pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza pomoc świata,ale już tam miejsca nie mają i ktoś może chcieć odejść.
0
W jakim to kraju jesteś?
0
Może jeszcze coś z niego będzie,ale porównanie do takiej legendy jak Xavi jest nie na miejscu.
1
Poczytaj sobie 80-ta stronę jego komentarzy,tam broni Marca.Napisz jeszcze,że ja Bartry nie broniłem.
0
To przytocz coś jutro.
0
Nie wiem czy jest więcej fanów angielskiej czy hiszpańskiej w Polsce.
0
Ja mam podobnie.
3
No i zepsuł im wizerunek w grand derbi.
5
Wiem,ale historia.Może najlepszy interes jaki Barca zrobiła.Real na Davidzie średnio wyszedł,a Barca na Ronim to wszyscy wiemy.
1
Te okienko transferowe United jest mistrzowskie.Pisali już o Pedro,Pogbie,Ronaldo,Vidalu,Neymarze,Baleu,a kupili tylko Depaya i Bastiana.Na awans do lm i top 4 w lidze starczy,ale czy będzie z tego coś więcej?
1
Ja im dopłace,tylko niech mnie biorą.Już nawet języka się nauczę.
0
Może chciał pokazać światu,że dalej są kolegami,nawet jak grają w innych klubach.
0
Roni też był na poziomie Leo,ale krótko bo przez imprezy tylko 2 lata był na samym szczycie.
0
Gra ładniej,pomaga swoimi dryblingami,ale statystyki bramek i asyst dla Ronaldo.
0
Sewilla jest bardzo dobrym klubem dla niego.Nie jest słabsza od np.Liverpoolu(bez obrazy).
0
Myślę,że będzie 6 medali,w tym 2 złote Fajdka i Włodarczyk.
0
Nie dość że w necie,to jeszcze po polsku nie ma.
0
Nie sądzę.Za mało czasu i uwagi w Barcelonie poświęcają na inne sekcje poza pierwszym męskim zespołem piłkarskim.
0
Nie osiągnie takiego poziomu jak Messi,Ronaldo czy Iniesta,ale będzie jeszcze przez długie lata ważnym piłkarzem w Barcelonie i reprezentacji.
0
Ja i na fejsie i tu bardzo często.
7
Chciał to zrobić publicznie,w cztery oczy chyba też rozmawiali.
0
3:1 Sewilla.
0
Myślę że Navas.
0
Narazie ława i jakieś szanse mu dawać,a za rok się zobaczy.
0
To duża różnica.W tamtym sezonie nie było kontuzji,a teraz są.
0
Tak,ale mógł odejść za chyba 60 mln,a odszedł za 15.
0
Wiem,że jesteś za Liverpoolem,ale stawiam na Arsenal.Chciałbym by te drużyny walczyły między sobą o mistrzostwo a nie Chelsea i City.
1
Ja jeszcze wierzę w Bartre i Montoye.
2
Co ty chcesz od Bartry?Robi błędy,ale musi być jakaś konkurencja.
1
Są razem 4 brukowce.Ciężko wybrać najlepszy i najgorszy.