2

Dziękuję,też lubię Twoje komentarze,dużo wnoszą.

1

Możesz mi powiedzieć o co chodzi?Opisałem mecz Real-Sewilla ponieważ czeka Barce starcie z nimi w superpucharze europy,tak jak Real rok temu.

1

Dziękuję za takie miłe słowa.

1

Napisałem coś nie tak na temat meczu Real-Sewilla?To było dawno,zapomniałem coś?

0

Masz coś do napisania o piłce,czy o moim liceum?

5

Pamiętam ubiegłoroczny superpuchar Real-Sewilla.Był to drugi mecz,który komentowałem na tej stronie,dobry mecz,Krychowiak został wybrany najlepszym piłkarzem Sewilli w tamtym spotkaniu.Ronaldo miał kłopoty z Krychowiakiem,ale strzelił 2 gole,Real był trochę lepszy.Z tego co pamiętam również Denis Suarez rozegrał wtedy dobre zawody.
P.S.Rok temu utworzyłem konto.Jak oceniacie mój rok?

0

Super,że dałeś po polsku.

0

Fajnie by było,jeśli Messi tego chce,kiedyś grał z innym numerem.

0

Niestety nie.

1

Pierwszy gol Ronaldinho jaki efektowny:-).

4

Lepiej zostać w domu na fcbarca.com i poczytać ciekawe komentarze mądrych ludzi.

0

Tylko 33 stopnie.

0

I to w dogrywce:D

0

Pedro strzeli dwie w superpucharze,będzie mieć 100 goli i odejdzie do United za 30 mln.

0

W tym sezonie strzeli.

0

Niech wyląduje,wtedy Real musi sprzedać kogoś,mają już Isco,Jamesa,Krossa,Luke.

0

Może będzie teraz nowe MSN siać postrach w Europie.

0

Będzie 5 hiszpańskich drużyn w tym sezonie lm,z grupy wyjdą Barca,Atletico i Real.

0

United dobre losowanie,wracają do lm i Szachtar też dobrze losuje,to silna drużyna i przejdą Rapid.

0

Będzie tak
Bayer,United,Sporting,Szachtar,Valencia

0

Przynajmniej reprezentacja ma wyniki ostatnio,ale Euro będzie testem.

0

Co roku przyznajmniej jedna polska drużyna gra w le.

0

Wszystkich da się przejść.

0

Chodzi o wyzywanie Realu lub Barcy?

0

Też mnie to dziwi czemu akurat 6,widać chcieli go docenić po Xavim.

10

To bardzo dobrze.

0

Zgodzeu się,ale Adama mógłby być czołową postacią tej drużyny,a za rok zagrałby już w drugiej lidze,a potem albo awans do pierwszej drużyny albo sprzedaż.

0

To jest brylant,może pomóc Barcy B w awansie do Secunda.

P.S.Dzisiaj moja rocznica na forum.

0

Jak ja napiszę coś z błędem to nie myślisz o słowniku w tel.

0

Nigdy nie krytykowałem Neymara i Suareza za grę,zawsze ich chwaliłem,krytykowałem zarząd i politykę transferową,dalej uważam że to nie były jakieś bardzo dobre transfery,ale nie jestem debilem by pisać Pedro>Ney.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?