pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A kiedy mieli go zrobić?Liga kończy się w niedzielę,to finał tydzień później.
0
Tydzień za drzewko ze składem.Rozumiem 1 dzień za złamanie regulaminu,ale tydzień?
Ten zapis w regulamine o drzewkach powinni usunąć.
0
Jaki będzie skład na Deportivo według Was?
P.S.Znów zbyt ostra kara dla SashaGrey69.
0
Nie.
0
Zgłoszenie poszło,zobaczymy co zrobią ci admini.
0
Komentarz usunięty
0
Skończ już odpowiadać na moje komentarze.
0
Ja gdybym tak napisał to miałbym już bana...ale nie nazywam się Dorek15.
0
Dlaczego?Sasha mądrze pisze.
0
Zależy o czym mówimy.Barcelona Pepa to było coś pięknego,ale niepotrzebnie na siłę robi z Bayernu Barcelone,a tego nie jest w stanie zrobić.
0
Skąd wiesz jakie wyniki mieliby z Tito?
1
Kolega słusznie napisał,że z tobą nie da się dyskutować,więc zakończył konserwację.
1
Co innego pisanie komentarzy,a bycie redaktorem,a niektóre sam tłumaczyłem.
2
Dlaczego?Mój nick jest niepoważny?
1
Zobaczyłem artykuł o naborze na redaktora i od razu chciałem się zapisać,a tu wymogi:podstawowa znajomość hiszpańskiego lub dobra angielskiego i koniec moich szans.Oby znalazł się jakiś inny,nowy,dobry redaktor.
0
To te same rozgrywki tylko z inną nazwą,ale w Barcelonie nikt nie chce o tym pamiętać.
0
Fc Barcelona nie zdobędzie 6 pucharów w tym roku.
0
Maldini jeszcze.
0
Kilku piłkarzy Realu 5 razy.
1
Mam też tam konto,ale z przyjaciółmi to był żart.
1
On nie potrafi żyć bez spiny,zamiast spokojnie napisać to tylko kłótnie.
3
Nie obrażaj moich przyjaciół z rm.pl.
1
Vermaelen,Douglas i jeszcze kilku musi zagrać.
0
Być może,ale trudno im będzie.
0
Ja nie skaczę.
0
W spotkaniu z Deportivo Enrique powinien wystawić głębokie rezerwy.
2
Miałem bana,więc teraz gratuluję mistrzostwa.Zaskakuje mnie jak od stycznia rozwinęła się ta drużyna,zasłużony puchar.Nie wiem jak będzie w finałach lm i cdr,ja stawiam 1 zwycięstwo,1 porażkę.
0
Ma szansę,ale jeszcze bardzo daleko do tego.
0
0
Administracja zupełnie nie działa na Fcbarca.com.