pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez zszedł z treningu,oby to nic poważnego,nie życzę mu kontuzji,ale gdyby miał pecha jak Costa w zeszłym roku to moim zdaniem Barcelona nie traci wiele bez Suareza.
0
Hazard 51 udanych dryblingow,a odpadł w 1/8.Kosmos.
0
Myślę o tym meczu,swój wymarzony scenariusz już opisałem,a tak realnie Barca jest lepsza na 6 z 11 pozycji.Obstawiłem w naszej lidze remis 1:1,ale w tym meczu każdy wynik jest możliwy.
6
Nawet z kontuzjami był najlepszy.
0
Widać,że wszystkie sekcje są w formie.
4
A wyobraź sobie Roni-Henry-Eto'o-Messi.
0
Dla ciebie wszystko jest najlepsze i zarząd jest naklepszy.
0
Już to robimy oglądając mecze i kupując gadżety klubowe.
0
Bez powołania nie ma grania.
0
Twoje rady są nic nie warte.Dalej będę pisać.
1
Co Wy od nich chcecie?Mają od razu walkowera dawać,bo Messi gra?
0
Wątpliwy scenariusz,ale przyznaj że piękny:-)
0
I po co prowokujesz?
0
Przy 0:2 po pierwszej połowie Enrique byłby zmuszony do jakiś zmian.
0
Piłkarz wspaniały,ale jako komentator dno,jak reszta byłych polskich zawodników.
2
Patrząc na całą kadrę też Barcelona ma przewagę.
2
Mój wymarzony scenariusz na jutro:Pierwsza połowa-2:0 dla Juventusu,druga połowa-50 min. gol Alby 1:2,75 min gol Pedro 2:2,94 min. gol Xaviego i 3:2.
0
Wiem,myślałem o Ronim z najlepszych lat.
0
Zbyt pewny jesteś,Juventus potrafi zdobywać trofea,ale to Barca jest piłkarsko lepsza i jak zagrają na swoim poziomie to wygrają.
15
Z Ronaldinho wszystko byłoby prostsze.
2
A ja i tak je wyraziłem i co teraz?
0
Dobrze,z Buffonem się zgodzę:)
0
Inne drużyny oglądasz
obrona Barca > Juve,bramka Barca=Juve,pomoc Juve>Barca,atak Barca>Juve
0
"Przybyli aby ją zdobyć" bez nich Barcelona też by grała w finale.
1
Komentarz usunięty
0
Karę miał przez swoje zachowanie,teraz się poprawił oby na stałe.
0
Aguero jedno powiedział,ale za jakiś czas zrobi inaczej.
1
Właśnie dlatego,że nie oglądałem to nie piszę kto jest najlepszy w historii.
0
Neymara,przestał wreszcie symulki robić,Suarez niby też,ale różne rzeczy mu mogą przyjść do głowy.
0
Nie wypełni,po kolejnym sezonie z niczym będzie chciał odejść i znajdzie się kupiec.