pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za 30 mln warto go sprzedać.
0
Możliwe,że zapewni Barcelonie superpuchar i odejdzie do Anglii.
2
Komentarz usunięty
0
W czym ten skład ma taką przewagę nad rywalami,żeby pisać że będą frajerami jak nie wygrają lm?Nie są dużo lepsi kadrowo od Realu,a są jeszcze inni rywale:Chelsea,Bayern,Juve.Pamiętaj że w sezonie 2013\14 z niewiele gorszym składem nie wygrali nic.
0
Cztery;)
0
Wydaje mi się,że Ivan jest po to by walczyć w środku pola,uderzyć na bramkę,a Messi pełni rolę tego dogrywajacego.
0
Tak musiało być.
0
Jedynie obrona nie została sprawdzona w tym meczu bo rywal nic nie pokazał,Bartra coś próbował w ofensywie.
0
Nie będę już o tym pisać,tylko piłka.Jest 3:0,Barca w formie i tyle.
0
Dziękuję za te słowa,to dla Was wróciłem.
0
Ja też,ale wiele osób tego chciało
2
Daj już sobie spokój,coraz więcej ludzi ma cię dość.Ciesz się z gry Barcelony,bo było dziś na co popatrzeć.
0
Sześć pucharów to chyba niemożliwe.
0
Też Europę stawiam wyżej.
1
Macie dziś powody do radości,powrót Barcy na boisko,mój powrót po banie,wygrany mecz,efektowna gra,porażka Realu.
0
Oj dało,rozumieją się jak w najlepszych meczach poprzedniego sezonu,reszta drużyny też na poziomie.
0
Wiem,że Barca może wygrać obydwa,ale który superpuchar według was ważniejszy Europy czy krajowy?
2
Bardzo dobry mecz Messiego i Neymara,dobry Suareza,ale co ważne po ich zejściu tacy piłkarze jak Pedro,Halilovic a w mniejszym stopniu Sandro i Munir też potrafili się pokazać,zagrać dobry mecz,niewiele gorszy od ich genialnych kolegów.
3
Ivan najlepszy w tym meczu,dobrze że go nagrodzili.
0
Sory,nie miałem odpowiadać.
0
Neymar teraz zepsuł akcję.
1
Maicon to ten co w Interze grał?
0
Kurde,szkoda że już Destro nie gra.
0
Oglądam.
0
Może po prostu lubi tu pisać,co w tym złego?Też bym pisał na jego miejscu.
0
Faktycznie super sprawa,a Pedro na ławce siedzi i tu pisze.
0
Komu?
0
Miałem bana na cały miesiąc.
1
2:0 wygrywają i grają pięknie,Roma nie istnieje.
1
Chyba z Mathieu zapalą po meczu.