pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Większość na tej stronie pisze na tematy nie związane z klubem,niektórzy robią nawet kopiuj wklej w jakimś obcym języku.Transfery to zawsze temat do dyskusji.
0
Morata to wielka wtopa.
0
Nie jest to dobry transfer.
2
Barca też jest bardzo południowo-amerykańska
0
Alen może zostać tylko wypożyczony.
0
To się mylisz,każdego piłkarza traktuję tak samo.
0
Skąd wiesz co mówiłem rok temu?
0
Rumunia,Walia,Belgia,Argentyna i Portugalia za wysoko.
0
Smuda miał rację,ten ranking to dno.Moim zdaniem to taka głupota jak złota piłka.
0
Do zdobycia pucharów potrzebna jest też obrona.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Plucie pod nogi,duszenie,to nie jest na czerwone kartki?
0
I nadal gra w wielkim klubie.
0
Słaby xD Dobre,jeden z najlepszych ofensywnych pomocników świata.
0
Trzeba pokazać w grze,tak jak on potrafi najlepiej.
0
Też tego nie rozumiem,co ma Ronaldo wspólnego z Messim?
0
Komentarz usunięty
2
Ale Pedro jako jedyny jest zbliżony poziomem do nich.
Messi>Neymar>Suarez>Pedro>Sandro i Munir
0
Piłkarz Romy i Messi powinni dostać czerwone kartki i byłoby po sprawie.
0
Defensywa nie miała okazji się wczoraj sprawdzić,Roma była zbyt słaba ale nie było rażących błędów.
0
Komentarz usunięty
0
Nie jestem kibicem Barcy,tylko piłki.
0
Po prostu nie będę wcale oglądać
4
Oby był częściej zmieniany przy wygranych meczach.
0
Ciesze się,że się cieszysz.Już nie mogłem wytrzymać.
0
Ja jestem zwolennikiem Pedro,ale jak będzie chciał odejść i dostaną za niego 30 mln to im się opłaci.
0
Szkoda.
0
Gdzie będzie transmitowana liga mistrzów w tym sezonie?Tvp?Polsat?
0
Coś grali Sandro z Munirem,ale do Pedro im daleko,nie mówiąc już o MSN.Jak United da 30 mln to sprzedać Pedro.