pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Morata.Był uznawany za drewno,a potrafi grać w piłke.Może te 20 mln Juve to nie była aż taka przesada.
0
Dzięki nim był wyższy poziom?I co z tego?Australia przeszła przez eliminacje,a oni nie.To tak jakby Real np. odpadł z Schalke w 1/8,a potem w 1/4 dalej grali,bo z nimi "wyższy poziom".Pomyśl co piszesz.
0
Kompromituj się dalej.Niemcy w Katarze grali przez oszustwo.
0
Nigdy nie napisałem"sprzedać bo tak".
0
Tak szczególnie,że najpierw w eliminacjach odpadli.Pamiętasz z kim?
0
Zgadzam się strona jest cudowna.A dno to wszyscy widzą kto tu prezentuje.
0
Messi to mistrz dryblingu.Ronaldo ma inne atuty,ale i tak Messi jest lepszy.
0
Poziom jest najlepszy ze wszystkich stron klubowych.Redakcja czasem daje zły tytuł,ale artykuły są mądre.A dnem jest tu tylko jeden użytkownik.
0
Nie pisze tam o zrzucaniu winy.Jedynie jest sugestia,że koszty podniosły się o 42 mln,bo Tito go wcześniej chciał.Ale sądu to wogóle nie interesuje.Nie denerwuj się tak,niepotrzebne bany z tego są.
0
Chyba o Niemców u-20 mu chodzi.
0
I pięknie.We wszystkim pokonujemy Niemców w bezpośrednich starciach.
0
Transfer został źle przeprowadzony.Winę za to ponosi Rossel z Zubim,ale Bartomeu jest taki sam jak oni.Vilanova tu nie zawinił.
0
Chyba każdy debil wie,że winny jest zarząd,a nie trener.
0
A był jednak.Myślałem,że to jakiś mecz olimpijskiej kadry,bo pisze o golach w u-21.
0
Dobrze,że ja jestem od samego rana.
0
Ten. gol nie był strzelony w pierwszej drużynie.
0
No i Munir z Deulofeu.Zawsze w nich wierzyłem.
0
Neymar nie gra na pozycji Benzemy ,ale racja jest lepszy.
0
Fabregas za późno wrócil,a Alexis miał zostać.
0
Daje sobie z nim radę w szkole,a czy umiem to nieważne.
0
Jak można mądrze pisać z kimś kto od sierpnia tylko hejt i koniec?
0
Co masz do mojego komentowania na rm.pl?Z odpowiedziami się nie ośmieszylem,dla mnie też były uciążliwe.
0
Nie uważam tego za problem,mam dużo większe,tylko piszę że bez sensu jest takie udawanie.Dobra już luz xd.Do jutra.
0
Ale o te szkoły jakie skonczyl to tego trolla pytałem,nie Ciebie.Co do języka ang,to walczę tu o tłumaczenia.
0
Nie pamiętam tamtej edycji lm,ale pewnie ciekawie było.
0
Tak tez myślałem.
0
E tam Andres 0goli,0 asyst nie są takie najgorsze xd
0
A ten pierwszy kiedy?
0
Nie,ale po co udawać,że on chciał San Mames?
0
Mistrz i lm może być?:--)