0

Komentarz usunięty

0

Ja nie mogę,co za kretyn to wymyślił zeby w sylwestra grać i jeszcze nowy rok na stadionie przywitać.

0

Witam liczę na to że będzie można z Tobą popisać na poziomie.Ja podobnie nie jestem kibicem Barcy ani Realu.Życzę długiej i udanej przygody na tej stronie.

2

Też w niego wierzę.Po tych błędach bym go dał na ławę ale po kontuzji Pique otwiera się przed nim szansa.Jak nie pokaże się z dobrej strony w tym sezonie to wtedy będzie musiał akceptować rezerwę lub odejść.

0

Czerwona kartka to oczywistość przy wyzwaniu sędziego.

1

Komentarz usunięty

0

Najliczniej,ale nie najmocniej narazie to nawet jak Pique grał to były problemy.

1

Szkoda bo myślę że na urlopie każdy ma internet i laptop/tablet,a już na pewno komórkę.Ja na wakacjach to cały dzień na Fcbarca.com byłem xd.Ale poczekamy do września,w zeszłym sezonie dopiero do ligi typerow dołączyłem w styczniu teraz mój pierwszy pełny sezon.Ta liga jest świetna!

0

Ciekawe,myślę że jednak większość jest poniżej 18-stu.

0

Czas skończyć z symulkami.

0

Na Bilbao to chyba Verma na lewą stronę,bo bez Alby i Adriano ktoś musi tam zagrać.Dużo tych problemów z kontuzjami,z początku tego sezonu więcej niż przez cały poprzedni a tu jeszcze Pique pogarsza sytuację.

1

Zgłoszony za obrażanie.Tak się zachował Pique i za to został ukarany.

0

To nie jest dobry pomysł.

0

Do powrotu Pique można go wystawić,ale potem już ławka,chyba że wykaże się w tych meczach a reszta obrony dalej się nie ogarnie.

0

A na lewą kto pójdzie grać?

0

Lepiej Vermaelen z lewej niż Roberto.Alves,Bartra,Masche,Verma chyba najlepszy wybór.

0

Kurde aż tyle tych kontuzji?To ja już nie wiem,współczuję Lucho przy takich kłopotach z kadrą.

0

Można to przemyśleć przy braku Pique może dostanie swoją szansę.

0

W takim razie Adriano na lewą w pierwszym meczu ligowym.

0

Gwiazdy są niestety chronione,ale 8-12 meczy za takie coś to za dużo.4 to moim zdaniem maksymalna kara którą można przyjąć bez większych pretensji.

1

Kara zasłużona,może trochę za duża bo to jednak nie uderzenie czy gryzienie tylko słowny atak,ale słusznie został zawieszony.Jedynie wysokość kary dyskusyjna może 2 mecze by były wystarczające.

0

Ciekawe jaka będzie teraz para środkowych obrońców.Już z Pique gra defensywna na początku sezonu słabo wyglądala,a bez niego będzie jeszcze trudniej.Do dyspozycji Mathieu,Mascherano i Bartra,przy kontuzji Alby dałbym Mathieu na lewą,a w środku Bartra z Mascherano,po powrocie Alby Mathieu wraca na środek,albo idzie na ławę w zależności od formy.

0

To że wracał do akcji nie znaczy że tak nie powiedział.Jakiś ekspert musi ocenić jakich słów użył.

0

Ale te gole w bundeslidze,lm i mś robią wrażenie,ale ponad 80 mln to nie jest wart.

0

Muller może grać na szpicy,ale może racja że Lewy będzie im potrzebny.

1

Tych ojców to piłkarze powinni odsunąć od swoich karier,najpierw ojciec Neymara,teraz Alena.

0

Wcześniej też nie była żelazna,a po jego zejściu to już prawie nie istniała.

0

Ja chyba złożę.Ciekawi mnie na jakiej podstawie tam przyjmują do pracy,bo nie są to dziennikarze z kwalifikacjami.

0

Muller jest niesamowity,bardzo skuteczny,ale 60 mln to i tak dużo.

0

Wypożyczyć powinni,klub z La Liga lepiej nie znajdą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?