0

Większość na tej stronie pisze na tematy nie związane z klubem,niektórzy robią nawet kopiuj wklej w jakimś obcym języku.Transfery to zawsze temat do dyskusji.

0

Morata to wielka wtopa.

0

Nie jest to dobry transfer.

2

Barca też jest bardzo południowo-amerykańska

0

Alen może zostać tylko wypożyczony.

0

To się mylisz,każdego piłkarza traktuję tak samo.

0

Skąd wiesz co mówiłem rok temu?

0

Rumunia,Walia,Belgia,Argentyna i Portugalia za wysoko.

0

Smuda miał rację,ten ranking to dno.Moim zdaniem to taka głupota jak złota piłka.

0

Do zdobycia pucharów potrzebna jest też obrona.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Plucie pod nogi,duszenie,to nie jest na czerwone kartki?

0

I nadal gra w wielkim klubie.

0

Słaby xD Dobre,jeden z najlepszych ofensywnych pomocników świata.

0

Trzeba pokazać w grze,tak jak on potrafi najlepiej.

0

Też tego nie rozumiem,co ma Ronaldo wspólnego z Messim?

0

Komentarz usunięty

2

Ale Pedro jako jedyny jest zbliżony poziomem do nich.
Messi>Neymar>Suarez>Pedro>Sandro i Munir

0

Piłkarz Romy i Messi powinni dostać czerwone kartki i byłoby po sprawie.

0

Defensywa nie miała okazji się wczoraj sprawdzić,Roma była zbyt słaba ale nie było rażących błędów.

0

Komentarz usunięty

0

Nie jestem kibicem Barcy,tylko piłki.

0

Po prostu nie będę wcale oglądać

4

Oby był częściej zmieniany przy wygranych meczach.

0

Ciesze się,że się cieszysz.Już nie mogłem wytrzymać.

0

Ja jestem zwolennikiem Pedro,ale jak będzie chciał odejść i dostaną za niego 30 mln to im się opłaci.

0

Szkoda.

0

Gdzie będzie transmitowana liga mistrzów w tym sezonie?Tvp?Polsat?

0

Coś grali Sandro z Munirem,ale do Pedro im daleko,nie mówiąc już o MSN.Jak United da 30 mln to sprzedać Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?