pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie.Barca to nie tylko piła
1
To trudno,czasami możemy o innych sportach pisać.
2
No,ale Zabrze Bełchatów jest ciekawe
0
Stawiam,że Barca wygra z Psg 2:1,Ibra strzeli,ale brak Silvy to duża strata.
Odpowie mi ktoś z redakcji na moje pytanie o banach?
0
O ręcznej też tu można pisać.Nic nie pomylił
2
Iniesta znacznie obniżyl loty,ale krytyka jest przesadzona
0
Za duże ryzyko,lepiej w lidze niech kiedyś odpocznie ze słabym rywalem
0
Ja nie widziałem nigdy
0
Ja słyszałem.Nie powinien,ale może miał trudne życie
2
Na orliku padają takie gole
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Real to zero pomysłu,po co im tylu pomocnikow?
1
Atletico-solidność i taktyka,brak kilku gwiazd w składzie
Barca-dobry atak i solidna obrona,słaby środek
Psg-Ibrahimovic,1:3 w pierwszym meczu
Porto-?,?
Real-atak i pomoc,słaba gra w meczach z Atletico
Bayern-wielcy piłkarze,brak pomysłu czasem
Juventus-słaby rywal w 1/4,tylko kilku świetnych piłkarzy
Monaco-obrona,słaby skład jak na 1/4
0
Lepiej w półfinale i skupić się na lidze
0
Kto wymyślił tego grzmota?
0
Idealnie to pasuje do obecnej sytuacji Realu,ale mają i tak dużą jakość w pomocy,30% mniejszą niż z Luka,ale dalej dużą
1
Nawet ja? :).
0
Pamiętam jak pisałem tu ciągle o swoim 1000 komentarzu,wszyscy wtedy mieli tego dość xd
0
Ciekawe za co.Dostałem już 9 razy
0
Nie,to o czym mówisz to może 200 komentarzy
0
Co tam szkoła jak tu taki sukces
0
Podłączam się do pytania.Mój to 41
0
On ma 12000 chyba,ale to nie jest rekord.Kto ma najwięcej?