pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie czepiaj się już.
1
Jeszcze olimpiada.
2
Ramos w Barcelonie to bardzo nietrafiony pomysł.
2
Jordi Majo>Josep Maria Bartomeu.
0
Nie zrozumiałem,jest 1:1 kto wygra ten mecz?A Ty kogo uważasz za lepszego?
0
Komentarz usunięty
0
Obaj to legendy,ale Iniesta.
0
Tak jak twoja obecność na tej stronie.
0
Nie czytałem komentarzy pod spodem,dodałem to co mi przyszło do głowy.
0
Możliwe,że też na niego zagłosuje.
0
Prawdopodobnie wezmę udział w tym wydarzeniu ze swoim nickiem na koszulce.
0
Powinien powiedzieć:kandyduje by zakończyć jeden przestępczy cykl i rozpocząć drugi.
3
Kto wie czy to nie najlepszy ze startujących.
0
W tym meczu nie ma faworyta.
1
Dokładnie,Vidal powinien być zawieszony w kadrze do następnego CA.
0
Teraz Brazylia musi pokazać,że jeszcze potrafi grać w piłkę,że mają nie tylko Neymara.Końcowego sukcesu Brazylii się jednak nie spodziewam.
0
Dunga nie może patrzeć na pomysły Mourinho,a Hulk myślałem że nie ma jeszcze 30 lat.
0
No dokładnie o takie zmiany mi chodzi,Coutinho też by się przydał,budowanie drużyny wyłącznie na Neymarze zemścilo się rok temu.
0
Komentarz usunięty
1
Decyzje Dungi są dziwne,wybiera skład tak samo źle jak Scolari,Neymar czerwoną kartką pokazał że nie powinien być kapitanem.Piłkarz wielki,ale na jednym piłkarzu nie zbuduje się drużyny.
0
I dobrze,że to nareszcie napisałeś.
0
Ty niestety też,już dwóch odpada.
0
Perma dostaje się za łamanie regulaminu,a nie pisanie o transferach.
1
Haha fartem to ty jeszcze perma nie masz,tak ciężko zrozumieć,że w finale lm nie ma farta?
4
Bartra jest o wiele bardziej potrzebny,niż pozostali wymienieni przez Ciebie piłkarze,nawet bardziej niż Pedro.
0
Montoya może odejść,a Roberto zostaje...
1
Nie gra tragicznie,choćby asysta w finale lm coś mówi,w obecnej formie do Suareza mu daleko,ale nie gra gorzej niż w 2013.
0
Jak ktoś coś napisze inaczej niż szanowni panowie mario,dorek i marek to od razu atak,szkoda czasu na dyskusje z wami.
0
Symulacje i deptanie po głowie to rzeczywiście interesujące.
0
Pedro nie gra gorzej niż w 2013.