pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie też się nie podobają.Bez nich lepiej wygląda.
0
Nigdy nie zrozumiem działań obecnego zarządu.
0
Sezon jest wyjątkowy,ale to nie przysłania mi to błędów zarządu w transferach do klubu,a bardziej z klubu.
0
Jest kilku zawodników,którzy są porównywalni do niego,ale w lidze mistrzów nie ma konkurencji.
0
Wiem,jaka kwota jest do wygrania?
1
Powodzenia,a jak przegrają finał? xd
0
Nic nie jest oczywiste,nie ryzykuj takich pieniędzy.
2
Szkoda,że nie podali jego zarobków.
0
Real i tak by nie zdobywał trofeów jak grzybów po deszczu.Ronaldo jest blisko Messiego,ale gorszy od niego.
0
Nie jestem zdania,że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii,ale napewno najlepszy w historii ligi mistrzów.Najlepszy strzelec i trzykrotny zwycięsca tych rozgrywek musi być numerem jeden.Mówię oczywiście o ostatnich 20 latach po zmianie formuły,wcześniej tylko Di Stefano ma porównnywalne sukcesy.
0
Możliwe,że tak będzie,ma do tego predyspozycje.
0
Laporta weźmie udział w tych wyborach i będzie faworytem.
0
Balotelli gdyby więcej myślał to byłby o wiele lepszym piłkarzem.
0
To priorytet,ale według mnie awansują.
1
Ja się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku,że będzie albo tak jak Ty piszesz,że Messi stanie się rozgrywającym,albo zostanie typowym snajperem,który będzie tylko czekać na okazję do zdobycia gola,napewno nie będzie już fałszywą 9.
0
Jak oceniacie miniony sezon w wykonaniu Wayne'a Rooneya i Manchesteru United?
0
*odpowiedź do MarioVeB
0
Był mózgiem Barcelony i reprezentacji,ale na boisku.Z pewnością jego wiedza piłkarska jest bardzo duża,ale moim zdaniem nigdy nie będzie skutecznie kierować wielkim klubem.
1
Xavi pięknie pożegna się z Barceloną finałem ligi mistrzów,a może nawet wygranym finałem.Nie widzę go nigdy jako dobrego trenera,ale może wykonywać bardzo różne ważne role w tym klubie po zakończeniu kariery piłkarskiej.Jest i będzie legendą piłki nożnej.
0
W związku z wyborami?Apelowałem by można było pisać o wyborach,ale moje apele nic nie dadzą.Nie mówię o pisaniu przez całą kampanię,tylko sporadycznym.
0
Masz rację Ronaldinho
0
Komentarz usunięty
0
0
Gratuluję Sewilli,wspaniały finał w naszym kraju i obrona trofeum.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
A Fc Porto 2003 le,2004 lm?Tam nikt nie wygrał?
0
Dlaczego nie?Grają świetny turniej.
0
Na których piłkarzach?
0
Jerzy Dudek.