0

Tak,ale nie trzeba by było Suareza kupować.

0

No to dobrali się panowie.Przyjaciele hah.

6

Przydałby się teraz w Barcelonie Alexis.

0

Ja piszę co myślę o piłce,a ty tylko hejcisz.

0

Fakty są takie,że do niego chodzę.A po twoim nicku wnioskuje,że ty w gimnazjum jesteś.

0

No tak przypominam sobie.Szkoda,że nie na tym 6:2,ale i tak super.

0

Kiedyś się zajmowałem,ale teraz już liceum.Właśnie mam lekcje

0

Czyli w jakim świecie?

0

Nie wiem,tak daleko moja pamiec nie sięga.Młody jestem.

1

Ok,to liczę na GD w finale lm,ale im pokażemy.

0

Może mieli dobry dzień xd

0

To te jego machanie ręką?

0

Przesadone,ale jest w tym prowokacja.

0

No tak krótko,ale dobrze.

0

A ja to dopiero

0

Co to jest te calma calma?

0

Czekam na hejty.Żart to był.Wiem,że nie grają na pieniądze,tylko tak dla sportu.A tak poza tym to kiedy ja trollowalem?Chyba nigdy

0

Bo dalej by dobrze działalo.

2

Może to kibice Realu Madryt?

0

Pewnie przegra wszystkie pieniądze i klub mu zapłaci za straty.

1

A ja widziałem.Messi-Villa-Pedro lub Xavi-Iniesta-Messi.

1

Możesz coś więcej o nich napisać?Bo mnie zaciekawiles.

0

Sprzedaż jednego z nich nie byłaby złym pomysłem.

0

Dobrze,że wybory już latem.

2

Na szczęście mam tam konto i mogę to zweryfikowac:-)

0

Ale to było...Aż dziw,że Szpak taki komentarz zrobił.

0

Jak wczoraj grał Iniesta?Tak dobrze jak z City czy znów słabo?

0

No ciekawe trochę,że Neymar,czytając komentarze na forum na temat jego gry.W 2009 to te słynne 6:2?

0

Komentarz usunięty

0

A wersja dla mnie?Nie ma:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?