1

Musiałby obniżyć wymagania finansowe,a o jego kupnie to tak 2 lata temu można było myśleć.

0

Dużo,ale nie jest aż tak źle.Ten sezon ma naprawdę dobry,dwadzieścia kilka goli w sezonie to nie jest zły bilans.

0

Nie,nie jest drewnem..

0

Nie jest,ale wielkim technikiem też nie.

0

Dobry napastnik,ale to nie jest to.

0

Skład Brazylii był bardzo źle dobrany w czasach Scolariego,nie wiem dlaczego piszesz,że Dunga go wyczyścil.

3

Komentarz usunięty

0

Proponuje wymianę Alexis za Neymara lub Suareza + 15 mln euro dla Barcy,ale to mało realne

1

Pele chyba nie widzi,akurat Neymar gra lepiej w reprezentacji.

1

Jak wolne są na lewą nogę to powinien wykonywać je Messi,na prawą to różnie.Powinien być zmieniony wykonawca rzutów karnych.

1

Wiem,żartuje.Przy takiej kasie puchar ligi to taka pezystawka.

1

To co napisałes po hiszpańsku oznacza dlaczego.Tłumaczenie jest.

1

Po wygranej w pucharze ligi Psg może trochę motywacji stracić,bo będą bardziej syci po tym sukcesie,a to dobra wiadomośc dla Barcy.

1

Ibra złapał formę.Ostatnie 4 mecze to chyba 8 goli.

1

Dlaczego liczysz na Wisłe Płock?

0

Ja jakbym był trenerem to bym robil jakieś manewry,np.z grą na 2 napastnikow,a nie zawsze trio.

0

Kto będzie bronić z Psg,jak zawsze w lm Ter,czy Bravo?

0

Ja tam wolę pospać xd

4

Taki przeblysk może dac półfinal.

0

Patrzę tak teraz na swoje komentarze i mam już 1000 poleceń.Dzięki Wam za nie.
P.S.Pamiętacie jaką akcję zrobiłem przy 1000 komentarzu?

0

Liga będzie ciekawsza

0

Dla Ciebie czy Mathieu?

0

Przetłumacz jak taki anglik jesteś

3

Easy-łatwy.

0

Ronaldo wrócił do formy po tych miesiącach przestoju.

0

Dzięki.Dobrze jest :D

0

No więc jaki wynik?

1

Nie wiadomo,ale to mało ważne czy odrobi.

0

Jaki wynik i strzelcy goli w meczu Realu?

0

A ja na żywo strzelam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?