pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też bym go we Włoszech widział.
0
Fall,Fulham remisuje z Odense i to jest awans Wisły Kraków!Tak to było,a wydawało się dwie kolejki przed końcem ,że Wisła bez szans na awans.
0
Brakuje Kloppa.
1
Szukała to akurat bardzo słusznie jest powoływany.Kto wie czy nie będzie na Euro podstawowym obrońca.Z Cionkiem się zgadzam.
0
Bardzo dobry piłkarz o niezwykłym instynkcie i skuteczności.
0
W której lidze gra ten klub?
Piękna sprawa,jeden transfer i cały klub rośnie w siłę.
2
Gdyby nie poprzeczka w pierwszym meczu superpucharu hiszpanii to żegnałby się z dorobkiem okrągłych 100 goli.
0
W tym roku może to powtórzyc.Musi tylko strzelić gola w kmś.
0
Uważam że Pedro powinien wybrać inny klub w United miałby więcej szans na grę,może Włochy byłyby dobrym kierunkiem?Juventus potrzebuje kogoś do ataku,Roma stara się dorównać Juve,Milan i Inter walczą o powrót do czołówki.A może w La Liga mógł zostać?Valencia,Sewilla to ciekawe i silne kluby z ambicjami.Nie wiem dlaczego akurat Chelsea,ale niech mu się wiedzie.
1
Jeszcze finał kmś 2009,półfinał lm z Realem 2011.
1
Kariery na miarę Alexisa w PL nie zrobi,ale myślę że się sprawdzi w Chelsea.10 goli w tym sezonie powinien strzelić,ale nie wiem czy będzie podstawowym piłkarzem.Jak dla mnie to na tą chwilę Willian jest lepszy.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Hazarda bardzo cenię,nie pisz głupot.Ja nie mam swojego zdania?Po kim powtarzam głupoty?
0
On przynajmniej się stara,niektórzy wcale nie używają znaków interpunkcyjnych.
0
Pięć lat temu to on był motorem napędowym.
0
Są kluby o silnej ławce.Pewien trener mawiał:Pokaż mi swoją ławkę a powiem ci jaką masz drużyne.W Barcelonie jest duża różnica poziomu pierwszego składu i ławki.
0
Polityka transferowa jest słaba,brawo że pomimo tego wygrywają.
0
Na żadnym,tylko w internecie.
0
3-3-4 nawet ja bym na to nie wpadł.Fajne wyniki by były 3:3,4:4,5:6 nie dość że obrona bez formy to jeszcze z czterema napastnikami grać.
1
To nie jest taki genialny transfer.Zapłacili tyle ile jest wart bez żadnej zniżki.
0
*3 tyś.
0
No może przesadziłem z 3000 tyś.
0
Kiedyś była,ale od 2009 hiszpańska dużo lepsza.
0
Jak dla mnie bez sensu jest to że u bukmachera można stawiać dopiero od 18 lat,jak ktoś się na tym zna to może zrobić.Przynajmniej za zgodą rodziców powinno być od np.15 lat.
0
Rządy SLD były jeszcze 10 lat temu,więc nie tak dawno,ale te sprzęty szybko się starzeją.
A nowy sprzęt jak nie dasz 3000 zł też nie działa dobrze.
0
Jak tak może być,że nie można najlepszej ligi świata w tv oglądać?
W sts też problemy robią rejestrować się trzeba,musisz mieć 18 lat skończone i jeszcze po angielsku komentarz.Ciekawe dla kogo jest ta oferta.Może kilka meczy sobie poszukam w necie,a reszty nie oglądam jak w tv nie puszczą.
0
Ronaldo w ubiegłym sezonie strzelił we wszystkich rozgrywkach łącznie chyba 66 goli,dlaczego w tym miałby przestać strzelać?Jest bardzo skyteczny ma obok siebie dobrych piłkarzy,drużyna gra pod niego.Będzie dalej strzelać.
0
Może telefon mu nie odpowiada tak jak mnie kiedyś.
2
Dziwię się Willian to bardzo dobry piłkarz.