0

Porównanie Ronaldinho i Messiego bardzo trafne,to ten sam poziom.

0

Chodzę do szkoły i mam angielski

0

Powodzenia w misji.Ale jak ktoś nie daje się oszukiwać to naprawdę może dobrze zarobić u bukow.

0

Dobre porównanie.

1

Wiem,że mógł lepiej zagrać,ale same wyniki są obiektywne.

0

Z Guardioli,znam ten cytat.Udało im się to fakt.

0

Czyli co powiedział?

0

Obiektywnie dobrze obstawiłes.

1

Również ze mną.Dołączam się do życzeń

0

Spokojnie,jeszcze 9 nie ma.

0

Przydał by się teraz w środku taki Suarez

0

Ja też,ale on nie jest legendą Barcy

0

Nie wiem,chyba nie jest tak,bo Javierowi wystawił w meczu 1/4 lm,ale gdy jest łatwiejszy mecz,to widać po Ronaldo frustrację gdy nie strzela,nawet jak wynik jest dobry

0

Dla mnie nie jest,bo z góry wiadomo,że każdy na kolegów głosuje.A spora grupa wybitnych piłkarzy z przeszłości spoza Europy nigdy jej nie dostała.

0

Wydaje mi się,że jednak Messi jest pochłoniety,ale to już jego sprawa.Trener musi dbać o formę każdego gracza,a nie zajmować się rywalizacją Messi-Ronaldo.Ale masz rację,że niektórzy tu są bardziej zainteresowani tym niż sam Leo

0

A ilość złotych piłek nie jest żadnym wyznacznikiem bycia najlepszym.

1

Tak,tylko że Luis Enrique nie jest od tego by pomagać Messiemu w walce z Ronaldo,tylko by przygotować drużynę do końcówki sezonu.

0

Tak jest.Na szczęście niedługo 1/2 lm i będzie wiadomo kto jest najlepszy

0

Nie jest nigdy tak,że trener zawsze ma racje

0

Widzę błędy to o nich piszę

0

Tu nie chodzi o znanie się,tylko o to,że trenerzy robią wszystko by Leo się cieszył,że dużo gra ryzykując kontuzje.To samo teraz Guardiola robi z Lewym.On nie może grać po takiej kontuzji.

0

Trener źle uznał.U Guardioli też grał zawsze,przy każdym wyniku,a efekty tego były 2 lata temu

0

Skąd wiesz,że nie jestem?

0

Ja nie rozumiem po co mi odpowiadasz

0

Nie znają odpowiedzi to cisna.Tak już jest.Po co ma grać w meczach,które są roztrzygniete?Tego nie wiem

0

Przeczysz sobie non stop.Ma nie grać ze słabymi rywalami,a jednoczesnie zostać królem strzelców.Jak ma to zrobić?

2

Ja nie rozumiem co oni piszą.Gdy Messi gra cały czas,to "dobrze,musi gonić Ronaldo",a gdy Ronaldo strzela w takich meczach,to jest że tylko słabym strzela,a najlepszym nie

0

Jak uważasz,że zp jest tak ważna,to się nie dogadamy:-)

0

To tak jak ja.

0

Akurat Mourinho się nie boi niczego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?