pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty w czym jesteś?
0
Jak Kazik to śpiewał to dlaczego komentarz pojawił się po angielsku?Przecież oryginał jest polski.
0
Co jest niezdrowego w pytaniu,jak komentarz jest w obcym języku?
0
Dziękuję.
0
Pytam się normalnie.Nie wiesz co to znaczy,nie odpisuj.
0
Dlaczego niektore komentarze są na biało,jak zawsze?
0
Komentarz usunięty
0
Co znaczy to w nawiasie?
0
Dlaczego cała strona jest różowa?Jakas inspiracja Realem Madryt?
2
Nie wiem jakie były kryteria tego konkursu,ale Messi jest w tych pierwszych miesiącach roku najlepszy.
0
To dla niego typowe...
0
A żebyś wiedział.Nie zawsze lider drużyny(najlepszy piłkarz)to najlepszy kandydat na kapitana.
1
Neymar jest świetny,ale te złote piłki to sciema.Bardzo niesprawiedliwe i głupie nagrody.
0
Messi jeszcze kiedyś wygra,ale w końcu obniży loty,Neymar jest medialny i ma szansę,ale chyba poziomu Leo jednak nie osiągnie.
0
Możliwe,ale ja myślę,że nie.
0
Brazylia sama się uzależnia od Neymara.
0
Mieli farta po prostu:-)
1
No widać po ostatnich 2 mundialach.
0
Na pucharze króla w tym sezonie.Nie no mistrzostwo też będzie:D
1
Zasłużył w pełni,ale rywale nie byli szczególnie mocni.
1
Busi.Nie miałem tu jeszcze konta,ale pamiętam te komentarze wtedy.
0
Ja uważam Neymara za fantastycznego piłkarza,ale kapitan z niego żaden.
0
Też mi się tak wydaje,ale asysty dowodzą,że może się zmienił.
0
Jak ktoś jest gwiazdą w u-21 to znaczy,że ma ogromne szanse zostać wielkim piłkarzem.
0
Ja uważam,że wysokie ego jest dobre,ale musi dużo pracować by mieć tak samo wysokie umiejętności.
0
Być może.Deulofeu napewno musi dostać szansę,a Tello niech pogra w Porto jeszcze rok i potem się zobaczy.
0
No to Hiszpania-Holandia dziś oglądam.
0
Ale w sezonie 2016/17 może blyszczec w Barcelonie.
1
A wiesz które mecze są pokazywane na polsat sport lub sport ekstra?
0
No,a szkoda,byloby taniej i niekoniecznie gorzej.