pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przynajmniej był tani,ale jak ma wcale nie grać to fakt bez sensu.A Montoya w wypadku słabszej formy Alvesa(teraz ma dobrą) musi grać.
1
O Was piszę.A narazie nikt mu nie przetłumaczyl.Dziwne.
0
Z początku sezonu czytałem,że ma kontrakt do czerwca 2015,z możliwościa przedłużenia do 2016,tak jest czy inaczej?
0
Który działacz PZPN,jakiś znany czy szeregowy?
1
Tu podobno wszyscy tak znają języki,więc nie powinno być kłopotu.
0
Kto sprzedawał bilety?
0
A ja się pytam co będzie z Montoya i kiedy Douglas się wykaże?
1
Jest pięknie,ale ja się denerwuje,bo nie mogę odpowiadać na komentarze.Dobranoc.
0
A ja Wam mówię,że jest wszystko dobrze,awansują,są mocni,zniszczą Niemców w Berlinie.Polska piłka to potęga.
0
Na plus Fabian,Glik,Peszko,Rybus.Na minus:Jodlowiec,Milik
Na zero:Szukała,Wawrzyniak(na mały plus),Lewy
Wiem,że o kimś zapomniałem ale nie chce mi się myślec.
0
A tych odbiorow w defensywie nie widziałes?
0
Jak wygląda terminiarz Polski w eliminacjach?Tylko nie dawajcie linka,bo nie wiem czy wejdę w niego.
0
No racja.Tak znany użytkownik nie wie?Trzeba to podać opinii publicznej,jutro będzie z tego sensacja na cały kraj xd
0
Wiem kim jest Joan Gamper:-)Nie wiedziałem tylko jak wygląda.Masz wyksztalcenie historyczne,można wiedzieć jaki zawód dzięki temu wykonujesz?Jeśli oczywiście pracujesz w swoim zawodzie.
0
...I pieniądze z ligi i transmisji również.
0
Powinno to być bardziej wyrównane.
0
Ale napewno o nim słyszał nie raz,nawet jak meczy nie ogląda.
0
Kim jest ten pan z Twojego avatara?
0
Nie musi go znać,ale napewno wie że jest piłkarzem.
0
Napewno wie kim jest.Nie trzeba się piłka interesować by to wiedzieć.A ja pierwszy raz o nim słyszę.
0
Tak,ale co by miał robić w tej kadrze?
0
No chyba,że tak:).
0
Ja tam dziwię się troche jego decyzji,ale judasz to napewno nie jest.Zawsze będzie ikona.
0
Niby jakie?
0
Nie chodzi o szum.Każdy tu jest po to by napisać swoją opinię.I tak nikt nie wpłynie na Xaviego.
0
Wiem,ale jak będzie chciał to mi napisze:)
0
Jacy są tacy są,ale nie lepiej mieć gdzieś tą od nich kasę i sobie gdzieś w Europie pograć?No szkoda,jego sprawa.
0
Dlaczego musisz się przenosić?
0
Nie sprawia mi to radości,ale smiesza mnie ludzie,którzy o wszystko się mnie czepiaja.Wiem,że o kasę mu chodzi.
0
Bo jest taka.Niewiadomo kto z kim wygra.