pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To były odcinki,coś pięknego,a nie to co teraz jak Yoka tam rządzi.
0
Też mnie to wkurza.Choćby nic ciekawszego nie było,tylko udowadnianie wyższości jednego z nich.
2
Nie oglądales meczu z Leverkusen 7:1.
0
No,ale te 0:1 z Granada rok temu było dość głośne,myślałem że pamiętasz.
0
Wesley za grę od stycznia do lipca,za trofea,kierowanie grą Interu i mundial,co mnie obchodzi ile Ribery strzelił goli?To nie napastnik.A Neuera chyba tylko z Realem oglądałes.
0
Stwierdzam fakty tylko.
0
Buhahaha-tak podsumuje twój wywód.Nie jestem kibicem Realu i nic mnie nie boli.To ty chyba nie możesz dojść do siebie,twój świat się zawalił jak Real wygrał 9:1.
0
Złoty but to jedyna sprawiedliwa.W 2014 najlepszy był Neuer,a nic mnie nie boli.Napisałem o 2010,a Messi wygrał.
0
W zeszłym sezonie przegrali z nimi czy źle pamiętam?
0
Fajny pomysł:) A ogólnie co oznacza twój nick?I czy można zmienić nick?
0
Modric i James tak wpływaja na poprawę gry Madrytu,teraz gra im sie łatwiej.
1
Brawo Lampe!Brawo Barca za ten tydzień.
0
Dokładnie o to mi chodziło:-)
0
Też mam beke z tego co tu niektórzy pisali,ale skończ już tu się napinac,bo zaraz tam wejdę na ten rm.pl i tam swoje napiszę.
0
Też tego nie lubię.Ja zawsze pisałem,że nagrody indywidualne to bzdura,bo są przyznawane niesłusznie jak zp w latach 2010,13,14
3
Porządek musi być zachowany:-)
0
Chodzi mi o to,że storzyli dobrą parę stoperow,a i gole czasem strzelają.
0
Thiago miał 90 mln euro,ale zagrał za mało meczy,dlatego odszedł za 25.Dalej nie rozumiem dlaczego do tego dopuszczono.
0
No jakas różnica jest,9:1 to jednak pogrom,ale nie macie powodów by narzekać.
4
Komentarz usunięty
0
Ten mecz pokazuje,że obecna Barca nie opiera się na samym MSN,ale też na stoperach.
0
Też di takich należe,ale nie rzucam manitkami.
2
Don ma podobno bezsenność,to może dołączy.
0
Ja za 2 lata piszę maturę.
0
Też myślałem tak jak ty,no bo grał wtedy słabo.
2
1:0 piękny wynik i jazda dalej!
0
No wiesz optymiści:D Ale racja,jakieś manity i 5 goli Messiego to przesada,choć sam pisałem,że Barca nie powinna mieć większych problemow.
0
A teraz masz ile lat jak można wiedzieć?Ja niedawno byłem gimnazalista(gimbusem nigdy)
0
Bardziej znawca pasuje,ale nie uważam się za najwiekszego.Co mu odpisałes na te pytanie?
0
To jak długo Ty już tu piszesz,że pamiętasz takie czasy?Ja zaglądam od 2012.