pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Google grafika xd.
1
Nie zgadzam się.
1
Uważam,że nie powinno być sytuacji w której jeden bramkarz broni w lidze,a drugi w lm.
0
Nie,tak wysoko nie dadzą rady,to jest jednak królewski klub xD Za mocny Real jest,zeby 0:3 dostać.
0
Przyjmuję,cała strona swiatkiem!
0
Wygra Atletico,remis to będzie w 2 meczu.
3
Wygrali 10 pucharów europy i nie ma co im odbierać.
1
Komentarz usunięty
0
No mają jak widać.Ja tam mam w dupie te gole,strzela to brawo dla niego i tyle.
1
Juventusowi raczej
0
Nie ufam,2:1 Atletico.
0
Jeszcze,bo jak utrzymają przewagę w lidze,wygrają pk i dojdą do min 1/2 lm to będa najlepsi.
0
Inaczej będzie,2:1 dla Atletico i 2:2 w rewanżu.
0
Miał wtedy rację,ale teraz jeszcze nie są najlepsi na świecie.
0
Ja jestem najlepszy,a tak serio to fajnie jest pisać o różnych ligach.
1
Ze świetnych piłkarzy to tylko Raul nie doczekał sukcesu.
Tak wiem wzięło mnie coś dzisiaj z tym Raulem:)
0
Ja napewno nie,ale Raul miał niewiele mniejsze.
0
On nie chce tam grać,on już się oszczędza na lm i przede wszystkim na mundial.
0
Wiele razy tu się śmiejesz z Ronaldo,a teraz piszesz,że zjada Raula,czyli Raul nie był wielkim piłkarzem?
0
Dla mnie Cr7 to druga dziesiątka najlepszych w historii.Wiem,że wyglądaja skromnie,ale on tam nie był uważany za gwiazde,w kadrze też swoje pokazał,no i w Schalke.
0
Jeśli lepszy to tylko trochę,napewno nie "sporo".Raul to geniusz i fenomen.
1
Ohohohoho xDDD.
0
Ja potrafię prowadzić rzeczową dyskusję,a i wiedzę posiadam,wyniki:
Atletico-Real 2:1
Juve-Monaco 2:0
Psg-Barca 1:1
Porto-Bayern 0:1
Awans:Atletico,Barca,Juventus,Bayern
Jak Ty myślisz?
0
Dzięki,niech się rehabilituje
0
Nie rozumiem,możesz przetłumaczyc?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Powodzenia Carles w dalszym życiu!
0
Komentarz usunięty