0

Przynajmniej był tani,ale jak ma wcale nie grać to fakt bez sensu.A Montoya w wypadku słabszej formy Alvesa(teraz ma dobrą) musi grać.

1

O Was piszę.A narazie nikt mu nie przetłumaczyl.Dziwne.

0

Z początku sezonu czytałem,że ma kontrakt do czerwca 2015,z możliwościa przedłużenia do 2016,tak jest czy inaczej?

0

Który działacz PZPN,jakiś znany czy szeregowy?

1

Tu podobno wszyscy tak znają języki,więc nie powinno być kłopotu.

0

Kto sprzedawał bilety?

0

A ja się pytam co będzie z Montoya i kiedy Douglas się wykaże?

1

Jest pięknie,ale ja się denerwuje,bo nie mogę odpowiadać na komentarze.Dobranoc.

0

A ja Wam mówię,że jest wszystko dobrze,awansują,są mocni,zniszczą Niemców w Berlinie.Polska piłka to potęga.

0

Na plus Fabian,Glik,Peszko,Rybus.Na minus:Jodlowiec,Milik
Na zero:Szukała,Wawrzyniak(na mały plus),Lewy
Wiem,że o kimś zapomniałem ale nie chce mi się myślec.

0

A tych odbiorow w defensywie nie widziałes?

0

Jak wygląda terminiarz Polski w eliminacjach?Tylko nie dawajcie linka,bo nie wiem czy wejdę w niego.

0

No racja.Tak znany użytkownik nie wie?Trzeba to podać opinii publicznej,jutro będzie z tego sensacja na cały kraj xd

0

Wiem kim jest Joan Gamper:-)Nie wiedziałem tylko jak wygląda.Masz wyksztalcenie historyczne,można wiedzieć jaki zawód dzięki temu wykonujesz?Jeśli oczywiście pracujesz w swoim zawodzie.

0

...I pieniądze z ligi i transmisji również.

0

Powinno to być bardziej wyrównane.

0

Ale napewno o nim słyszał nie raz,nawet jak meczy nie ogląda.

0

Kim jest ten pan z Twojego avatara?

0

Nie musi go znać,ale napewno wie że jest piłkarzem.

0

Napewno wie kim jest.Nie trzeba się piłka interesować by to wiedzieć.A ja pierwszy raz o nim słyszę.

0

Tak,ale co by miał robić w tej kadrze?

0

No chyba,że tak:).

0

Ja tam dziwię się troche jego decyzji,ale judasz to napewno nie jest.Zawsze będzie ikona.

0

Niby jakie?

0

Nie chodzi o szum.Każdy tu jest po to by napisać swoją opinię.I tak nikt nie wpłynie na Xaviego.

0

Wiem,ale jak będzie chciał to mi napisze:)

0

Jacy są tacy są,ale nie lepiej mieć gdzieś tą od nich kasę i sobie gdzieś w Europie pograć?No szkoda,jego sprawa.

0

Dlaczego musisz się przenosić?

0

Nie sprawia mi to radości,ale smiesza mnie ludzie,którzy o wszystko się mnie czepiaja.Wiem,że o kasę mu chodzi.

0

Bo jest taka.Niewiadomo kto z kim wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?