pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola nie jest dobrym klubem dla Bayernu,tylko dla Barcy.
1
Ludzie narzekają,że na Camp Nou jest cicho,a on by pokazał że jest prawdziwym fanatykiem.xd
3
Ładnie z jego strony,że grał z dziećmi na rynku.
0
Praga do boju!!
0
Ale co na serio?
0
Myślę,że będziesz świadkiem pięknego widowiska.WiFi na stadionie jeszcze nie ma?
2
Witajcie po długim banie,jeżeli w przeszłości napisałem coś głupiego to przepraszam,teraz będę prowadzić już tylko rzeczową dyskusję.
Teraz przejdę już do piłki.Lechowi Poznań nie udał się pierwszy mecz z Fc Basel,przegrali go na własne życzenie,przez głupie błędy teraz mogą jedynie zagrać z pełnym zaangazowaniem.Minimalne szanse na awans jeszcze są ale wydaje mi się,że Lech tylko zremisuje z Basel i pozostanie mu walka o ligę europy.
Barcelona słabo grała podczas pre-sezonu,to może niepokoić zwłaszcza,że Real jest na przeciwnym biegunie i w przygotowaniach pokazuje się z bardzo dobrej strony.Należy pamiętać,że to tylko przygotowania i jeszcze wszystko może się zmienić,Barca ma szanse w sezonie 2015\16 na 6 pucharów,żeby mówić o świetnym sezonie muszą wygrać lige i lm,lub superpuchary,klubowe mś i lm.
1
Tevez jest lepszy,to akurat dostrzegam.
4
Komentarz usunięty
0
Jak myślicie;Messi,Ney,lub Mascherano zagrają na IO 2016?
0
0
Higuain zawalił,ale nie można mówić,że wszystko przez niego.To dobry napastnik.
0
Mnie nie jest szkoda Messiego,i tak dużo wygrał,Alexis znów błyszczy.
0
Brzydkie zachowanie,nie podoba mi się,ale nic się im nie stało,bez przesady,i tak już dużo meczy z trybun widzieli.
1
Czuję,że po sezonie 2015/16 Martino zastąpi Beniteza w Madrycie.
0
Z Argentyną jest mś u-20,mistrzem olimijskim,2 srebra w CA i srebro mś 2014,moim zdaniem to dobre wyniki,narzekać może Bale,on ma słabą drużynę,Ronaldo też nie jakąś wybitną.
0
Copa America wygrała drużyna najlepsza w całym turnieju i lepsza od rywali w samym finale.Od początku kibicowałem Chile.Jest tu ktoś,kto też ich wspierał?
0
0
Jesteśmy w szkole czy na Fcbarca.com?Rusz głową.
0
Nie,z angola mam 2.Tak naprawdę to nie mam poprawek,zdałem.xd
0
A może warto wszystko tłumaczyć na polski?
0
Nie ma żadnej,jeden i drugi to język obcy,a na tej stronie powinien występować tylko język polski.
4
Jak to nie rozumiesz?Zawsze się ze mną kłóciłes,że chce tłumaczeń,myślałem że znasz języki.Jak nie,to google tłumacz.
0
Ciekawe w jakiej są dyspozycji.Ale się duet szykuje:D
1
Dziękuję Xavi,że mogłem Cię oglądać,razem z Iniesta byliście najlepszym duetem środkowych pomocników na świecie.
P.S.Ostatnio mało piszę bo muszę się dużo uczyć do poprawek w sierpniu.
0
Dobra decyzja,taki zawodnik się przyda.
0
Albo pytania ze stron internetowych dotyczących Barcelony na całym świecie,np.z Fcb.com,sam bym zadał pytania.
3
W naszej sondzie Laporta ma 60%,Bartomeu jedynie 30%,różnica jest taka,że popierający Bartomeu głośniej krzyczą.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty