1

Też bym go we Włoszech widział.

0

Fall,Fulham remisuje z Odense i to jest awans Wisły Kraków!Tak to było,a wydawało się dwie kolejki przed końcem ,że Wisła bez szans na awans.

0

Brakuje Kloppa.

1

Szukała to akurat bardzo słusznie jest powoływany.Kto wie czy nie będzie na Euro podstawowym obrońca.Z Cionkiem się zgadzam.

0

Bardzo dobry piłkarz o niezwykłym instynkcie i skuteczności.

0

W której lidze gra ten klub?
Piękna sprawa,jeden transfer i cały klub rośnie w siłę.

2

Gdyby nie poprzeczka w pierwszym meczu superpucharu hiszpanii to żegnałby się z dorobkiem okrągłych 100 goli.

0

W tym roku może to powtórzyc.Musi tylko strzelić gola w kmś.

0

Uważam że Pedro powinien wybrać inny klub w United miałby więcej szans na grę,może Włochy byłyby dobrym kierunkiem?Juventus potrzebuje kogoś do ataku,Roma stara się dorównać Juve,Milan i Inter walczą o powrót do czołówki.A może w La Liga mógł zostać?Valencia,Sewilla to ciekawe i silne kluby z ambicjami.Nie wiem dlaczego akurat Chelsea,ale niech mu się wiedzie.

1

Jeszcze finał kmś 2009,półfinał lm z Realem 2011.

1

Kariery na miarę Alexisa w PL nie zrobi,ale myślę że się sprawdzi w Chelsea.10 goli w tym sezonie powinien strzelić,ale nie wiem czy będzie podstawowym piłkarzem.Jak dla mnie to na tą chwilę Willian jest lepszy.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Hazarda bardzo cenię,nie pisz głupot.Ja nie mam swojego zdania?Po kim powtarzam głupoty?

0

On przynajmniej się stara,niektórzy wcale nie używają znaków interpunkcyjnych.

0

Pięć lat temu to on był motorem napędowym.

0

Są kluby o silnej ławce.Pewien trener mawiał:Pokaż mi swoją ławkę a powiem ci jaką masz drużyne.W Barcelonie jest duża różnica poziomu pierwszego składu i ławki.

0

Polityka transferowa jest słaba,brawo że pomimo tego wygrywają.

0

Na żadnym,tylko w internecie.

0

3-3-4 nawet ja bym na to nie wpadł.Fajne wyniki by były 3:3,4:4,5:6 nie dość że obrona bez formy to jeszcze z czterema napastnikami grać.

1

To nie jest taki genialny transfer.Zapłacili tyle ile jest wart bez żadnej zniżki.

0

*3 tyś.

0

No może przesadziłem z 3000 tyś.

0

Kiedyś była,ale od 2009 hiszpańska dużo lepsza.

0

Jak dla mnie bez sensu jest to że u bukmachera można stawiać dopiero od 18 lat,jak ktoś się na tym zna to może zrobić.Przynajmniej za zgodą rodziców powinno być od np.15 lat.

0

Rządy SLD były jeszcze 10 lat temu,więc nie tak dawno,ale te sprzęty szybko się starzeją.
A nowy sprzęt jak nie dasz 3000 zł też nie działa dobrze.

0

Jak tak może być,że nie można najlepszej ligi świata w tv oglądać?
W sts też problemy robią rejestrować się trzeba,musisz mieć 18 lat skończone i jeszcze po angielsku komentarz.Ciekawe dla kogo jest ta oferta.Może kilka meczy sobie poszukam w necie,a reszty nie oglądam jak w tv nie puszczą.

0

Ronaldo w ubiegłym sezonie strzelił we wszystkich rozgrywkach łącznie chyba 66 goli,dlaczego w tym miałby przestać strzelać?Jest bardzo skyteczny ma obok siebie dobrych piłkarzy,drużyna gra pod niego.Będzie dalej strzelać.

0

Może telefon mu nie odpowiada tak jak mnie kiedyś.

2

Dziwię się Willian to bardzo dobry piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?