1

Nie wiedziałem,że Cassano syna Leo nazwał po tym meczu.A Ty jak nazwałes?:-)

1

Tamten mecz to wydawało się upadek wielkiej Barcy,a za 2 tygodnie takie odrodzenie,prawdziwy upadek nastąpil z Bayernem.

1

Ten w długich włosach to dosłownie jak Pouyol,tylko bardziej ofensywny.

0

Komentarz usunięty

0

To niech przynajmniej więcej gra niż dotychczas.

0

I bardzo dobrze.Świetna decyzja Luisa Enrique.Bartra w następnym sezonie powinien zostać pierwszym obrońca.

1

Wystarczy obserwować Atletico Madryt,by wiedzieć że to wypali.

1

Jest,ale w Atletico stanie się jeszcze lepszy.

12

Jaki ma to związek z porannym przeglądem prasy?

0

To jest prawdopodobne.

0

Messi powinien odpoczywać w meczach,w których prowadzi się już dwoma,trzeba bramkami.Kiedyś o tym pisałem.

1

*Nie chce piszemy osobno.

6

Niektóre słowa znam,trochę pomaga tłumacz.

2

Śmiać mi się chce z tego co AS robi."Cristiano jest obrażony" Xdd

1

Jestem głęboko przekonany,że Atletico kupi Martineza i zrobi z niego napastnika najwyższej klasy,oni mają do tego zdolności.

5

Dzisiaj jest najlepszy dzień w moim życiu,ponieważ udało mi się zrobić zdjęcie z Messim.

Zdjęcie z Messim napewno każdy by chciał mieć,fajna sprawa dla tego chłopaka.

0

Na piętnastych urodzinach też tak jest.

0

21 to dla mnie jeszcze dzień.

0

Lepszy z dwóch Ronaldo,kontuzje go osłabiły.

0

Może nie 30,ale trzy napewno.

0

To ploty,ale warto dokładnie zbadać.

0

Nie zadawaj takich pytań,bo ja już dzisiaj dostałem od redaktora za pytanie czy wszystkie mecze będą w nocy,czy jakiś w okolicy 21,22.

0

Czasami wicemistrz jest w kolejnym sezonie lepszy od mistrza,więc to bez znaczenia,w szczególnosci w lm,obydwie ekipy prezentowały kosmiczny poziom,potrafię czytać ze zrozumieniem,pokazuje to i tu i w szkole.

1

Błąd Ivana,ale szczęścia mu życzę z całego serca.

0

Według mnie zawsze tryplet jest wielkim sukcesem,te drużyny dużo się różnią,tamta miała lepszą pomoc,ta ma inne atuty.

0

Ja też zwolniłem Enrique,do dzisiaj nie rozumiem co się odmieniło w tej drużynie od stycznia.

0

Nie zgodzę się z Sergio,że ten tryplet był trudniej zdobyty z powodu lepiej przygotowanych rywali.Rywalizacja w La Liga i lm co roku jest bardzo zacięta i co roku są bardzo mocne drużyny.

0

Może inaczej,tamci też powinni być karani.

0

Brazylia musi zrozumieć,że jednym piłkarzem nic nie wygrają.

1

Chętnie zobaczyłbym go w jakiejś czołowej polskiej drużynie,albo w jakiejś mocniejszej lidze,by móc go oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?