0

No właśnie.Barca to nie tylko piła

1

To trudno,czasami możemy o innych sportach pisać.

2

No,ale Zabrze Bełchatów jest ciekawe

0

Stawiam,że Barca wygra z Psg 2:1,Ibra strzeli,ale brak Silvy to duża strata.
Odpowie mi ktoś z redakcji na moje pytanie o banach?

0

O ręcznej też tu można pisać.Nic nie pomylił

2

Iniesta znacznie obniżyl loty,ale krytyka jest przesadzona

0

Za duże ryzyko,lepiej w lidze niech kiedyś odpocznie ze słabym rywalem

0

Ja nie widziałem nigdy

0

Ja słyszałem.Nie powinien,ale może miał trudne życie

2

Na orliku padają takie gole

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Real to zero pomysłu,po co im tylu pomocnikow?

1

Atletico-solidność i taktyka,brak kilku gwiazd w składzie
Barca-dobry atak i solidna obrona,słaby środek
Psg-Ibrahimovic,1:3 w pierwszym meczu
Porto-?,?
Real-atak i pomoc,słaba gra w meczach z Atletico
Bayern-wielcy piłkarze,brak pomysłu czasem
Juventus-słaby rywal w 1/4,tylko kilku świetnych piłkarzy
Monaco-obrona,słaby skład jak na 1/4

0

Lepiej w półfinale i skupić się na lidze

0

Kto wymyślił tego grzmota?

0

Idealnie to pasuje do obecnej sytuacji Realu,ale mają i tak dużą jakość w pomocy,30% mniejszą niż z Luka,ale dalej dużą

1

Nawet ja? :).

0

Pamiętam jak pisałem tu ciągle o swoim 1000 komentarzu,wszyscy wtedy mieli tego dość xd

0

Ciekawe za co.Dostałem już 9 razy

0

Nie,to o czym mówisz to może 200 komentarzy

0

Co tam szkoła jak tu taki sukces

0

Podłączam się do pytania.Mój to 41

0

On ma 12000 chyba,ale to nie jest rekord.Kto ma najwięcej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?