0

Nie czepiaj się już.

1

Jeszcze olimpiada.

2

Ramos w Barcelonie to bardzo nietrafiony pomysł.

2

Jordi Majo>Josep Maria Bartomeu.

0

Nie zrozumiałem,jest 1:1 kto wygra ten mecz?A Ty kogo uważasz za lepszego?

0

Komentarz usunięty

0

Obaj to legendy,ale Iniesta.

0

Tak jak twoja obecność na tej stronie.

0

Nie czytałem komentarzy pod spodem,dodałem to co mi przyszło do głowy.

0

Możliwe,że też na niego zagłosuje.

0

Prawdopodobnie wezmę udział w tym wydarzeniu ze swoim nickiem na koszulce.

0

Powinien powiedzieć:kandyduje by zakończyć jeden przestępczy cykl i rozpocząć drugi.

3

Kto wie czy to nie najlepszy ze startujących.

0

W tym meczu nie ma faworyta.

1

Dokładnie,Vidal powinien być zawieszony w kadrze do następnego CA.

0

Teraz Brazylia musi pokazać,że jeszcze potrafi grać w piłkę,że mają nie tylko Neymara.Końcowego sukcesu Brazylii się jednak nie spodziewam.

0

Dunga nie może patrzeć na pomysły Mourinho,a Hulk myślałem że nie ma jeszcze 30 lat.

0

No dokładnie o takie zmiany mi chodzi,Coutinho też by się przydał,budowanie drużyny wyłącznie na Neymarze zemścilo się rok temu.

0

Komentarz usunięty

1

Decyzje Dungi są dziwne,wybiera skład tak samo źle jak Scolari,Neymar czerwoną kartką pokazał że nie powinien być kapitanem.Piłkarz wielki,ale na jednym piłkarzu nie zbuduje się drużyny.

0

I dobrze,że to nareszcie napisałeś.

0

Ty niestety też,już dwóch odpada.

0

Perma dostaje się za łamanie regulaminu,a nie pisanie o transferach.

1

Haha fartem to ty jeszcze perma nie masz,tak ciężko zrozumieć,że w finale lm nie ma farta?

4

Bartra jest o wiele bardziej potrzebny,niż pozostali wymienieni przez Ciebie piłkarze,nawet bardziej niż Pedro.

0

Montoya może odejść,a Roberto zostaje...

1

Nie gra tragicznie,choćby asysta w finale lm coś mówi,w obecnej formie do Suareza mu daleko,ale nie gra gorzej niż w 2013.

0

Jak ktoś coś napisze inaczej niż szanowni panowie mario,dorek i marek to od razu atak,szkoda czasu na dyskusje z wami.

0

Symulacje i deptanie po głowie to rzeczywiście interesujące.

0

Pedro nie gra gorzej niż w 2013.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?