0

Mnie też się nie podobają.Bez nich lepiej wygląda.

0

Nigdy nie zrozumiem działań obecnego zarządu.

0

Sezon jest wyjątkowy,ale to nie przysłania mi to błędów zarządu w transferach do klubu,a bardziej z klubu.

0

Jest kilku zawodników,którzy są porównywalni do niego,ale w lidze mistrzów nie ma konkurencji.

0

Wiem,jaka kwota jest do wygrania?

1

Powodzenia,a jak przegrają finał? xd

0

Nic nie jest oczywiste,nie ryzykuj takich pieniędzy.

2

Szkoda,że nie podali jego zarobków.

0

Real i tak by nie zdobywał trofeów jak grzybów po deszczu.Ronaldo jest blisko Messiego,ale gorszy od niego.

0

Nie jestem zdania,że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii,ale napewno najlepszy w historii ligi mistrzów.Najlepszy strzelec i trzykrotny zwycięsca tych rozgrywek musi być numerem jeden.Mówię oczywiście o ostatnich 20 latach po zmianie formuły,wcześniej tylko Di Stefano ma porównnywalne sukcesy.

0

Możliwe,że tak będzie,ma do tego predyspozycje.

0

Laporta weźmie udział w tych wyborach i będzie faworytem.

0

Balotelli gdyby więcej myślał to byłby o wiele lepszym piłkarzem.

0

To priorytet,ale według mnie awansują.

1

Ja się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku,że będzie albo tak jak Ty piszesz,że Messi stanie się rozgrywającym,albo zostanie typowym snajperem,który będzie tylko czekać na okazję do zdobycia gola,napewno nie będzie już fałszywą 9.

0

Jak oceniacie miniony sezon w wykonaniu Wayne'a Rooneya i Manchesteru United?

0

*odpowiedź do MarioVeB

0

Był mózgiem Barcelony i reprezentacji,ale na boisku.Z pewnością jego wiedza piłkarska jest bardzo duża,ale moim zdaniem nigdy nie będzie skutecznie kierować wielkim klubem.

1

Xavi pięknie pożegna się z Barceloną finałem ligi mistrzów,a może nawet wygranym finałem.Nie widzę go nigdy jako dobrego trenera,ale może wykonywać bardzo różne ważne role w tym klubie po zakończeniu kariery piłkarskiej.Jest i będzie legendą piłki nożnej.

0

W związku z wyborami?Apelowałem by można było pisać o wyborach,ale moje apele nic nie dadzą.Nie mówię o pisaniu przez całą kampanię,tylko sporadycznym.

0

Masz rację Ronaldinho

0

Komentarz usunięty

0

0

Gratuluję Sewilli,wspaniały finał w naszym kraju i obrona trofeum.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

A Fc Porto 2003 le,2004 lm?Tam nikt nie wygrał?

0

Dlaczego nie?Grają świetny turniej.

0

Na których piłkarzach?

0

Jerzy Dudek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?