0

Dobrze.Łapiemy formę.

0

Dziękuję:-).

0

Przetłumacz co napisałes.

0

Z kolegami.3 na 3, 4 na 4

0

Stawiam 4:1 dla białych.

0

Teraz temat niezwiazany z Barceloną,ale z piłka jak najbardziej.Strzeliłem dzisiaj 8 goli.

0

Z kim gra Real w tej kolejce i kiedy?

0

Ale studia to już z chęci,nie obowiązku,a nie trzeba było na dzienne iść:-)

0

Ale strzelanie było.To może być wielki sezon.

0

Ja Ci powiem jak się ułoży z Psg.1:1 w pierwszym i 2:1 w drugim.

0

Mnie też życzysz?Gdzie to tak wyjeżdżasz?

0

Lepiej jeden na żywo widzieć niż 2 w tv.A jak wrażenia?

0

Mój typ to 1:0,dzisiaj nie spodziewam się wielu goli.

0

I tak masz lepiej,ja do szkoły jeszcze muszę chodzić.Powodzenia na kolosach.

0

Da się,coś tam musisz odciąć,ale zobacz na necie jak to się robi,bo ja nie chcę źle radzić.

0

Nie,pięć do jednego

1

Tłumaczenie:pięć do jednego

4

Nie wiem czy wiesz,jesteśmy na stronie sportowej.

0

Chciałbym pisać artykuly na Onecie.

0

Ile ten Lech wygrał?Zasłużyli?

0

No już wcześniej grał słabo,przypomnnij sobie wiosnę 2013,potem grał dobrze na pucharze konf.,ale sezon 2013/14 to przeblyski tylko.

0

Masz rację,ale ostatnie mecze które widziałem(City,Ukraina) były dobre w jego wykonaniu.

0

Widzę,że masz problem z odpowiadaniem na komentarze,jak ja kiedyś xd Oni Ci tu żyć nie dadzą,jak nie będziesz odpowiadac.

0

Dlatego teraz rozumiem,że Bartra mało gra,ale z początku sezonu było trochę inaczej.

1

Też jestem jego orędownikiem,ale Mathieu ostatnio dobrze gra.

0

Jest słabo,ale ma 3 asysty w lm,w kadrze ostatnio dobrze grał,z City też dobrze grał,ma dużo półasyst,nie ma aż tak tragicznie.

0

Jak wygląda sytuacja w meczu Lech-Błękitni?

1

Zawsze lepiej niż Douglas.

1

Jest jeszcze Montoya

0

Nigdy nie zapomnę tej efektownie i finezyjnie grającej ekipy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?