0

Chodzi mi o to,że MSN nie wyróżnia się na tle innych wielkich trio

0

Przetłumacz,jak znasz angielski.

0

Ja nie mam twojego kompleksu

0

*bo bardzo.

0

Radzę pisać do nich po angielsku,po bardzo się chwalą znajomościa języków

0

Nawet Leo powiedział,że nie wie czy te trio jest lepsze od wcześniejszych,wbrew temu co pisze się na tej stronie.

0

On jeszcze nie jest najgorszy.Zobacz sobie posty MarioVeB,messi1599,a potem sam je sobie ocen.Pozdrawiam

0

Zobaczymy,może masz rację,ale nie można tak szybko oceniać.Wielu mnie uważa za trolla nie wiedzieć dlaczego.

0

Jak mecz został wygrany 5:1,to nie mógł wygrać w pojedynkę.

0

Głupie porównanie.

0

Skąd wiesz,może jakis normalny?

0

Mam nadzieję,że dużo podyskutujemy.Pewnie mnie kojarzysz.

0

A dla Ciebie kto?

0

To nie jest fakt.

0

Z tym najlepszym w historii to dyskusyjny temat

0

Sny się nie sprawdzają

0

0

Ale w maju rzadko tak jest

0

Matura to głupota,a klucz jeszcze większa.

0

Ponieważ?

0

To bardzo zła rzecz.

0

Mogłoby się zmienić gdyby CAŁY KRAJ nie pisał matury,to by zmusiło władzę do zmian.

0

Potwierdzam w 100%.Trzeba go budować od podstaw,albo nic z tego nie będzie.

0

A nie widzisz tego,że taki bunt dałby nowe szanse dla kraju?

0

Jakby nikt nie napisał matury,to wszystko by się zmieniło,cały rynek pracy,polityka i życie spoleczenstwa.

0

Taki sezon,który możecie zakończyc z wszystkim,ale też z niczym.

3

Ja też,ale te matury to głupota.Wszyscy powinni zrobić bunt,ale wszyscy i nie pisać matury

0

O angielską mi chodzilo.

0

Courtois lepszy.

1

Bo nie ma minusow.Jakby były to bym bił rekordy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?