0

I tak trzymać.

0

Ja jestem szefem.

0

Ja tam zaraz wejdę i mu odpowiem.Nigdy!

0

Dzisiaj zagrał jak za najlepszych lat.

1

Wielka klasa Pedro,miał piłkę w polu karnym,mógł ograć 2 rywali i strzelić gola,a on podał Neymarowi.

1

Wielkie gratulacje dla Barcelony.Jesteście najlepsi na świecie.Brawa wielkie dla Suareza i Neymara,których sprzedawałem,ale teraz mogę tylko chwalić.

0

Bardzo ładny mecz i pomoc dzisiaj gra na poziomie.

1

Strzelił ręką i jeszcze ma pretensje...

0

Myślałem czy oglądać"pokaż kotku co masz w środku" czy mecz,ale wybieram mecz.Liczę na piękny finał tak jak Szpakowski.Wydaje mi się,że do wyłonienia zwycięscy potrzebna będzie dogrywka.

0

Co oznacza skrót SGGW?

0

To będzie prawdziwy finał,pewne jest że zagrają w nim 2 najlepsze drużyny świata.

0

Liverpool-Milan 2005.

0

Przypominam,że w poprzednim finale ligi mistrzów z udziałem Barcelony Pedro otworzył wynik.

0

Mam już wystawioną ocenę.

1

Pisać komentarze na Fcbarca.com.Nie mam już 10 lat.

0

Ja nie mam nic do zrobienia.

0

Dlaczego Messi ma się rewanżowac za mś?

0

Pedro założy siatkę.

1

Szanse są 55:45.

0

Za co te przeprosiny?

0

Ja wolałbym,żeby ktoś z pomocy pokazał,że potrafi strzelać ważne gole,albo jakiś gol obrońcy jak to Puyol miał w zwyczaju.

0

To był wtedy spektakl MVP,jak i całej Barcy,tak zdominowali Manchester United.

0

Czy ja napisałem,że nic nie daje?Czytaj ze zrozumieniem.

0

Weź już zablokuj moje komentarze i się nie denerwuj.

0

Nie przesadzajmy:)

0

Zgadzam się,ale bez niego też tytuły byłyby możliwe.

0

Ja go sprzedawałem zawsze xD Napewno to nie był idealny transfer,ale Neymar się broni w tym sezonie i jest gwiazdą.

0

Z przewrotki znów strzeli i pozamiatane:D

0

Traci,ale nie aż tak wiele,byłaby w stanie zagrać na wysokim poziomie i szanse na wygraną by wiele nie zmalały.

0

Messiego liczę normalnie jako jednego gracza,a napisałeś jeszcze 5 piłkarzy,czyli też Ci wychodzi 6 z 11 pozycji:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?