pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak trzymać.
0
Ja jestem szefem.
0
Ja tam zaraz wejdę i mu odpowiem.Nigdy!
0
Dzisiaj zagrał jak za najlepszych lat.
1
Wielka klasa Pedro,miał piłkę w polu karnym,mógł ograć 2 rywali i strzelić gola,a on podał Neymarowi.
1
Wielkie gratulacje dla Barcelony.Jesteście najlepsi na świecie.Brawa wielkie dla Suareza i Neymara,których sprzedawałem,ale teraz mogę tylko chwalić.
0
Bardzo ładny mecz i pomoc dzisiaj gra na poziomie.
1
Strzelił ręką i jeszcze ma pretensje...
0
Myślałem czy oglądać"pokaż kotku co masz w środku" czy mecz,ale wybieram mecz.Liczę na piękny finał tak jak Szpakowski.Wydaje mi się,że do wyłonienia zwycięscy potrzebna będzie dogrywka.
0
Co oznacza skrót SGGW?
0
To będzie prawdziwy finał,pewne jest że zagrają w nim 2 najlepsze drużyny świata.
0
Liverpool-Milan 2005.
0
Przypominam,że w poprzednim finale ligi mistrzów z udziałem Barcelony Pedro otworzył wynik.
0
Mam już wystawioną ocenę.
1
Pisać komentarze na Fcbarca.com.Nie mam już 10 lat.
0
Ja nie mam nic do zrobienia.
0
Dlaczego Messi ma się rewanżowac za mś?
0
Pedro założy siatkę.
1
Szanse są 55:45.
0
Za co te przeprosiny?
0
Ja wolałbym,żeby ktoś z pomocy pokazał,że potrafi strzelać ważne gole,albo jakiś gol obrońcy jak to Puyol miał w zwyczaju.
0
To był wtedy spektakl MVP,jak i całej Barcy,tak zdominowali Manchester United.
0
Czy ja napisałem,że nic nie daje?Czytaj ze zrozumieniem.
0
Weź już zablokuj moje komentarze i się nie denerwuj.
0
Nie przesadzajmy:)
0
Zgadzam się,ale bez niego też tytuły byłyby możliwe.
0
Ja go sprzedawałem zawsze xD Napewno to nie był idealny transfer,ale Neymar się broni w tym sezonie i jest gwiazdą.
0
Z przewrotki znów strzeli i pozamiatane:D
0
Traci,ale nie aż tak wiele,byłaby w stanie zagrać na wysokim poziomie i szanse na wygraną by wiele nie zmalały.
0
Messiego liczę normalnie jako jednego gracza,a napisałeś jeszcze 5 piłkarzy,czyli też Ci wychodzi 6 z 11 pozycji:-)