pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógłby pomóc w odebraniu mistrzostwa Psg,ale na to chyba Lyon za słaby.
0
Zależy w jakiej cenie czy z androidem itp.
0
Może to plotki,dziwię się Bayernowi że odrzuca taką ofertę.Arsenal potrzebuje dobrego napastnika,a Lewandowski i Benzema są świetni.
0
Widać mu tam dobrze.
0
Nie miałem nigdy problemu z tym.Z początku po wprowadzeniu nowej wersji mobilnej był kłopot z odpowiadaniem (czasami),ale teraz wszystko działa bardzo dobrze.
0
Sytuacja Barcy,a Arsenalu i United jest trochę inna,też były słabsze sezony,ale fakt jeden przegrany superpuchar to nie tragedia.
0
Masz rację,ale po pierwsze gdyby nie błędy(również taktyczne) mecz trwałby 90 min,po drugie zmiany trzeba stopniowo wprowadzać a nie w jednym meczu rezerwy,a przy 0:4 pierwszy skład.Teraz pora na start ligi.
0
Masz 100% racji,Real ma już przesyt w środku pola.
0
Nie denerwuj się.Real może kupować kolejnych genialnych pomocników tylko gdzie ich wszystkich pomieści?Jest już Luka,Kroos,Isco,James,Casimiero,wątpię by piłkarze tej klasy godzili się na rolę rezerwowych,a jak sprzedają Modricia lub Isco to wiele na tym stracą,to najlepsi piłkarze Realu obok Ronaldo.
0
W rewanżu zaprezentowali się o wiele lepiej niż w pierwszym meczu,ale obrona dalej jest słaba,gdyby mecz skończył się wynikiem 1:2 to też nie można by było mieć pretensji.Niestety nie zgodzę się z Ivanem,za takie zachowanie ala Mourinho należy się czerwona kartka.Teraz kolejny mecz z Bilbao i kolejny trudny ale myślę że teraz Barca będzie zwycięska.
0
W eleven nie ma polskiego komentarza?
0
Są,ale lepiej ogląda się w telewizji.
1
Dlaczego oni na to pozwolili?Dużo klientów stracą.
1
Prawdopodobnie nie,ale teraz też chyba nie ma na upc hiszpańskiej?
2
Podaj punkt w regulaminie.
0
Wtedy w pierwszym meczu drużyna bez formy,Messi wygrał mecz a w drugim było już o wiele lepiej.
3
W hiszpańskim klubie nikt nie musi znać angielskiego.
5
Barca zawsze miała wspaniałe trio w ataku.
0
Jak myślicie Pedro zostanie?Wszystko jest możliwe,ja myślę że tak bo bardzo długie są te negocjacje.Przy cenie którą proponuje United 25 mln+zmienne Barcelona nie zrobi wielkiego interesu na jego sprzedaży,ale też nie straci bo więcej chyba nie jest wart.Czy zostanie czy odejdzie to dużej różnicy nie robi.
0
Może w jakimś okresie byłby najlepszy ale nie dominowałby.Każda epoka ma swoich mistrzów,Ronaldo jest jednym z nich.
0
Mają najlepszą pomoc i silną kadrę,ale nie potrafią tego wykorzystać a konkurencja jest mocna.
1
Zależy jak interpretowac pytanie.Barcy nigdy nie należy skreślić bo jest zbyt dobra na to,ale szanse na odrobienie takich strat są małe.Trochę wiary każdy kibic powinien mieć.
0
Ja trochę się pomyliłem z Pique rok temu po jego słabym sezonie,a teraz znów pokazuje klasę i jest zdecydowanym liderem obrony.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Większość chce się go już pozbyć,więc ja coś innego napisałem.Szansę musi dostać ale wszystko zależy od niego.
0
Komentarz usunięty
0
Marc Bartra jemu poświęce ten post.Zawsze go dawałem do pierwszego składu i broniłem,teraz dalej będę ale dostrzegam jego błędy i nie widzę już w nim podstawowego obrońcy.Uważam że powinien siedzieć na ławce dostając niekiedy swoją szansę i eliminować błędy.Jak podniesie swój poziom gry to do podstawy,jak nie to w przyszłym sezonie albo godzi się dalej z rezerwą,albo szuka innego klubu.
0
0
Komentarz usunięty