pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziękuję,też lubię Twoje komentarze,dużo wnoszą.
1
Możesz mi powiedzieć o co chodzi?Opisałem mecz Real-Sewilla ponieważ czeka Barce starcie z nimi w superpucharze europy,tak jak Real rok temu.
1
Dziękuję za takie miłe słowa.
1
Napisałem coś nie tak na temat meczu Real-Sewilla?To było dawno,zapomniałem coś?
0
Masz coś do napisania o piłce,czy o moim liceum?
5
Pamiętam ubiegłoroczny superpuchar Real-Sewilla.Był to drugi mecz,który komentowałem na tej stronie,dobry mecz,Krychowiak został wybrany najlepszym piłkarzem Sewilli w tamtym spotkaniu.Ronaldo miał kłopoty z Krychowiakiem,ale strzelił 2 gole,Real był trochę lepszy.Z tego co pamiętam również Denis Suarez rozegrał wtedy dobre zawody.
P.S.Rok temu utworzyłem konto.Jak oceniacie mój rok?
0
Super,że dałeś po polsku.
0
Fajnie by było,jeśli Messi tego chce,kiedyś grał z innym numerem.
0
Niestety nie.
1
Pierwszy gol Ronaldinho jaki efektowny:-).
4
Lepiej zostać w domu na fcbarca.com i poczytać ciekawe komentarze mądrych ludzi.
0
Tylko 33 stopnie.
0
I to w dogrywce:D
0
Pedro strzeli dwie w superpucharze,będzie mieć 100 goli i odejdzie do United za 30 mln.
0
W tym sezonie strzeli.
0
Niech wyląduje,wtedy Real musi sprzedać kogoś,mają już Isco,Jamesa,Krossa,Luke.
0
Może będzie teraz nowe MSN siać postrach w Europie.
0
Będzie 5 hiszpańskich drużyn w tym sezonie lm,z grupy wyjdą Barca,Atletico i Real.
0
United dobre losowanie,wracają do lm i Szachtar też dobrze losuje,to silna drużyna i przejdą Rapid.
0
Będzie tak
Bayer,United,Sporting,Szachtar,Valencia
0
Przynajmniej reprezentacja ma wyniki ostatnio,ale Euro będzie testem.
0
Co roku przyznajmniej jedna polska drużyna gra w le.
0
Wszystkich da się przejść.
0
Chodzi o wyzywanie Realu lub Barcy?
0
Też mnie to dziwi czemu akurat 6,widać chcieli go docenić po Xavim.
10
To bardzo dobrze.
0
Zgodzeu się,ale Adama mógłby być czołową postacią tej drużyny,a za rok zagrałby już w drugiej lidze,a potem albo awans do pierwszej drużyny albo sprzedaż.
0
To jest brylant,może pomóc Barcy B w awansie do Secunda.
P.S.Dzisiaj moja rocznica na forum.
0
Jak ja napiszę coś z błędem to nie myślisz o słowniku w tel.
0
Nigdy nie krytykowałem Neymara i Suareza za grę,zawsze ich chwaliłem,krytykowałem zarząd i politykę transferową,dalej uważam że to nie były jakieś bardzo dobre transfery,ale nie jestem debilem by pisać Pedro>Ney.