pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze.Łapiemy formę.
0
Dziękuję:-).
0
Przetłumacz co napisałes.
0
Z kolegami.3 na 3, 4 na 4
0
Stawiam 4:1 dla białych.
0
Teraz temat niezwiazany z Barceloną,ale z piłka jak najbardziej.Strzeliłem dzisiaj 8 goli.
0
Z kim gra Real w tej kolejce i kiedy?
0
Ale studia to już z chęci,nie obowiązku,a nie trzeba było na dzienne iść:-)
0
Ale strzelanie było.To może być wielki sezon.
0
Ja Ci powiem jak się ułoży z Psg.1:1 w pierwszym i 2:1 w drugim.
0
Mnie też życzysz?Gdzie to tak wyjeżdżasz?
0
Lepiej jeden na żywo widzieć niż 2 w tv.A jak wrażenia?
0
Mój typ to 1:0,dzisiaj nie spodziewam się wielu goli.
0
I tak masz lepiej,ja do szkoły jeszcze muszę chodzić.Powodzenia na kolosach.
0
Da się,coś tam musisz odciąć,ale zobacz na necie jak to się robi,bo ja nie chcę źle radzić.
0
Nie,pięć do jednego
1
Tłumaczenie:pięć do jednego
4
Nie wiem czy wiesz,jesteśmy na stronie sportowej.
0
Chciałbym pisać artykuly na Onecie.
0
Ile ten Lech wygrał?Zasłużyli?
0
No już wcześniej grał słabo,przypomnnij sobie wiosnę 2013,potem grał dobrze na pucharze konf.,ale sezon 2013/14 to przeblyski tylko.
0
Masz rację,ale ostatnie mecze które widziałem(City,Ukraina) były dobre w jego wykonaniu.
0
Widzę,że masz problem z odpowiadaniem na komentarze,jak ja kiedyś xd Oni Ci tu żyć nie dadzą,jak nie będziesz odpowiadac.
0
Dlatego teraz rozumiem,że Bartra mało gra,ale z początku sezonu było trochę inaczej.
1
Też jestem jego orędownikiem,ale Mathieu ostatnio dobrze gra.
0
Jest słabo,ale ma 3 asysty w lm,w kadrze ostatnio dobrze grał,z City też dobrze grał,ma dużo półasyst,nie ma aż tak tragicznie.
0
Jak wygląda sytuacja w meczu Lech-Błękitni?
1
Zawsze lepiej niż Douglas.
1
Jest jeszcze Montoya
0
Nigdy nie zapomnę tej efektownie i finezyjnie grającej ekipy.