pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi mi o to,że MSN nie wyróżnia się na tle innych wielkich trio
0
Przetłumacz,jak znasz angielski.
0
Ja nie mam twojego kompleksu
0
*bo bardzo.
0
Radzę pisać do nich po angielsku,po bardzo się chwalą znajomościa języków
0
Nawet Leo powiedział,że nie wie czy te trio jest lepsze od wcześniejszych,wbrew temu co pisze się na tej stronie.
0
On jeszcze nie jest najgorszy.Zobacz sobie posty MarioVeB,messi1599,a potem sam je sobie ocen.Pozdrawiam
0
Zobaczymy,może masz rację,ale nie można tak szybko oceniać.Wielu mnie uważa za trolla nie wiedzieć dlaczego.
0
Jak mecz został wygrany 5:1,to nie mógł wygrać w pojedynkę.
0
Głupie porównanie.
0
Skąd wiesz,może jakis normalny?
0
Mam nadzieję,że dużo podyskutujemy.Pewnie mnie kojarzysz.
0
A dla Ciebie kto?
0
To nie jest fakt.
0
Z tym najlepszym w historii to dyskusyjny temat
0
Sny się nie sprawdzają
0
0
Ale w maju rzadko tak jest
0
Matura to głupota,a klucz jeszcze większa.
0
Ponieważ?
0
To bardzo zła rzecz.
0
Mogłoby się zmienić gdyby CAŁY KRAJ nie pisał matury,to by zmusiło władzę do zmian.
0
Potwierdzam w 100%.Trzeba go budować od podstaw,albo nic z tego nie będzie.
0
A nie widzisz tego,że taki bunt dałby nowe szanse dla kraju?
0
Jakby nikt nie napisał matury,to wszystko by się zmieniło,cały rynek pracy,polityka i życie spoleczenstwa.
0
Taki sezon,który możecie zakończyc z wszystkim,ale też z niczym.
3
Ja też,ale te matury to głupota.Wszyscy powinni zrobić bunt,ale wszyscy i nie pisać matury
0
O angielską mi chodzilo.
0
Courtois lepszy.
1
Bo nie ma minusow.Jakby były to bym bił rekordy.