0

Za 30 mln warto go sprzedać.

0

Możliwe,że zapewni Barcelonie superpuchar i odejdzie do Anglii.

2

Komentarz usunięty

0

W czym ten skład ma taką przewagę nad rywalami,żeby pisać że będą frajerami jak nie wygrają lm?Nie są dużo lepsi kadrowo od Realu,a są jeszcze inni rywale:Chelsea,Bayern,Juve.Pamiętaj że w sezonie 2013\14 z niewiele gorszym składem nie wygrali nic.

0

Cztery;)

0

Wydaje mi się,że Ivan jest po to by walczyć w środku pola,uderzyć na bramkę,a Messi pełni rolę tego dogrywajacego.

0

Tak musiało być.

0

Jedynie obrona nie została sprawdzona w tym meczu bo rywal nic nie pokazał,Bartra coś próbował w ofensywie.

0

Nie będę już o tym pisać,tylko piłka.Jest 3:0,Barca w formie i tyle.

0

Dziękuję za te słowa,to dla Was wróciłem.

0

Ja też,ale wiele osób tego chciało

2

Daj już sobie spokój,coraz więcej ludzi ma cię dość.Ciesz się z gry Barcelony,bo było dziś na co popatrzeć.

0

Sześć pucharów to chyba niemożliwe.

0

Też Europę stawiam wyżej.

1

Macie dziś powody do radości,powrót Barcy na boisko,mój powrót po banie,wygrany mecz,efektowna gra,porażka Realu.

0

Oj dało,rozumieją się jak w najlepszych meczach poprzedniego sezonu,reszta drużyny też na poziomie.

0

Wiem,że Barca może wygrać obydwa,ale który superpuchar według was ważniejszy Europy czy krajowy?

2

Bardzo dobry mecz Messiego i Neymara,dobry Suareza,ale co ważne po ich zejściu tacy piłkarze jak Pedro,Halilovic a w mniejszym stopniu Sandro i Munir też potrafili się pokazać,zagrać dobry mecz,niewiele gorszy od ich genialnych kolegów.

3

Ivan najlepszy w tym meczu,dobrze że go nagrodzili.

0

Sory,nie miałem odpowiadać.

0

Neymar teraz zepsuł akcję.

1

Maicon to ten co w Interze grał?

0

Kurde,szkoda że już Destro nie gra.

0

Oglądam.

0

Może po prostu lubi tu pisać,co w tym złego?Też bym pisał na jego miejscu.

0

Faktycznie super sprawa,a Pedro na ławce siedzi i tu pisze.

0

Komu?

0

Miałem bana na cały miesiąc.

1

2:0 wygrywają i grają pięknie,Roma nie istnieje.

1

Chyba z Mathieu zapalą po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?