pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podzielam Twoje zdanie.
1
Jak nie wygrają,to Real zdobędzie tryplet.
0
Neymar był ważniejszy.
0
Nic nie jest wiadome,nie potrafię napisać jednoznacznie kto jest najlepszy w historii,ale napewno Ronaldo nie jest drugi.
1
Ronaldo drugim najlepszym piłkarzem?Obecnie tak,a w historii to druga dziesiątka a nie drugie miejsce.
1
Masz rację,chociaż statystyki Messiego są znacznie lepsze niż Diego.
0
Suareza nie powinno być,ale Neymar tak.
0
Co Barcelonie dadzą te złote piłki?
0
Tak powinno być,ale znając ten zarząd rozpoczną je w 2016.
0
Tak to jest bardzo niewiele xd
0
Jakie są obecne zarobki Neymara?O ile wzrosną po przedłużeniu umowy?
0
Jest bardzo dobry.Top 15 na świecie.
0
Xavi,Vieira dobre wzorce miał.
1
Szkoda,że tak mało jest meczy Pele do analizy,bo na podstawie 8 spotkań trudno o wnioski,nie wiadomo kto jest najlepszy w historii,ale Pele,Maradona i Messi w swoich czasach nie mają sobie równych.
0
Też się cieszą ze swojego mistrzostwa.
0
Gdzie idziesz przypomnieć?
0
1
Zubi był najgorszym dyrektorem sportowym w historii Barcy.
0
To dlaczego Tvp nie transmituje?
0
Transmisja będzie z jakimś komentarzem,czy bez?
0
Wyłączyć głos muszę.
1
Niedługo pojawią się komentarze "Gdzie będzie transmitowana feta?",chętnie zobaczę ten przejazd.
0
Pytam ludzi,którzy mam nadzieję są rozumni i potrafią ocenić.
0
Pytam o Waszą opinię na ten temat,wszystkie te zespoły były niesamowite.
0
Verratti?Bez przesady,w ataku Ronaldo powinien się znaleźć,niestety muszę to przyznać.
0
Jak świętowanie tytułu?
0
Ciekawi mnie którą drużynę uznajecie za najlepszą spośród zdobywających tryplet.Manchester United 1999,Barca Pepa 2009,Inter 2010,Bayern Juppa 2013 czy Barca Enrique 2015?Ja stawiam na Barce z sezonu 2008/09,ale wszystkie te drużyny zdominowały rozgrywki klubowe.
0
Cieszcie się,w tym roku wybory i koniec waszej przygody.
0
Pytam o piłkarzy,skończ trolling.
0
Moje oceny po meczu:Ter Stegen-5.5,Alba-7,Pique-8,Masche-7.5,Alves-8,Busi-7.5,Iniesta-9,Ivan-9,Messi-7.5,Suarez-8,Neymar-7,5,Xavi-10(za wszystko),Mathieu-8(za sezon,za krótko grał w finale by ocenić),Pedro-8.5(za asyste w kilka minut).Zgadzacie się,czy jest coś do zmiany?