0

Brawo Morata.Był uznawany za drewno,a potrafi grać w piłke.Może te 20 mln Juve to nie była aż taka przesada.

0

Dzięki nim był wyższy poziom?I co z tego?Australia przeszła przez eliminacje,a oni nie.To tak jakby Real np. odpadł z Schalke w 1/8,a potem w 1/4 dalej grali,bo z nimi "wyższy poziom".Pomyśl co piszesz.

0

Kompromituj się dalej.Niemcy w Katarze grali przez oszustwo.

0

Nigdy nie napisałem"sprzedać bo tak".

0

Tak szczególnie,że najpierw w eliminacjach odpadli.Pamiętasz z kim?

0

Zgadzam się strona jest cudowna.A dno to wszyscy widzą kto tu prezentuje.

0

Messi to mistrz dryblingu.Ronaldo ma inne atuty,ale i tak Messi jest lepszy.

0

Poziom jest najlepszy ze wszystkich stron klubowych.Redakcja czasem daje zły tytuł,ale artykuły są mądre.A dnem jest tu tylko jeden użytkownik.

0

Nie pisze tam o zrzucaniu winy.Jedynie jest sugestia,że koszty podniosły się o 42 mln,bo Tito go wcześniej chciał.Ale sądu to wogóle nie interesuje.Nie denerwuj się tak,niepotrzebne bany z tego są.

0

Chyba o Niemców u-20 mu chodzi.

0

I pięknie.We wszystkim pokonujemy Niemców w bezpośrednich starciach.

0

Transfer został źle przeprowadzony.Winę za to ponosi Rossel z Zubim,ale Bartomeu jest taki sam jak oni.Vilanova tu nie zawinił.

0

Chyba każdy debil wie,że winny jest zarząd,a nie trener.

0

A był jednak.Myślałem,że to jakiś mecz olimpijskiej kadry,bo pisze o golach w u-21.

0

Dobrze,że ja jestem od samego rana.

0

Ten. gol nie był strzelony w pierwszej drużynie.

0

No i Munir z Deulofeu.Zawsze w nich wierzyłem.

0

Neymar nie gra na pozycji Benzemy ,ale racja jest lepszy.

0

Fabregas za późno wrócil,a Alexis miał zostać.

0

Daje sobie z nim radę w szkole,a czy umiem to nieważne.

0

Jak można mądrze pisać z kimś kto od sierpnia tylko hejt i koniec?

0

Co masz do mojego komentowania na rm.pl?Z odpowiedziami się nie ośmieszylem,dla mnie też były uciążliwe.

0

Nie uważam tego za problem,mam dużo większe,tylko piszę że bez sensu jest takie udawanie.Dobra już luz xd.Do jutra.

0

Ale o te szkoły jakie skonczyl to tego trolla pytałem,nie Ciebie.Co do języka ang,to walczę tu o tłumaczenia.

0

Nie pamiętam tamtej edycji lm,ale pewnie ciekawie było.

0

Tak tez myślałem.

0

E tam Andres 0goli,0 asyst nie są takie najgorsze xd

0

A ten pierwszy kiedy?

0

Nie,ale po co udawać,że on chciał San Mames?

0

Mistrz i lm może być?:--)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?