pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co tak za nim tęsknisz?
1
Chodziło mu o Messiego na 10-tce i Aguero na pozycji Leo.
0
Mogła coś przeoczyć.Jeden taki post to jeszcze nie spam według mnie.:D
0
Komentarz usunięty
3
Proszę cię Zubi nie przypisuj sobie tego sukcesu,zrobiłeś kilka dobrych transferów,ale to tyle,twój pobyt w Barcelonie był bardzo nieudany,koniec trochę lepszy,ale bez przesady.
0
Komentarz usunięty
0
Wspaniale...
0
Zgadzam się,że nie grał dobrze przez cały sezon,ale w kluczowych meczach spisał się znakomicie,nie zagrał wybitnego sezonu,ale oceniam jego transfer pozytywnie.
2
Właśnie wydaje mi się,że wcale tego nie powiedział,ale może mam słabe informacje:-).
0
Właśnie ,przypomnijcie swoje komentarze sprzed pół roku(ja swoje pamiętam).
3
Na jakiej konferencji to powiedział?Nie jest to tylko mem?
2
Thiago za ich kadencji.
0
Dlaczego Montoya na sprzedaż,a Douglas na wypożyczenie?
0
Dobry scenariusz,nad Adriano można się zastanowić.
0
Z tych wszystkich wymienionych jedynie Douglas do odejścia,jeśli Masip nie godzi się na funkcję trzeciego bramkarza to on też.Montoya i Adriano nie na sprzedaż.
0
Może inaczej:dobra runda w jego wykonaniu,szczególnie mam na myśli ligę mistrzów.Dobre występy z Psg,Bayernem i wyjątkowo dobry w finale.Przez większość sezonu grał średnio,ale na koniec wyszedł na plus.
0
Dobry rok w jego wykonaniu.
0
I właśnie taki ktoś jest potrzebny.
12
Najlepiej gdyby się wycofał.
0
Dyrektor sportowy,który w przypadku zmiany zarządu również będzie inny.
0
Jak ci się nie podobają komentarze to na nie,nie odpowiadaj.
0
Destro dobrze ci wyjaśnił,że nowy prezydent może chcieć innych transferów niż obecny.
0
Montoya musi dostać szansę.
0
Mnie to nie przeszkadza:-).
0
Też uważam,że kreacja na pierwszym miejscu.
2
Lepszy Coutinho,nie kosztuje 80 milionów.
9
Laporta>Bartomeu.
1
Co Ci się nie podoba w roczniku 1997?
0
Dlaczego nie?
0
70 mln i Montoya?To tak jakby wydać na niego 100 mln.A Psg nie sprzedaje swoich czołowych graczy.