pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiedziałem,że Cassano syna Leo nazwał po tym meczu.A Ty jak nazwałes?:-)
1
Tamten mecz to wydawało się upadek wielkiej Barcy,a za 2 tygodnie takie odrodzenie,prawdziwy upadek nastąpil z Bayernem.
1
Ten w długich włosach to dosłownie jak Pouyol,tylko bardziej ofensywny.
0
Komentarz usunięty
0
To niech przynajmniej więcej gra niż dotychczas.
0
I bardzo dobrze.Świetna decyzja Luisa Enrique.Bartra w następnym sezonie powinien zostać pierwszym obrońca.
1
Wystarczy obserwować Atletico Madryt,by wiedzieć że to wypali.
1
Jest,ale w Atletico stanie się jeszcze lepszy.
12
Jaki ma to związek z porannym przeglądem prasy?
0
To jest prawdopodobne.
0
Messi powinien odpoczywać w meczach,w których prowadzi się już dwoma,trzeba bramkami.Kiedyś o tym pisałem.
1
*Nie chce piszemy osobno.
6
Niektóre słowa znam,trochę pomaga tłumacz.
2
Śmiać mi się chce z tego co AS robi."Cristiano jest obrażony" Xdd
1
Jestem głęboko przekonany,że Atletico kupi Martineza i zrobi z niego napastnika najwyższej klasy,oni mają do tego zdolności.
5
Dzisiaj jest najlepszy dzień w moim życiu,ponieważ udało mi się zrobić zdjęcie z Messim.
Zdjęcie z Messim napewno każdy by chciał mieć,fajna sprawa dla tego chłopaka.
0
Na piętnastych urodzinach też tak jest.
0
21 to dla mnie jeszcze dzień.
0
Lepszy z dwóch Ronaldo,kontuzje go osłabiły.
0
Może nie 30,ale trzy napewno.
0
To ploty,ale warto dokładnie zbadać.
0
Nie zadawaj takich pytań,bo ja już dzisiaj dostałem od redaktora za pytanie czy wszystkie mecze będą w nocy,czy jakiś w okolicy 21,22.
0
Czasami wicemistrz jest w kolejnym sezonie lepszy od mistrza,więc to bez znaczenia,w szczególnosci w lm,obydwie ekipy prezentowały kosmiczny poziom,potrafię czytać ze zrozumieniem,pokazuje to i tu i w szkole.
1
Błąd Ivana,ale szczęścia mu życzę z całego serca.
0
Według mnie zawsze tryplet jest wielkim sukcesem,te drużyny dużo się różnią,tamta miała lepszą pomoc,ta ma inne atuty.
0
Ja też zwolniłem Enrique,do dzisiaj nie rozumiem co się odmieniło w tej drużynie od stycznia.
0
Nie zgodzę się z Sergio,że ten tryplet był trudniej zdobyty z powodu lepiej przygotowanych rywali.Rywalizacja w La Liga i lm co roku jest bardzo zacięta i co roku są bardzo mocne drużyny.
0
Może inaczej,tamci też powinni być karani.
0
Brazylia musi zrozumieć,że jednym piłkarzem nic nie wygrają.
1
Chętnie zobaczyłbym go w jakiejś czołowej polskiej drużynie,albo w jakiejś mocniejszej lidze,by móc go oglądać.