pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Musiałby obniżyć wymagania finansowe,a o jego kupnie to tak 2 lata temu można było myśleć.
0
Dużo,ale nie jest aż tak źle.Ten sezon ma naprawdę dobry,dwadzieścia kilka goli w sezonie to nie jest zły bilans.
0
Nie,nie jest drewnem..
0
Nie jest,ale wielkim technikiem też nie.
0
Dobry napastnik,ale to nie jest to.
0
Skład Brazylii był bardzo źle dobrany w czasach Scolariego,nie wiem dlaczego piszesz,że Dunga go wyczyścil.
3
Komentarz usunięty
0
Proponuje wymianę Alexis za Neymara lub Suareza + 15 mln euro dla Barcy,ale to mało realne
1
Pele chyba nie widzi,akurat Neymar gra lepiej w reprezentacji.
1
Jak wolne są na lewą nogę to powinien wykonywać je Messi,na prawą to różnie.Powinien być zmieniony wykonawca rzutów karnych.
1
Wiem,żartuje.Przy takiej kasie puchar ligi to taka pezystawka.
1
To co napisałes po hiszpańsku oznacza dlaczego.Tłumaczenie jest.
1
Po wygranej w pucharze ligi Psg może trochę motywacji stracić,bo będą bardziej syci po tym sukcesie,a to dobra wiadomośc dla Barcy.
1
Ibra złapał formę.Ostatnie 4 mecze to chyba 8 goli.
1
Dlaczego liczysz na Wisłe Płock?
0
Ja jakbym był trenerem to bym robil jakieś manewry,np.z grą na 2 napastnikow,a nie zawsze trio.
0
Kto będzie bronić z Psg,jak zawsze w lm Ter,czy Bravo?
0
Ja tam wolę pospać xd
4
Taki przeblysk może dac półfinal.
0
Patrzę tak teraz na swoje komentarze i mam już 1000 poleceń.Dzięki Wam za nie.
P.S.Pamiętacie jaką akcję zrobiłem przy 1000 komentarzu?
0
Liga będzie ciekawsza
0
Dla Ciebie czy Mathieu?
0
Przetłumacz jak taki anglik jesteś
3
Easy-łatwy.
0
Ronaldo wrócił do formy po tych miesiącach przestoju.
0
Dzięki.Dobrze jest :D
0
No więc jaki wynik?
1
Nie wiadomo,ale to mało ważne czy odrobi.
0
Jaki wynik i strzelcy goli w meczu Realu?
0
A ja na żywo strzelam.