0

Właśnie.Ja to samo napisałem 10 maja.

0

Obie są zaliczane do kampanii 2014/15.

0

Nie jest napewno u szczytu formy,to prawda.

0

2012-wygrywa fa cup,lm,me,strzela Barcelonie w 1/2,król strzelców me
2013-ponad 20 goli w sezonie,wygrana le,gol w finale
2015-odrodzenie w Atletico,2 gole z Realem,gol z Barceloną.

0

Barcelona miała wtedy dużo okazji,a gol Torresa to był koniec półfinałowych emocji.

0

Torres nie jest przereklamowany.

0

Dlaczego nie dał?Jakiś oszust?

2

2 już zdobyli.

1

Barcelona nie zdobyła trypletu.

0

Ja w listopadzie po porażce z Realem napisałem"Mam kilka wniosków po tym meczu,ale najważniejszy-Luis Enrique do dymisji.

1

Jego komentarz jest głupi,ale za co go chcesz zgłosić?

0

Pique gra bardzo dobrze od początku sezonu.

1

Sergio Ramos to klasa światowa.

0

Teraz rozumiem.

0

Napisałem ponad 3300 komentarzy na tej stronie,a Ty mnie witasz w internecie?

0

"a o własnym stylu to ja lepiej to przemilcze" O Maradonie pisał.

2

Gol to nie tylko wykończenie,gol to cała akcja.

0

Pele strzelił 750 goli,reszta to nie są mecze oficjalne.

0

Naucz się ortografii.

0

Masz 17 lat i pamiętasz jego styl?

0

Pedro jest dobry.

0

Wniosek?

0

Dzięki za pamięć.Jesteś wielki!!

0

Nie wiem.Jednych rozgrywek.

0

Podoba mi się,że tłumaczysz i że nauczyli cię w szkole,że 2 do potęgi 2 to 4.Graty!!

0

Widocznie mało wiarygodne źródło.

0

Trzeba pomyśleć czy opłaca się wygrać tą ligę mistrzów.xd

0

W tym sezonie zajmą 2-gie miejsce i skończy się pisanie 4-Arsenal.

0

Mylisz się.Grę w SE i kms wywalczył w sezonie 2013/14,ale puchary zdobył w 2014/15 i to do tego sezonu się one zaliczają.

0

Dobrze,że wierzysz:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?