0

Google grafika xd.

1

Nie zgadzam się.

1

Uważam,że nie powinno być sytuacji w której jeden bramkarz broni w lidze,a drugi w lm.

0

Nie,tak wysoko nie dadzą rady,to jest jednak królewski klub xD Za mocny Real jest,zeby 0:3 dostać.

0

Przyjmuję,cała strona swiatkiem!

0

Wygra Atletico,remis to będzie w 2 meczu.

3

Wygrali 10 pucharów europy i nie ma co im odbierać.

1

Komentarz usunięty

0

No mają jak widać.Ja tam mam w dupie te gole,strzela to brawo dla niego i tyle.

1

Juventusowi raczej

0

Nie ufam,2:1 Atletico.

0

Jeszcze,bo jak utrzymają przewagę w lidze,wygrają pk i dojdą do min 1/2 lm to będa najlepsi.

0

Inaczej będzie,2:1 dla Atletico i 2:2 w rewanżu.

0

Miał wtedy rację,ale teraz jeszcze nie są najlepsi na świecie.

0

Ja jestem najlepszy,a tak serio to fajnie jest pisać o różnych ligach.

1

Ze świetnych piłkarzy to tylko Raul nie doczekał sukcesu.
Tak wiem wzięło mnie coś dzisiaj z tym Raulem:)

0

Ja napewno nie,ale Raul miał niewiele mniejsze.

0

On nie chce tam grać,on już się oszczędza na lm i przede wszystkim na mundial.

0

Wiele razy tu się śmiejesz z Ronaldo,a teraz piszesz,że zjada Raula,czyli Raul nie był wielkim piłkarzem?

0

Dla mnie Cr7 to druga dziesiątka najlepszych w historii.Wiem,że wyglądaja skromnie,ale on tam nie był uważany za gwiazde,w kadrze też swoje pokazał,no i w Schalke.

0

Jeśli lepszy to tylko trochę,napewno nie "sporo".Raul to geniusz i fenomen.

1

Ohohohoho xDDD.

0

Ja potrafię prowadzić rzeczową dyskusję,a i wiedzę posiadam,wyniki:
Atletico-Real 2:1
Juve-Monaco 2:0
Psg-Barca 1:1
Porto-Bayern 0:1
Awans:Atletico,Barca,Juventus,Bayern
Jak Ty myślisz?

0

Dzięki,niech się rehabilituje

0

Nie rozumiem,możesz przetłumaczyc?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Powodzenia Carles w dalszym życiu!

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?