pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Porównanie Ronaldinho i Messiego bardzo trafne,to ten sam poziom.
0
Chodzę do szkoły i mam angielski
0
Powodzenia w misji.Ale jak ktoś nie daje się oszukiwać to naprawdę może dobrze zarobić u bukow.
0
Dobre porównanie.
1
Wiem,że mógł lepiej zagrać,ale same wyniki są obiektywne.
0
Z Guardioli,znam ten cytat.Udało im się to fakt.
0
Czyli co powiedział?
0
Obiektywnie dobrze obstawiłes.
1
Również ze mną.Dołączam się do życzeń
0
Spokojnie,jeszcze 9 nie ma.
0
Przydał by się teraz w środku taki Suarez
0
Ja też,ale on nie jest legendą Barcy
0
Nie wiem,chyba nie jest tak,bo Javierowi wystawił w meczu 1/4 lm,ale gdy jest łatwiejszy mecz,to widać po Ronaldo frustrację gdy nie strzela,nawet jak wynik jest dobry
0
Dla mnie nie jest,bo z góry wiadomo,że każdy na kolegów głosuje.A spora grupa wybitnych piłkarzy z przeszłości spoza Europy nigdy jej nie dostała.
0
Wydaje mi się,że jednak Messi jest pochłoniety,ale to już jego sprawa.Trener musi dbać o formę każdego gracza,a nie zajmować się rywalizacją Messi-Ronaldo.Ale masz rację,że niektórzy tu są bardziej zainteresowani tym niż sam Leo
0
A ilość złotych piłek nie jest żadnym wyznacznikiem bycia najlepszym.
1
Tak,tylko że Luis Enrique nie jest od tego by pomagać Messiemu w walce z Ronaldo,tylko by przygotować drużynę do końcówki sezonu.
0
Tak jest.Na szczęście niedługo 1/2 lm i będzie wiadomo kto jest najlepszy
0
Nie jest nigdy tak,że trener zawsze ma racje
0
Widzę błędy to o nich piszę
0
Tu nie chodzi o znanie się,tylko o to,że trenerzy robią wszystko by Leo się cieszył,że dużo gra ryzykując kontuzje.To samo teraz Guardiola robi z Lewym.On nie może grać po takiej kontuzji.
0
Trener źle uznał.U Guardioli też grał zawsze,przy każdym wyniku,a efekty tego były 2 lata temu
0
Skąd wiesz,że nie jestem?
0
Ja nie rozumiem po co mi odpowiadasz
0
Nie znają odpowiedzi to cisna.Tak już jest.Po co ma grać w meczach,które są roztrzygniete?Tego nie wiem
0
Przeczysz sobie non stop.Ma nie grać ze słabymi rywalami,a jednoczesnie zostać królem strzelców.Jak ma to zrobić?
2
Ja nie rozumiem co oni piszą.Gdy Messi gra cały czas,to "dobrze,musi gonić Ronaldo",a gdy Ronaldo strzela w takich meczach,to jest że tylko słabym strzela,a najlepszym nie
0
Jak uważasz,że zp jest tak ważna,to się nie dogadamy:-)
0
To tak jak ja.
0
Akurat Mourinho się nie boi niczego.