pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Ja nie mogę,co za kretyn to wymyślił zeby w sylwestra grać i jeszcze nowy rok na stadionie przywitać.
0
Witam liczę na to że będzie można z Tobą popisać na poziomie.Ja podobnie nie jestem kibicem Barcy ani Realu.Życzę długiej i udanej przygody na tej stronie.
2
Też w niego wierzę.Po tych błędach bym go dał na ławę ale po kontuzji Pique otwiera się przed nim szansa.Jak nie pokaże się z dobrej strony w tym sezonie to wtedy będzie musiał akceptować rezerwę lub odejść.
0
Czerwona kartka to oczywistość przy wyzwaniu sędziego.
1
Komentarz usunięty
0
Najliczniej,ale nie najmocniej narazie to nawet jak Pique grał to były problemy.
1
Szkoda bo myślę że na urlopie każdy ma internet i laptop/tablet,a już na pewno komórkę.Ja na wakacjach to cały dzień na Fcbarca.com byłem xd.Ale poczekamy do września,w zeszłym sezonie dopiero do ligi typerow dołączyłem w styczniu teraz mój pierwszy pełny sezon.Ta liga jest świetna!
0
Ciekawe,myślę że jednak większość jest poniżej 18-stu.
0
Czas skończyć z symulkami.
0
Na Bilbao to chyba Verma na lewą stronę,bo bez Alby i Adriano ktoś musi tam zagrać.Dużo tych problemów z kontuzjami,z początku tego sezonu więcej niż przez cały poprzedni a tu jeszcze Pique pogarsza sytuację.
1
Zgłoszony za obrażanie.Tak się zachował Pique i za to został ukarany.
0
To nie jest dobry pomysł.
0
Do powrotu Pique można go wystawić,ale potem już ławka,chyba że wykaże się w tych meczach a reszta obrony dalej się nie ogarnie.
0
A na lewą kto pójdzie grać?
0
Lepiej Vermaelen z lewej niż Roberto.Alves,Bartra,Masche,Verma chyba najlepszy wybór.
0
Kurde aż tyle tych kontuzji?To ja już nie wiem,współczuję Lucho przy takich kłopotach z kadrą.
0
Można to przemyśleć przy braku Pique może dostanie swoją szansę.
0
W takim razie Adriano na lewą w pierwszym meczu ligowym.
0
Gwiazdy są niestety chronione,ale 8-12 meczy za takie coś to za dużo.4 to moim zdaniem maksymalna kara którą można przyjąć bez większych pretensji.
1
Kara zasłużona,może trochę za duża bo to jednak nie uderzenie czy gryzienie tylko słowny atak,ale słusznie został zawieszony.Jedynie wysokość kary dyskusyjna może 2 mecze by były wystarczające.
0
Ciekawe jaka będzie teraz para środkowych obrońców.Już z Pique gra defensywna na początku sezonu słabo wyglądala,a bez niego będzie jeszcze trudniej.Do dyspozycji Mathieu,Mascherano i Bartra,przy kontuzji Alby dałbym Mathieu na lewą,a w środku Bartra z Mascherano,po powrocie Alby Mathieu wraca na środek,albo idzie na ławę w zależności od formy.
0
To że wracał do akcji nie znaczy że tak nie powiedział.Jakiś ekspert musi ocenić jakich słów użył.
0
Ale te gole w bundeslidze,lm i mś robią wrażenie,ale ponad 80 mln to nie jest wart.
0
Muller może grać na szpicy,ale może racja że Lewy będzie im potrzebny.
1
Tych ojców to piłkarze powinni odsunąć od swoich karier,najpierw ojciec Neymara,teraz Alena.
0
Wcześniej też nie była żelazna,a po jego zejściu to już prawie nie istniała.
0
Ja chyba złożę.Ciekawi mnie na jakiej podstawie tam przyjmują do pracy,bo nie są to dziennikarze z kwalifikacjami.
0
Muller jest niesamowity,bardzo skuteczny,ale 60 mln to i tak dużo.
0
Wypożyczyć powinni,klub z La Liga lepiej nie znajdą.