.

0

Pokaż mi komentarze,w których popełniłem błędy ortograficzne.

0

Myślę,że tak,ale jest transmisja na polsat sport.

0

Jak myślicie Lech i Legia zagrają w lidze europejskiej?

0

Właśnie mam plan by wsiąść w nim udział,bo na tej stronie nabrałem wprawy w komentowaniu i teraz czas na telewizję.Też myślisz o udziale w tym castingu?

0

Kiedy mecz Real-Bayern i jaki wynik stawiacie?Ja myślę że będzie 1:0 dla Bayernu.

0

Też Was tak nudzi ten mecz Lecha?O ile z początku coś tam się działo to teraz już nic,jak nie trafią gola do szatni to chyba bez szans na awans.

0

Wrzucisz tu jakieś filmiki?

2

Podoba mi się początek meczu w wykonaniu Lecha,ale potrzeba więcej konkretów by spróbować wygrać awans.

0

Dzisiaj Pedro w pierwszym składzie,ma szansę pokazać Enrique że zasługuje na dużo szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?