0

Najlepsza pomoc świata,ale już tam miejsca nie mają i ktoś może chcieć odejść.

0

W jakim to kraju jesteś?

0

Może jeszcze coś z niego będzie,ale porównanie do takiej legendy jak Xavi jest nie na miejscu.

1

Poczytaj sobie 80-ta stronę jego komentarzy,tam broni Marca.Napisz jeszcze,że ja Bartry nie broniłem.

0

To przytocz coś jutro.

0

Nie wiem czy jest więcej fanów angielskiej czy hiszpańskiej w Polsce.

0

Ja mam podobnie.

3

No i zepsuł im wizerunek w grand derbi.

5

Wiem,ale historia.Może najlepszy interes jaki Barca zrobiła.Real na Davidzie średnio wyszedł,a Barca na Ronim to wszyscy wiemy.

1

Te okienko transferowe United jest mistrzowskie.Pisali już o Pedro,Pogbie,Ronaldo,Vidalu,Neymarze,Baleu,a kupili tylko Depaya i Bastiana.Na awans do lm i top 4 w lidze starczy,ale czy będzie z tego coś więcej?

1

Ja im dopłace,tylko niech mnie biorą.Już nawet języka się nauczę.

0

Może chciał pokazać światu,że dalej są kolegami,nawet jak grają w innych klubach.

0

Roni też był na poziomie Leo,ale krótko bo przez imprezy tylko 2 lata był na samym szczycie.

0

Gra ładniej,pomaga swoimi dryblingami,ale statystyki bramek i asyst dla Ronaldo.

0

Sewilla jest bardzo dobrym klubem dla niego.Nie jest słabsza od np.Liverpoolu(bez obrazy).

0

Myślę,że będzie 6 medali,w tym 2 złote Fajdka i Włodarczyk.

0

Nie dość że w necie,to jeszcze po polsku nie ma.

0

Nie sądzę.Za mało czasu i uwagi w Barcelonie poświęcają na inne sekcje poza pierwszym męskim zespołem piłkarskim.

0

Nie osiągnie takiego poziomu jak Messi,Ronaldo czy Iniesta,ale będzie jeszcze przez długie lata ważnym piłkarzem w Barcelonie i reprezentacji.

0

Ja i na fejsie i tu bardzo często.

7

Chciał to zrobić publicznie,w cztery oczy chyba też rozmawiali.

0

3:1 Sewilla.

0

Myślę że Navas.

0

Narazie ława i jakieś szanse mu dawać,a za rok się zobaczy.

0

To duża różnica.W tamtym sezonie nie było kontuzji,a teraz są.

0

Tak,ale mógł odejść za chyba 60 mln,a odszedł za 15.

0

Wiem,że jesteś za Liverpoolem,ale stawiam na Arsenal.Chciałbym by te drużyny walczyły między sobą o mistrzostwo a nie Chelsea i City.

1

Ja jeszcze wierzę w Bartre i Montoye.

2

Co ty chcesz od Bartry?Robi błędy,ale musi być jakaś konkurencja.

1

Są razem 4 brukowce.Ciężko wybrać najlepszy i najgorszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?