pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie.Ja to samo napisałem 10 maja.
0
Obie są zaliczane do kampanii 2014/15.
0
Nie jest napewno u szczytu formy,to prawda.
0
2012-wygrywa fa cup,lm,me,strzela Barcelonie w 1/2,król strzelców me
2013-ponad 20 goli w sezonie,wygrana le,gol w finale
2015-odrodzenie w Atletico,2 gole z Realem,gol z Barceloną.
0
Barcelona miała wtedy dużo okazji,a gol Torresa to był koniec półfinałowych emocji.
0
Torres nie jest przereklamowany.
0
Dlaczego nie dał?Jakiś oszust?
2
2 już zdobyli.
1
Barcelona nie zdobyła trypletu.
0
Ja w listopadzie po porażce z Realem napisałem"Mam kilka wniosków po tym meczu,ale najważniejszy-Luis Enrique do dymisji.
1
Jego komentarz jest głupi,ale za co go chcesz zgłosić?
0
Pique gra bardzo dobrze od początku sezonu.
1
Sergio Ramos to klasa światowa.
0
Teraz rozumiem.
0
Napisałem ponad 3300 komentarzy na tej stronie,a Ty mnie witasz w internecie?
0
"a o własnym stylu to ja lepiej to przemilcze" O Maradonie pisał.
2
Gol to nie tylko wykończenie,gol to cała akcja.
0
Pele strzelił 750 goli,reszta to nie są mecze oficjalne.
0
Naucz się ortografii.
0
Masz 17 lat i pamiętasz jego styl?
0
Pedro jest dobry.
0
Wniosek?
0
Dzięki za pamięć.Jesteś wielki!!
0
Nie wiem.Jednych rozgrywek.
0
Podoba mi się,że tłumaczysz i że nauczyli cię w szkole,że 2 do potęgi 2 to 4.Graty!!
0
Widocznie mało wiarygodne źródło.
0
Trzeba pomyśleć czy opłaca się wygrać tą ligę mistrzów.xd
0
W tym sezonie zajmą 2-gie miejsce i skończy się pisanie 4-Arsenal.
0
Mylisz się.Grę w SE i kms wywalczył w sezonie 2013/14,ale puchary zdobył w 2014/15 i to do tego sezonu się one zaliczają.
0
Dobrze,że wierzysz:D