1

To były odcinki,coś pięknego,a nie to co teraz jak Yoka tam rządzi.

0

Też mnie to wkurza.Choćby nic ciekawszego nie było,tylko udowadnianie wyższości jednego z nich.

2

Nie oglądales meczu z Leverkusen 7:1.

0

No,ale te 0:1 z Granada rok temu było dość głośne,myślałem że pamiętasz.

0

Wesley za grę od stycznia do lipca,za trofea,kierowanie grą Interu i mundial,co mnie obchodzi ile Ribery strzelił goli?To nie napastnik.A Neuera chyba tylko z Realem oglądałes.

0

Stwierdzam fakty tylko.

0

Buhahaha-tak podsumuje twój wywód.Nie jestem kibicem Realu i nic mnie nie boli.To ty chyba nie możesz dojść do siebie,twój świat się zawalił jak Real wygrał 9:1.

0

Złoty but to jedyna sprawiedliwa.W 2014 najlepszy był Neuer,a nic mnie nie boli.Napisałem o 2010,a Messi wygrał.

0

W zeszłym sezonie przegrali z nimi czy źle pamiętam?

0

Fajny pomysł:) A ogólnie co oznacza twój nick?I czy można zmienić nick?

0

Modric i James tak wpływaja na poprawę gry Madrytu,teraz gra im sie łatwiej.

1

Brawo Lampe!Brawo Barca za ten tydzień.

0

Dokładnie o to mi chodziło:-)

0

Też mam beke z tego co tu niektórzy pisali,ale skończ już tu się napinac,bo zaraz tam wejdę na ten rm.pl i tam swoje napiszę.

0

Też tego nie lubię.Ja zawsze pisałem,że nagrody indywidualne to bzdura,bo są przyznawane niesłusznie jak zp w latach 2010,13,14

3

Porządek musi być zachowany:-)

0

Chodzi mi o to,że storzyli dobrą parę stoperow,a i gole czasem strzelają.

0

Thiago miał 90 mln euro,ale zagrał za mało meczy,dlatego odszedł za 25.Dalej nie rozumiem dlaczego do tego dopuszczono.

0

No jakas różnica jest,9:1 to jednak pogrom,ale nie macie powodów by narzekać.

4

Komentarz usunięty

0

Ten mecz pokazuje,że obecna Barca nie opiera się na samym MSN,ale też na stoperach.

0

Też di takich należe,ale nie rzucam manitkami.

2

Don ma podobno bezsenność,to może dołączy.

0

Ja za 2 lata piszę maturę.

0

Też myślałem tak jak ty,no bo grał wtedy słabo.

2

1:0 piękny wynik i jazda dalej!

0

No wiesz optymiści:D Ale racja,jakieś manity i 5 goli Messiego to przesada,choć sam pisałem,że Barca nie powinna mieć większych problemow.

0

A teraz masz ile lat jak można wiedzieć?Ja niedawno byłem gimnazalista(gimbusem nigdy)

0

Bardziej znawca pasuje,ale nie uważam się za najwiekszego.Co mu odpisałes na te pytanie?

0

To jak długo Ty już tu piszesz,że pamiętasz takie czasy?Ja zaglądam od 2012.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?