0

A ty w czym jesteś?

0

Jak Kazik to śpiewał to dlaczego komentarz pojawił się po angielsku?Przecież oryginał jest polski.

0

Co jest niezdrowego w pytaniu,jak komentarz jest w obcym języku?

0

Dziękuję.

0

Pytam się normalnie.Nie wiesz co to znaczy,nie odpisuj.

0

Dlaczego niektore komentarze są na biało,jak zawsze?

0

Komentarz usunięty

0

Co znaczy to w nawiasie?

0

Dlaczego cała strona jest różowa?Jakas inspiracja Realem Madryt?

2

Nie wiem jakie były kryteria tego konkursu,ale Messi jest w tych pierwszych miesiącach roku najlepszy.

0

To dla niego typowe...

0

A żebyś wiedział.Nie zawsze lider drużyny(najlepszy piłkarz)to najlepszy kandydat na kapitana.

1

Neymar jest świetny,ale te złote piłki to sciema.Bardzo niesprawiedliwe i głupie nagrody.

0

Messi jeszcze kiedyś wygra,ale w końcu obniży loty,Neymar jest medialny i ma szansę,ale chyba poziomu Leo jednak nie osiągnie.

0

Możliwe,ale ja myślę,że nie.

0

Brazylia sama się uzależnia od Neymara.

0

Mieli farta po prostu:-)

1

No widać po ostatnich 2 mundialach.

0

Na pucharze króla w tym sezonie.Nie no mistrzostwo też będzie:D

1

Zasłużył w pełni,ale rywale nie byli szczególnie mocni.

1

Busi.Nie miałem tu jeszcze konta,ale pamiętam te komentarze wtedy.

0

Ja uważam Neymara za fantastycznego piłkarza,ale kapitan z niego żaden.

0

Też mi się tak wydaje,ale asysty dowodzą,że może się zmienił.

0

Jak ktoś jest gwiazdą w u-21 to znaczy,że ma ogromne szanse zostać wielkim piłkarzem.

0

Ja uważam,że wysokie ego jest dobre,ale musi dużo pracować by mieć tak samo wysokie umiejętności.

0

Być może.Deulofeu napewno musi dostać szansę,a Tello niech pogra w Porto jeszcze rok i potem się zobaczy.

0

No to Hiszpania-Holandia dziś oglądam.

0

Ale w sezonie 2016/17 może blyszczec w Barcelonie.

1

A wiesz które mecze są pokazywane na polsat sport lub sport ekstra?

0

No,a szkoda,byloby taniej i niekoniecznie gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?