pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak,ale nie trzeba by było Suareza kupować.
0
No to dobrali się panowie.Przyjaciele hah.
6
Przydałby się teraz w Barcelonie Alexis.
0
Ja piszę co myślę o piłce,a ty tylko hejcisz.
0
Fakty są takie,że do niego chodzę.A po twoim nicku wnioskuje,że ty w gimnazjum jesteś.
0
No tak przypominam sobie.Szkoda,że nie na tym 6:2,ale i tak super.
0
Kiedyś się zajmowałem,ale teraz już liceum.Właśnie mam lekcje
0
Czyli w jakim świecie?
0
Nie wiem,tak daleko moja pamiec nie sięga.Młody jestem.
1
Ok,to liczę na GD w finale lm,ale im pokażemy.
0
Może mieli dobry dzień xd
0
To te jego machanie ręką?
0
Przesadone,ale jest w tym prowokacja.
0
No tak krótko,ale dobrze.
0
A ja to dopiero
0
Co to jest te calma calma?
0
Czekam na hejty.Żart to był.Wiem,że nie grają na pieniądze,tylko tak dla sportu.A tak poza tym to kiedy ja trollowalem?Chyba nigdy
0
Bo dalej by dobrze działalo.
2
Może to kibice Realu Madryt?
0
Pewnie przegra wszystkie pieniądze i klub mu zapłaci za straty.
1
A ja widziałem.Messi-Villa-Pedro lub Xavi-Iniesta-Messi.
1
Możesz coś więcej o nich napisać?Bo mnie zaciekawiles.
0
Sprzedaż jednego z nich nie byłaby złym pomysłem.
0
Dobrze,że wybory już latem.
2
Na szczęście mam tam konto i mogę to zweryfikowac:-)
0
Ale to było...Aż dziw,że Szpak taki komentarz zrobił.
0
Jak wczoraj grał Iniesta?Tak dobrze jak z City czy znów słabo?
0
No ciekawe trochę,że Neymar,czytając komentarze na forum na temat jego gry.W 2009 to te słynne 6:2?
0
Komentarz usunięty
0
A wersja dla mnie?Nie ma:(