pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2:0 Manchester wygra.
0
Wenger to bardzo dobry trener.
0
Atletico zawsze potrafi kupić takiego napastnika,który wprowadzi ten klub na wyżyny.Jestem pewien,że tak samo będzie z Martinezem.
0
Benzema by się przydał.
0
Są faworytami.
0
Tak chcę zrobić.
0
Dlaczego nie mogłeś spać?
Rakitic to był dobry transfer,myślę że zagra bardzo dobry sezon.
0
United wygra,teraz mają ważny czas,start PL,eliminacje lm,myślę że zakończą ten sezon w trójce ligowej i w lm dojdą do 1/8.
0
Lecimy gdzieś na wakacje?
0
0
I jeszcze więcej.Nie jestem kibicem Barcy i nie muszę oglądać La Liga.
0
Wiem,nie będę oglądać LL i co to za problem?
0
O co ci chodzi?
0
Polsat Sport,Eurosport itp.
0
Żeby go skończyć to najpierw bym musiał zacząć,a nie zamierzam.
0
Oglądam dużo meczy na sportowych kanałach.
0
Bayern,Barca,Chelsea,Real to czwórka najlepszych,a kilka klubów się może włączyć.
1
I ty to piszesz?
0
W Turcji Fenerbahce wygra mistrzostwo.
0
Kto ma wyprzedzić jeszcze Lecha oprócz Legii?
0
Dokładnie,Szwajcaria-Basel,Szkocja-Celtic.
3
Moje typy mistrzowskie:Anglia-Chelsea,Hiszpania-Barca,Włochy-Juve,Niemcy-Bayern,Francja-Psg,Holandia-Ajax,Rosja-Zenit,Ukraina-Szachtar,Polska-Lech.
0
To jest piłkarz,który od początku wiosny prezentuje wysoką formę i pomógł w wywalczeniu lm.
1
Tak właśnie robię,dużo tu jest trolli niestety,ale forum najlepsze w polsce.
0
Psg-Lille ciekawe starcie.Jak myślicie Lille nawiąże w najbliższym czasie do sukcesów z 2012 roku?
1
A Ty jedź do Barcelony znowu na GD najlepiej:-).
1
Tak jak pisałem mogę mieć słabą pamięć,jak pomyliłem jakieś fakty z tamtego meczu to mnie poprawcie.
1
Nie biorę dopalaczy i apeluję do całej tej strony też ich nie próbujcie!One niszczą zdrowie i życie,lepiej obejrzeć mecz Barcelony!
1
Co złego napisałem?Wspomniałem o meczu i na końcu zadałem krótkie pytanie.
1
Dlaczego mistrzem tynku?