1

2:0 Manchester wygra.

0

Wenger to bardzo dobry trener.

0

Atletico zawsze potrafi kupić takiego napastnika,który wprowadzi ten klub na wyżyny.Jestem pewien,że tak samo będzie z Martinezem.

0

Benzema by się przydał.

0

Są faworytami.

0

Tak chcę zrobić.

0

Dlaczego nie mogłeś spać?
Rakitic to był dobry transfer,myślę że zagra bardzo dobry sezon.

0

United wygra,teraz mają ważny czas,start PL,eliminacje lm,myślę że zakończą ten sezon w trójce ligowej i w lm dojdą do 1/8.

0

Lecimy gdzieś na wakacje?

0

0

I jeszcze więcej.Nie jestem kibicem Barcy i nie muszę oglądać La Liga.

0

Wiem,nie będę oglądać LL i co to za problem?

0

O co ci chodzi?

0

Polsat Sport,Eurosport itp.

0

Żeby go skończyć to najpierw bym musiał zacząć,a nie zamierzam.

0

Oglądam dużo meczy na sportowych kanałach.

0

Bayern,Barca,Chelsea,Real to czwórka najlepszych,a kilka klubów się może włączyć.

1

I ty to piszesz?

0

W Turcji Fenerbahce wygra mistrzostwo.

0

Kto ma wyprzedzić jeszcze Lecha oprócz Legii?

0

Dokładnie,Szwajcaria-Basel,Szkocja-Celtic.

3

Moje typy mistrzowskie:Anglia-Chelsea,Hiszpania-Barca,Włochy-Juve,Niemcy-Bayern,Francja-Psg,Holandia-Ajax,Rosja-Zenit,Ukraina-Szachtar,Polska-Lech.

0

To jest piłkarz,który od początku wiosny prezentuje wysoką formę i pomógł w wywalczeniu lm.

1

Tak właśnie robię,dużo tu jest trolli niestety,ale forum najlepsze w polsce.

0

Psg-Lille ciekawe starcie.Jak myślicie Lille nawiąże w najbliższym czasie do sukcesów z 2012 roku?

1

A Ty jedź do Barcelony znowu na GD najlepiej:-).

1

Tak jak pisałem mogę mieć słabą pamięć,jak pomyliłem jakieś fakty z tamtego meczu to mnie poprawcie.

1

Nie biorę dopalaczy i apeluję do całej tej strony też ich nie próbujcie!One niszczą zdrowie i życie,lepiej obejrzeć mecz Barcelony!

1

Co złego napisałem?Wspomniałem o meczu i na końcu zadałem krótkie pytanie.

1

Dlaczego mistrzem tynku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?