0

Podzielam Twoje zdanie.

1

Jak nie wygrają,to Real zdobędzie tryplet.

0

Neymar był ważniejszy.

0

Nic nie jest wiadome,nie potrafię napisać jednoznacznie kto jest najlepszy w historii,ale napewno Ronaldo nie jest drugi.

1

Ronaldo drugim najlepszym piłkarzem?Obecnie tak,a w historii to druga dziesiątka a nie drugie miejsce.

1

Masz rację,chociaż statystyki Messiego są znacznie lepsze niż Diego.

0

Suareza nie powinno być,ale Neymar tak.

0

Co Barcelonie dadzą te złote piłki?

0

Tak powinno być,ale znając ten zarząd rozpoczną je w 2016.

0

Tak to jest bardzo niewiele xd

0

Jakie są obecne zarobki Neymara?O ile wzrosną po przedłużeniu umowy?

0

Jest bardzo dobry.Top 15 na świecie.

0

Xavi,Vieira dobre wzorce miał.

1

Szkoda,że tak mało jest meczy Pele do analizy,bo na podstawie 8 spotkań trudno o wnioski,nie wiadomo kto jest najlepszy w historii,ale Pele,Maradona i Messi w swoich czasach nie mają sobie równych.

0

Też się cieszą ze swojego mistrzostwa.

0

Gdzie idziesz przypomnieć?

0

1

Zubi był najgorszym dyrektorem sportowym w historii Barcy.

0

To dlaczego Tvp nie transmituje?

0

Transmisja będzie z jakimś komentarzem,czy bez?

0

Wyłączyć głos muszę.

1

Niedługo pojawią się komentarze "Gdzie będzie transmitowana feta?",chętnie zobaczę ten przejazd.

0

Pytam ludzi,którzy mam nadzieję są rozumni i potrafią ocenić.

0

Pytam o Waszą opinię na ten temat,wszystkie te zespoły były niesamowite.

0

Verratti?Bez przesady,w ataku Ronaldo powinien się znaleźć,niestety muszę to przyznać.

0

Jak świętowanie tytułu?

0

Ciekawi mnie którą drużynę uznajecie za najlepszą spośród zdobywających tryplet.Manchester United 1999,Barca Pepa 2009,Inter 2010,Bayern Juppa 2013 czy Barca Enrique 2015?Ja stawiam na Barce z sezonu 2008/09,ale wszystkie te drużyny zdominowały rozgrywki klubowe.

0

Cieszcie się,w tym roku wybory i koniec waszej przygody.

0

Pytam o piłkarzy,skończ trolling.

0

Moje oceny po meczu:Ter Stegen-5.5,Alba-7,Pique-8,Masche-7.5,Alves-8,Busi-7.5,Iniesta-9,Ivan-9,Messi-7.5,Suarez-8,Neymar-7,5,Xavi-10(za wszystko),Mathieu-8(za sezon,za krótko grał w finale by ocenić),Pedro-8.5(za asyste w kilka minut).Zgadzacie się,czy jest coś do zmiany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?