0

Suarez zszedł z treningu,oby to nic poważnego,nie życzę mu kontuzji,ale gdyby miał pecha jak Costa w zeszłym roku to moim zdaniem Barcelona nie traci wiele bez Suareza.

0

Hazard 51 udanych dryblingow,a odpadł w 1/8.Kosmos.

0

Myślę o tym meczu,swój wymarzony scenariusz już opisałem,a tak realnie Barca jest lepsza na 6 z 11 pozycji.Obstawiłem w naszej lidze remis 1:1,ale w tym meczu każdy wynik jest możliwy.

6

Nawet z kontuzjami był najlepszy.

0

Widać,że wszystkie sekcje są w formie.

4

A wyobraź sobie Roni-Henry-Eto'o-Messi.

0

Dla ciebie wszystko jest najlepsze i zarząd jest naklepszy.

0

Już to robimy oglądając mecze i kupując gadżety klubowe.

0

Bez powołania nie ma grania.

0

Twoje rady są nic nie warte.Dalej będę pisać.

1

Co Wy od nich chcecie?Mają od razu walkowera dawać,bo Messi gra?

0

Wątpliwy scenariusz,ale przyznaj że piękny:-)

0

I po co prowokujesz?

0

Przy 0:2 po pierwszej połowie Enrique byłby zmuszony do jakiś zmian.

0

Piłkarz wspaniały,ale jako komentator dno,jak reszta byłych polskich zawodników.

2

Patrząc na całą kadrę też Barcelona ma przewagę.

2

Mój wymarzony scenariusz na jutro:Pierwsza połowa-2:0 dla Juventusu,druga połowa-50 min. gol Alby 1:2,75 min gol Pedro 2:2,94 min. gol Xaviego i 3:2.

0

Wiem,myślałem o Ronim z najlepszych lat.

0

Zbyt pewny jesteś,Juventus potrafi zdobywać trofea,ale to Barca jest piłkarsko lepsza i jak zagrają na swoim poziomie to wygrają.

15

Z Ronaldinho wszystko byłoby prostsze.

2

A ja i tak je wyraziłem i co teraz?

0

Dobrze,z Buffonem się zgodzę:)

0

Inne drużyny oglądasz
obrona Barca > Juve,bramka Barca=Juve,pomoc Juve>Barca,atak Barca>Juve

0

"Przybyli aby ją zdobyć" bez nich Barcelona też by grała w finale.

1

Komentarz usunięty

0

Karę miał przez swoje zachowanie,teraz się poprawił oby na stałe.

0

Aguero jedno powiedział,ale za jakiś czas zrobi inaczej.

1

Właśnie dlatego,że nie oglądałem to nie piszę kto jest najlepszy w historii.

0

Neymara,przestał wreszcie symulki robić,Suarez niby też,ale różne rzeczy mu mogą przyjść do głowy.

0

Nie wypełni,po kolejnym sezonie z niczym będzie chciał odejść i znajdzie się kupiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?