0

Guardiola nie jest dobrym klubem dla Bayernu,tylko dla Barcy.

1

Ludzie narzekają,że na Camp Nou jest cicho,a on by pokazał że jest prawdziwym fanatykiem.xd

3

Ładnie z jego strony,że grał z dziećmi na rynku.

0

Praga do boju!!

0

Ale co na serio?

0

Myślę,że będziesz świadkiem pięknego widowiska.WiFi na stadionie jeszcze nie ma?

2

Witajcie po długim banie,jeżeli w przeszłości napisałem coś głupiego to przepraszam,teraz będę prowadzić już tylko rzeczową dyskusję.
Teraz przejdę już do piłki.Lechowi Poznań nie udał się pierwszy mecz z Fc Basel,przegrali go na własne życzenie,przez głupie błędy teraz mogą jedynie zagrać z pełnym zaangazowaniem.Minimalne szanse na awans jeszcze są ale wydaje mi się,że Lech tylko zremisuje z Basel i pozostanie mu walka o ligę europy.
Barcelona słabo grała podczas pre-sezonu,to może niepokoić zwłaszcza,że Real jest na przeciwnym biegunie i w przygotowaniach pokazuje się z bardzo dobrej strony.Należy pamiętać,że to tylko przygotowania i jeszcze wszystko może się zmienić,Barca ma szanse w sezonie 2015\16 na 6 pucharów,żeby mówić o świetnym sezonie muszą wygrać lige i lm,lub superpuchary,klubowe mś i lm.

1

Tevez jest lepszy,to akurat dostrzegam.

4

Komentarz usunięty

0

Jak myślicie;Messi,Ney,lub Mascherano zagrają na IO 2016?

0

0

Higuain zawalił,ale nie można mówić,że wszystko przez niego.To dobry napastnik.

0

Mnie nie jest szkoda Messiego,i tak dużo wygrał,Alexis znów błyszczy.

0

Brzydkie zachowanie,nie podoba mi się,ale nic się im nie stało,bez przesady,i tak już dużo meczy z trybun widzieli.

1

Czuję,że po sezonie 2015/16 Martino zastąpi Beniteza w Madrycie.

0

Z Argentyną jest mś u-20,mistrzem olimijskim,2 srebra w CA i srebro mś 2014,moim zdaniem to dobre wyniki,narzekać może Bale,on ma słabą drużynę,Ronaldo też nie jakąś wybitną.

0

Copa America wygrała drużyna najlepsza w całym turnieju i lepsza od rywali w samym finale.Od początku kibicowałem Chile.Jest tu ktoś,kto też ich wspierał?

0

0

Jesteśmy w szkole czy na Fcbarca.com?Rusz głową.

0

Nie,z angola mam 2.Tak naprawdę to nie mam poprawek,zdałem.xd

0

A może warto wszystko tłumaczyć na polski?

0

Nie ma żadnej,jeden i drugi to język obcy,a na tej stronie powinien występować tylko język polski.

4

Jak to nie rozumiesz?Zawsze się ze mną kłóciłes,że chce tłumaczeń,myślałem że znasz języki.Jak nie,to google tłumacz.

0

Ciekawe w jakiej są dyspozycji.Ale się duet szykuje:D

1

Dziękuję Xavi,że mogłem Cię oglądać,razem z Iniesta byliście najlepszym duetem środkowych pomocników na świecie.
P.S.Ostatnio mało piszę bo muszę się dużo uczyć do poprawek w sierpniu.

0

Dobra decyzja,taki zawodnik się przyda.

0

Albo pytania ze stron internetowych dotyczących Barcelony na całym świecie,np.z Fcb.com,sam bym zadał pytania.

3

W naszej sondzie Laporta ma 60%,Bartomeu jedynie 30%,różnica jest taka,że popierający Bartomeu głośniej krzyczą.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?